Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Witcher 2. Dönem Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Netflix’in yeni periyot yayın takvimi yeniden dopdolu. Bu yılın sonundan itibaren çerezleri hazırlayın, koltuğunuza heyetin. Hayli heyecanlı bir birinci dönemin akabinde türlü türlü aksilik nedeniyle bir türlü gelmeyen Witcher’ın ikinci dönemi da yıl sonunda geliyor. Yeni dönemin resmi fragmanı da nihayet görücüye çıktı. Henry Cavill’in canlandırdığı Geralt’ı özlemişiz. Daha fragmanın en başından bizlere verilen “bir şeyler değişti” bildirisi da fragmana sirayet etmiş.

  • The Witcher Üçüncü Dönem Onayını Kaptı, İki Yeni Görüntü Yayınlandı!

Alışılmış yalnızca Geralt değil bu yeni dönemle birlikte Ciri’nin de değerli bir rol oynamasını bekliyoruz. Witcherlara bol bol iş düşecek yeni dönem ile birlikte büyük bir savaş da kapıda üzere gözüküyor. Yennefer ve büyücüler de işin içinde olunca epiklik seviyesi yükselen bir atmosfer var. 17 Aralık günü tüm kısımları birebir anda yayınlanacak olan Witcher’ın ikinci dönemi fragmanıyla birlikte heyecanı yükseltti. Umarım birinci dönemin da üstüne koyan bir tempoyla karşılaşıp, bu şahane öyküye tanıklık ederiz.

APK indir  iOS 15.1 Beta 3, geliştiriciler için yayınlandı!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları