Xiaomi 2021 , Apple’dan ‘ilham’ alıyor: Konutta tamir hizmeti!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Xiaomi 2021 , Apple’dan ‘ilham’ alıyor: Konutta tamir hizmeti!

Xiaomi 2021 , Apple’dan ‘ilham’ alıyor: Konutta tamir hizmeti!
Xiaomi 2021 , Apple’dan ‘ilham’ alıyor: Konutta tamir hizmeti!

Teknoloji devlerinden biri olan Apple, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına kendi aygıtlarını onarma imkanı sunacak bir servis üzerinde çalıştığını duyurdu.

Uzun süren tamirat sürecinden yakınan müşterilerine bu türlü bir seçenek sunmaya karar verdikten sonra sonra şirket, diğer markalara da ‘ilham’ oldu.

Öteki bir dünya markası Xiaomi‘nin, Apple’ın attığı bu adımın akabinde kendi konutta tamirat sistemi üzerinde çalışmaya başladığını duymak bizi şaşırtmazdı.

Xiaomi resmi Twitter hesabından atılan imalı bir tweet de akıllara bunu getirdi. İşte bahsi geçen tweet ve bahsin ayrıntıları…

Xiaomi, konutta tamirat hizmeti başlatıyor

Apple, iPhone 12, iPhone 13 ve M1 işlemcili Mac kullanıcıları için bir konutta tamir servisi pilot programı başlatacağını duyurdu. Şirket, müşterilerine 2022 yılından sonra bahsettiğimiz

eserler için bir tamir kiti sunacak. ABD‘de başlatılacak bu hizmete, 2022 yılının sonuna kadar öbür ülkeler de dahil olacak.

Xiaomi Hindistan şubesinin resmi Twitter hesabı, bugün bir tweet paylaştı. Paylaşılan gönderide şirket, müşterileri olarak ele aldığı ”siz” sözüne vurgu yaparak,

müşterilerini önemsediklerini ve her vakit onları birinci sıraya koyduklarını söyledi. Artık ise çıtayı yükselteceğini söyleyerek kullanıcıların takipte kalmalarını önerdi.

Tweet ile birlikte paylaşılan görselde yazan ”kolaylaştırılmış hizmetler” ve metnin içerisinde vurgulanan ”siz” sözleri, takipçileri

Xiaomi’nin de Apple’ın planladığı üzere bir meskende tamir hizmeti üzerinde çalıştığını ima ettiği fikrine itti.

APK indir  Special Forces Group 2 Para Hileli Mod Apk indir android

Gönderi, her ne kadar bu türlü bir hizmet sistemi hakkında bilgi veriyor olmasa da, yazılanlarda dikkat çeken kısımlar buna atıfta bulunuyor.

Ayrıyeten şirketin, Apple’ı yaptığı her yenilikte bir idol üzere takip etmesi, tekrar attığı bu adımda da akabinde gideceği ihtimallerini akıllara getiriyor.

Şayet kestirimlerimiz doğruysa Xiaomi, birinci Android özgün ekipman üreticisi (Original Equipment Manufacturer OEM) marka olmuş olacak.

Sizler Xiaomi Hindistan şubesinin attığı tweet hakkında neler düşünüyorsunuz? Şirket, hakikaten Apple’ın planladığı üzere müşterilerine aygıtlarını meskende onarma imkanı sunacağını mı ima etti?

Yoksa, daha farklı ve apayrı bir hizmet bizleri mi bekliyor? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları