Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

XPG Oyuncular için Tasarladığı Birinci DDR5 Belleklerini Tanıttı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

XPG Oyuncular için Tasarladığı Birinci DDR5 Belleklerini Tanıttı

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve etraf üniteleri üreten XPG, yeni XPG LANCER DDR5 belleklerini tanıttı. LANCER markanın oyuncular için ürettiği yeni kuşak DDR5 RAM’lerin birinci örneği olma özelliğini taşıyor.

XPG’nin birinci DDR5 Oyuncu Belleği

Markanın yeni kuşak DDR5 belleklerinin birinci örneği olan XPG LANCER pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Daha yüksek bant genişliği sunarak işlemci çekirdeği başına düşen bant genişliğini hayli artıran eser, saniyede 5200MT’ye (megatransfer) varan suratlara ulaşabiliyor. Böylece oyunlarda ve öteki uygulamalarda performans artışı sağlıyor.

Üzerinde Entegre Güç İdare Devresi (PMIC) de bulunan LANCER gelişmiş performans ve stabilite için Yanılgı Düzeltme Kodu (ECC) teknolojisinden de faydalanıyor. Bu sayede eser sırf mümkün data kusurlarını gerçek vakitli olarak düzeltmekle kalmıyor, işlemci üzerindeki yükü de azaltıyor. Yeni kuşak DDR5 bellekler artan bellek gereksinimi karşısında kapasite artışı da getiriyor. XPG LANCER RAM de bu bağlamda 16GB kapasiteli modüller halinde gelecek. Bunun yanında, LANCER’ın 6000MT/s sürate ulaşabilen bir versiyonu da olacak.

Oyuncular ve Performans Tutkunları için Üretildi

Üretiminde yüksek kaliteli yongalar ve PCB devreler kullanılan LANCER, kullanıcılarına üstün bir performans ve sağlam sürat aşırtma (overclock) yapma imkânı sunuyor. Bu da LANCER’ı oyuncular ve sürekli en yüksek performansı hedefleyen sürat aşırtma meraklıları için ülkü bir eser haline getiriyor. Ayrıyeten yeni jenerasyon Intel® takviyeli anakartlarla gelecek Intel® XMP 3.0 dayanağı sayesinde kullanıcılar BIOS ayarlarıyla oynamadan kolay kolay ve inançla sürat aşırtma yapabilecekler.

Sade Şıklık yahut Göz Alıcı RGB Efektler

XPG LANCER’ın RGB aydınlatmalı versiyonu LANCER RGB kullanıcılara istek ettikleri halde ayarlayabilecekleri aydınlatma seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar ön tarifli olarak gelen statik, nefes alma ve kuyruklu yıldız efektlerinden birini yahut aydınlatmayı dinledikleri müzikle eşleştiren müzik modunu seçebiliyorlar. Tüm RGB ayarları XPG’nin kendi yazılımı yahut önde gelen anakart üreticilerinin yazılımları ile yapılabiliyor.

APK indir  Google Kamera uygulaması, Pixel 6 serisinde yeni özelliğe kavuştu

XPG LANCER’ın piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları