Tactical Strike: 3D Online FPS

0.36.0
Tactical Strike is an FPS mobile game that is free, 3D, and multiplayer!
APK indirTELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Lokum Games
Güncellendi
Mar 27, 2024
Boyut
76M
Sürüm
0.36.0
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
5,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tactical Strike is an FPS mobile game that is free, 3D, and multiplayer!

Immerse yourself in the ultimate FPS mobile gaming experience with Tactical Strike! This free, 3D multiplayer game brings high-quality graphics and assertive game modes to your fingertips. Are you ready to unleash the thrill of battle, develop strategic prowess, and strike fear into your enemies?

Key Features:

🔫 Realistic Warfare: Engage in intense battles with high-quality graphics designed for an esports experience. Become a professional esports player with Tactical Strike!

💣 Strategic Gameplay: Develop and execute your winning strategy in a multiplayer environment that's perfect for esports enthusiasts.

🏆 Tactical Pass Rewards: Play your way to victory! Earn exclusive items, specially designed guns, and more by participating in seasons. Fulfill daily and seasonal contracts to expand your inventory.

🃏 Card System: Complete missions and contracts to earn guns, characters, attachments, and skins tailored for each season. Create the ultimate arsenal with Tactical Strike's unique card system.

🔧 Customization Galore: Personalize your equipment with over 8000 attachments, skins, and accessories for weapons– all for free!

👥 Diverse Characters: Choose from 16 stylish and powerful characters, each with unique abilities. Discover your favorite and dominate the battleground.

💹 Component System: Experience the best conversion system in free FPS mobile games. Convert accumulated attachment cards into components to build your dream inventory.

🎮 Customizable Controls: Tailor the controls to your preferences and create your own legend from scratch.

👫 Connect with Friends: Join your friends in the action! Create your Tactical Strike profile, share your QR code and enjoy the action with friends!

APK indir  HD Film Cehennemi Hd apk indir 2021**

🏅 Competitive Ranking: Rise through the League Rankings and claim rewards at the end of every Tactical Pass Season. Compete with others in the Season & Experience ranking systems updated after each match.

Are you ready to elevate your tactics, sharpen your reflexes, showcase your knowledge, and emerge victorious? Download Tactical Strike now and experience the real action!

Need help or have feedback? Reach us at contact-mobile@lokumgames.com

Privacy Policy: https://www.tacticalstrike.online/privacypolicy

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
0.35.2 76M 5.1 14/03/2024
0.23.1 76M 5.1 ve sonrası 08/09/2021

Görüntüler

5 yorum "Tactical Strike: 3D Online FPS"

 1. Tolga Göktürk diyorki:

  Ellerinize sağlık, oyun çok başarılı ve heyecanlı. Zevkle oynuyorum, Türk yapımı olması gurur verici. Tek isteğim sandık açma gibi görsel animasyonları daha hızlı geçmek isteriz. Ayrıca oyun sonunda, istatistik gör/lobiye git seçeneği olmalı. Yeni oyuna daha hızlı girmek isteyebilir oyuncular.

 2. zula awp diyorki:

  Oyun zevkli sarıyor ama 2.4 hz internetli olan kişiler oynıyamıyor bu sorun kaldırılırsa gayet güzel olur indirmenizi tavsiye ederim. Random :xkdkdkdldjdbpeeşkdndşsşdndndbdbdhdkdkdmsnsldşdşdiddkjdndbdbdhdjdjdjdjdndndnndjdbdbdndndjdndndndndndndndndndndndndndndndndndndndndnddnjdndndndndndndnndndndndndndndndndndndndndndndkdkdkdkdkdkdkdkdkdjdjdjdjdjjdkdkdkdldşelrlrkrjrbrbbsnsjajajjajajajsjdndndksjshshhshshshdkdldkahhahahahahdldlldkdmdmdndndnndndjdjfjdnfnfjjdjdjdjdjdndnndjdndndnndndndndndndbbdhdhdbdk

 3. ÖMER YILMAZ diyorki:

  Acaba oyun ne zaman gelişir ha? 2030, 2050 yada 3000 abicim bakın her şey buglu evet istedik ama böyle değil elin adamı tekrardan pubg yaptı siz bir oyunu yapamadınız pubg new state çıkacak siz halen bir bugu bir betayı bitiremediniz silah ile sıkıyorum mermiler adamın sağ ve solundan geçiyor bu belki bug değil dir neyse optimizasyon cöp telefonum her oyundan 60 fps alır ken bu oyunda düşük orta yüksekte bile 20 ve 30 fps alıyor yapmayın şunuya iki sene oldu yapamıyorsanız kapatın!!!!

 4. Bayram Yıldırım diyorki:

  Oyun çok güzel ama bazı sorunlar var mesela sabotajda internetim çok iyi olsada başkasını izlerken çok kasıyor bu sadece biri daha bir sürü var ama hepsini anlatacak harfin yok 500 harf olduğu için şu an bunu yazarken aynı zamanda zula oynuyordum tam sabotajda çıkıyordum ki oyunu puanla dedi bende en dürüst şekilde anlatıyorum oyunda çoğ şey para istiyor böyle giderse oyun tam olarak pay to win(parayı ver ve oyunun kralı ol)olacak yani para vermeyenlere bira daha ödül verseniz güzel olacak

 5. Geri bildirim: Bir bölümün, sonu, Kia, elektrikli ,arabalara ,yöneliyor!,2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları