Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Yeni MacBook Pro kesimlerine ayrıldı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yeni MacBook Pro kesimlerine ayrıldı

YouTube’daki iFixit kanalı birçok aygıtı modüllerine ayırarak tamir edilebilirlik potansiyelini ortaya çıkarıyor. Bilhassa yeni aygıt satın almak isteyenler aygıtlarının ne kadar kolay tamir edilebildiğini merak ediyor. Sonuçta kolay tamir edilebilen bir aygıtı satın almak her vakit daha az problemle karşılaşmanızı sağlıyor.

Yeni MacBook Pro bir evvelki modelden daha yüksek bir tamir edilebilirlik puanına sahip

iFixit, yeni MacBook Pro‘yu açtığında, pilin Logic kartının altına sıkışmadığını ve pili daha kolay çıkarmak için çekme tırnakları üzere onarılabilirlik açısından birtakım iyileştirmeler içerdiğini keşfetti. iFixit, resmi bir tamir edilebilirlik puanı da dahil olmak üzere tüm sökme sonuçlarını açıkladı.

iFixit‘in paylaştığı görüntüde, mevzu yeni MacBook Pro‘nun sökülme, pil çıkarma, art kapak sökülmesi, yeni ekran kablosu tasarımı, fan çıkarma, hoparlör ve ekran sökmenin nasıl bir şey olduğuna yakından bakabiliyoruz. Tekrar de MacBook Pro‘nun onarılabilirliği konusunda bir grup iyileştirmeler olsa da, hala birçok sıkıntı istikameti var.

Yapışkan pil altı çekme tırnakları sayesinde yeni MacBook Pro’da pil değişimi epey kolaylaştı. Lakin ortada bulunan yapışkan tırnaklara ulaşabilmeniz için üst kısımdaki çerçeveyi sökmeniz gerekiyor. iFixit ayrıyeten Logic kartının çıkarılmasının eski modellere nazaran daha kolay olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, sökme süreci, pentalobe vidalar, yalnızca kasayı açmanın zorluğu, True Tone‘a ziyan vermeden ekranı değiştirememe ve fonksiyonelliği kaybetmeden Touch ID‘yi değiştirememek onarılabilirlik için bir dizi diğer zorluk gösteriyor.

Yeni MacBook Pro kesimlerine ayrıldı

Genel olarak iFixit, büyük performans iyileştirmeleri sağlayan yeni Apple işlemcileri içeren dizüstü bilgisayarlarla bunun yeni bir tertip olduğunu belirtti. iFixit, yeni MacBook Pro‘ya 4/10 onarılabilirlik puanı verdi.

Yeni MacBook Pro için verilen bu puan, 2019 16 inç Intel MacBook Pro‘nun tamir edilebilirlik için aldığı 1/10‘dan daha yüksek.

Hakkında bir yorum "Yeni MacBook Pro kesimlerine ayrıldı"

  1. Geri bildirim: ROBLOX ucretsiz ,indir, oyna, apk, mod 2021**,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları