Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

YouTube Music ile arka planda oynatma özelliği ücretsiz oldu

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

YouTube Music ile arka planda oynatma özelliği ücretsiz oldu

Yaklaşık altı yıl evvel yayınlanan ve uzun bir müddet Türkiye pazarına giriş yapmayan YouTube Music, kullanıcılara başarılı bir halde müzik sunmayı amaçlıyor. Platformda yayınlanan ve müzik kategorisine yerleşen görüntüleri uygulamada toplayan YouTube, fiyatlı abonelik servisini uzun mühlet evvel başlatmıştı. Lakin bugün ortaya çıkan bir haber başları karıştırdı.

Reklamsız bir formda art planda müzik dinlemenizi sağlayan YouTube Music, çevrimdışı özelliğine de sahip. Bu da istediğiniz müzikleri indirebilmeniz manasına geliyor. Temel olarak Spotify, Apple Music ve Deezer’a rakip olan platform, artık arka planda müzik dinlemenize imkan sağlayacak. Lakin yalnızca belirli başlı kullanıcılara.

YouTube Music, Kanada’da kısmen fiyatsız oluyor

YouTube’un da sahibi olan Google, bugün sabah saatlerinde kendi blogunda bir paylaşım yaptı. Yıllardır sayısız insanın istediği art planda oynatma özelliğini birkaç yıl evvel fiyatlı bir biçimde yayınlayan şirket, Kanada’daki YouTube Music kullanıcılarının fiyatsız olarak işleve erişebileceğini açıkladı.

YouTube Music ile arka planda oynatma özelliği ücretsiz oldu

Birinci etapta sadece art planda oynatmayı kapsayan bu teşebbüsün hangi ülkelere sunulacağı belirsizliğini koruyor. Bunun dışında uygulama kullanıcının zevklerine nazaran istasyonlar yaratıyor. Platformdaki reklamların kaldırılması hala abonelik sistemine dayanıyor. Yani Kanada’daki art planda oynatma özelliğinde müziklerden sonra reklam görebilmek mümkün.

YouTube Music’e abone olmayan kullanıcılar reklam duymanın dışında çok kıymetli bir özellikten de yoksun kalacak. Fiyat ödemeyen bireyler müzik indirme ve çevrimdışı dinleme işlevini kullanamayacak. Türkiye’de farklı abonelik çeşitleri bulunan YouTube Music, öğrenciler için 6.99 TL’lik fiyat etiketine sahip.

YouTube Music ile arka planda oynatma özelliği ücretsiz oldu

Standart abonelik için 13.99 TL, Aile paketi için ise 20.99 TL üzere bir fiyat ödemek gerekiyor. Ayrıyeten ‘Aile‘ paketinde 5 kişi farklı profillerden müzik dinleyebiliyor.

APK indir  Pixel 6 ailesinin AI destekli Tensor işlemcisi ve özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları