Among Us hile apk indir 2021

2021.6.30
  • Ödeme
Ekip arkadaşlarına çok oyunculu bir takım çalışması ve ihanet oyununda katıl!
APK indirTELEGRAM
3.6/5 Oylar: 12,428,431
Güncellendi
05.07.2021
Boyut
125M
Sürüm
2021.6.30
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Among Us ,hile apk ,indir 2021,

Çekici ve hassas oynanışı ile 2020’de çok popüler olan bir oyun Aramızda. Oyuncular Mürettebat Arkadaşı ve Sahtekar tarafına rastgele atanacak ve hedeflerini mutlak bir hassasiyetle tamamlayacak. Aynı zamanda, tüm faktörler gerçek kimliğinizi geliştirebilir, bu nedenle hareketlerinizde dikkatli olun ve gemiden atılmayın.

Among Us hile apk indir 2021

 

YENİ BİR GÖREV SADECE AYAK EKLENDİ

Ortamlar oldukça çeşitlidir ve o ortama özel, deneyimleyerek zaman geçireceğiniz heyecan verici görevler de vardır. Aynı zamanda, Vent Clean adlı yeni bir görev eklendi ve adı, burayı temizlemenin bir yolunu bulmanız gerektiğinde her şeyi söylüyor. Bu konum genellikle oyundaki Sahtekarlarla ilişkilendirilir, bu nedenle dikkatli olmanız gereken ve bu görevin oynanışı etkileyeceğini onaylayabileceğiniz birkaç faktör vardır.

Havalandırmayı temizlemek için bir alana gittiğinizde beklenmedik bir şey olur: Sahtekarın havalandırmayı kapatma isteği mümkün olmayacaktır. Başka bir deyişle, Sahtekar temizlenen yere gittiğinde buton görünmeyecektir. Havalandırmada bir Sahtekar var ama henüz çıkmadı ve bir Mürettebat Arkadaşı havalandırmaya geliyor; gerçekten de içindeki kişi ortaya çıkacak ve düşmanı nasıl ihbar edeceğinizi bileceksiniz. O yüzden temize gittiğinde, güvendiğin bir sürü insanla git.

Among Us

HEYECAN VERİCİ DÜZEYLERE KATILIN

Bir oyun ekranı oluşturmak istediğinizde birçok faktörle ilgileneceksiniz. Oyuncuların sayısı, Sahtekarların sayısı, düşman uzaya atıldığında kimliğinin ortaya çıkıp çıkmadığı ve becerinin süresi dikkate almanız gereken bazı faktörlerdir. Tam olarak, bu faktörler, genellikle bu oyunun oynanması için geçmeniz gereken zorluğu belirleyecektir. Oradan, oyuna başlamadan önce, onları düzgün bir şekilde ayarlamak için ev sahibine danışmanız gerekecek.

Aramızda oyununun oynanışı basittir ve her oyuncunun işlevini bildiği ve seviyeyi kazanmak için üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştığı kurt adam oyunundan ilham alınmıştır. Mürettebat arkadaşlarının oyunda topladıkları ipuçlarıyla gemideki tüm Sahtekarları ortadan kaldırması gerekecek. Aynı zamanda Crewmate, Impostor ile aynı sayıya indirilirse, bu oyunda zafer kuşkusuz katillerin lehine olacaktır. Yani bu eğlenceli bir oyun.

APK indir  Robbery Bob - Efsanevi hırsız

Bazen yukarıdaki hedefi uygulamak her iki taraf için de uzun zaman alabilir, bu nedenle oyunun başka bir gereksinimi daha vardır. Yani Crewmate için görev sayısını tamamlamak ve Sahtekar sabotaj eylemlerini gerçekleştirecek ve acil durum ortaya çıkana kadar bekleyecektir. Bu nedenle, herhangi bir oyuncunun oynadığı unsurlara karşı uyanık olması ve çevresine dikkat etmesi gerekir.

Among Us

MAKUL SONUÇLAR YAPIN

Bu iki tarafın amaçlarını öğrendikten sonra, cesetleri tespit edip toplantıya çağırabilecekleri bir nokta dışında bu iki tip karakterin özelliklerinin tamamen farklı olacağını mutlaka anlayacaksınız. Sahtekarlara gelince, daha iyi gece görüşüne sahip olacaklar ve genellikle Crewmate’e özgü görevleri yerine getiremeyecekler. Yani oyunun başında, avcı genellikle sahte görevlerin bir listesini alır ve onların işi oraya gidip diğer oyuncuların şüphelenmesin diye ayakta durmaktır.

Ekip arkadaşları aldıkları görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirecek ve görev çubuğunu %100’e getirmeye çalışacaklardır. Görevler taklit edilebilirken, bazı görevlerin aktif karakterin Mürettebat Arkadaşı olarak bildireceği sinyal efektleri vardır. Bu yüzden oyuncuların etraflarında olup bitenlere karşı dikkatli olmaları gerekecek ve oyun aynı zamanda diğer oyuncuların hareketlerini gözlemleyebilmeniz için bir kamera odası da içeriyor.

Sahtekarla ilgili sonuçlara ulaştıktan sonra, duyuruyu yapmak için bir toplantı yapabilir veya bir cesedin yanında durabilirsiniz. Buradaki oyuncular bir chatbox içerisinde argümanlarını verecekler ve tartışma süresi dolduktan sonra şüpheli buldukları kişiye oy verecekler veya oyu atlayacaklar. Yani kim daha fazla oy alırsa elenecek ve bir hayalete dönüşecek. Serbestçe hareket edebilir ve diğer oyuncuları öldürmek dışında yarım bıraktığı işleri yapmaya devam edebilir.

Among Us

BİRÇOK BAŞKA OYUNCUYA KATILIN

Bu bir çevrimiçi oyundur; gerçekten, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla maçları atlayamayacaksınız. Tercihinize göre 4 -15 kişilik oyuncu sayısı ile katılabilir veya maç oluşturabilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, bir tarafın sayısı ve gücünde bir çatışmayı önlemek için oda yaratmanın da dikkatlice düşünülmesi gerekir. Aynı zamanda oyunda bulduğunuz renk ve aksesuarların sayısı da büyüleyici ve karakterinizi kişiselleştirmenize yardımcı oluyor.

APK indir  Modifiyeli Şahin apk indir apk mod indir 2022** 4.3

Aramızda v2022.3.29 MOD APK (Mega Menü, Kilitsiz) İndir

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncu ile çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkat edin, biri herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacak!

Mürettebat arkadaşları, tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarı gemiden keşfedip oy vererek kazanabilir.

Sahtekar, kaosa neden olmak için sabotaj kullanabilir, bu da daha kolay öldürmeler ve daha iyi mazeretler sağlar.

 

Among Us, hile apk, indir 2021,
Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
spel apk indir

Among Us 2022 ,hile apk ,indir 2021,

Among Us  ,hile apk ,indir 2021,

Yenilikler

Additions:
- Added vent cleaning task
- Chinese (Traditional and Simplified) and Irish localization added

Bug Fixes:
- Getting stuck in place after a meeting is fixed
- Scaling on "SHH" screen fixed
- Geoff eyepatch is now (sadly) back to being a mask
- Clouds in the Airship no longer move in the wrong direction
- Upload Data phone colors fixed
- All major buttons are now localized
- Other minor visual and localization bug fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları