Araba Simülatörü 2, MOD APK ,v Ücretsiz, Satın Almalar, Vip Kilidi Açıldı,

1.43.4

2022'nin en gerçekçi sürüş simülatörünü oynayın! (sürüm 1.43.4)
APK indirTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 926,319
Geliştirici
OppanaGames FZC LLC
Güncellendi
Aug 17, 2022
Sürüm
1.43.4
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Araba Simülatörü 2, MOD APK ,v1.43.4 Ücretsiz, Satın Almalar, Vip Kilidi Açıldı,

Oyun dünyası çağında, daha önce hiç karşılaşmadığınız çılgın maceralı bir oyuna girmenin zamanı geldi. Oynamaya değer bir oyun kıtlığı çok fazla. Sonra inanılmaz gerçekçi görsellere ve 3 boyutlu grafiklere sahip oyun canavarına geldiniz. OPANA GAMES tarafından geliştirilen, dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerin göz kamaştırıcı güzelliğinde kendinizi boğacaksınız.

En yeni benzersiz arabaları satın almak için sınırsız sayıda jeton elde ettiğiniz yer. Bu parayı, dünya çapındaki gerçek zamanlı oyuncularla rekabet etmenize yardımcı olacak bu arabaların yükseltilmesi için de harcayabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirleri keşfetmenin yanı sıra, ihtiyaçlarınıza göre seçmek ve çılgın yarışlara katılmak için araba modellerinin tüm detaylarına sahip olacaksınız. CAR SIMULATOR 2 MOD APK’da çevrimiçi ve tek oyunculu mod bulunmaktadır; ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin.

Günlük bonuslar ve görevler, birinci ve üçüncü şahıs bakış açısıyla yönlendirilir.

Tüm lüks yarış arabalarının kilidini istediğiniz zaman sınırsız jetonla açabilirsiniz. Oyun, gerçek gibi görselleri deneyimlemek için 360 derecelik bir araba iç mekanı ile size uygun bir niş sağlar. 30 yeni araba ve yeni arabalar, garajlar ve evlerde harcayabileceğiniz sınırsız altın para kazandığınız harika oyun ile birlikte dünya çapındaki gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz.

Car Simulator 2 MOD APK v1.43.4 Free Purchases, Vip Unlocked

Araba Simülatörü 2 MOD APK

Araba simülatörü 2 mod apk, orijinal araba simülatörü 2’nin değiştirilmiş versiyonudur; Tüm oyun özelliklerinin kilidini açmak ve yükseltmek için sınırsız altın paranız var. Yükleme sırasında köklenme gerektirmez ve en kaliteli görsellerin yanı sıra reklam politikası yoktur.

Anti-ban ve bu değiştirilmiş sürümü satın almak için para harcamanıza gerek yok. Sizin için tamamen ücretsiz ve şüphesiz çok güvenli olan; virüsler hakkında endişelenmenize gerek yok ve size mega hızlı performans sağlıyor.

Kullanıcı arayüzü, sürüş deneyiminizi çok gerçekçi kılmak için gerekli tüm seçenekleri ve düğmeleri kapsar. Ultra HD 3d grafiklerle, arkadaşlarınızla yarışmanız ve şehirleri keşfetmeniz için yeni bir açık dünya. gerçek zamanlı arkadaşlarınız ve ailenizle tam etkileşim ile birlikte oynamak için harika bir oyun.

Diğer oyunlarla kıyaslanamayacak kadar gerçekçi bir oyun, burada arabanızın bakımını gerçek zamanlı olarak yakıt deposu vb. arabanızla birlikte paranız. Bazen arabanızın yakıtı biterse, bir yakıt ikmali istasyonu arayın;

APK indir  otobüs simulator ultimate APK indir hileli 2022**

Bunlar, dünyanın dört bir yanındaki güzel şehirlerin modern rotalarında lüks garajınızdan süper araba sürmenin görselleri ve gerçek zamanlı deneyimidir.

Lüks arabaları toplamak

360 derecelik bir araba iç mekanı ile oyun size araba toplamanın ödüllendirici bir özelliğini sunuyor. Dışarıdaki her yarış hayranı tarafından çok sevilen bir parça. İlk başta size sunulan araba dışında herkes kendi seçeceği araca sahip olmayı sever,

Böylece oyun size, size verilen bonus puanlardan satın alabileceğiniz birden fazla süper arabayı garajınızda toplama şansı veriyor. Burada kazandığınız sınırsız para ile oyunların modlarını ve kurallarını her zaman nasıl değiştireceğimizi bildiğimiz için araba toplayabiliriz.

Aksi takdirde zorlu bir süreç. Araba koleksiyonunu genişletirken, yeni lüks süper arabalarınız için garajı yükseltmek için paranızı akıllıca kullanın. Bu yüzden daha iyi altyapıya yatırım yapın.

Car Simulator 2 MOD APK

Şaşırtıcı Sürüş simülasyonu

Başta size söylendiği gibi, gerçek zamanlı sürüşe sahip bu nihai özgün özellikler, sizi sürücülerin gerçek zamanlı aktivitelerine bağlar. Sinyalleri takip etmek de dahil olmak üzere tüm trafik kurallarına ve düzenlemelerine uyarak yollarda güvenli bir şekilde sürmeniz gerekir. . araba simülatörü 2 mod apk’da araba kullanırken,

işaretleri takip edin, arabanızı dehanıza göre kontrol edin ve yollardaki insanlara dikkat edin, yanlış aktivite sizi belaya sokacaktır. Ayrıca polise karşı dikkatli olmanız gerekir, bu yüzden kazanmak için tüm güvenlik kurallarına uyun ve bu süreçte kesinlikle biraz eğlenin ve parayı akıllıca kullanın.

.polis memurlarına para cezası ve rüşvet vermekten kendinizi kurtarın. 360 derecelik araba iç mekanı ve aktiviteleri kontrol etmek için mükemmel bir kullanıcı arayüzü ile sizin için çok eğlenceli.

Güçlü Özelliklerin Kilidini Açma

Araba simülatörü 2 hileli mod apk ile oyundaki herhangi bir özelliğin kilidini açmak için gerekli tüm paraya, jetonlara sahip olacaksınız. Sınırsız jeton ve bonus puanlarla arabanızı, garajınızı ve evinizi yükseltin ve parayı hayalinizdeki araba koleksiyonu için kullanın.

Bu özellikler onu bu türdeki diğer oyunlardan çok farklı kılıyor. Tüm isteklerinize uyacak şekilde oluşturulmuş, kolaylıkla cevap verebilir ve tüm özelliklerini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. En yeni süper araba modellerini satın alın ve ücretsiz olarak sahip olduğunuz sınırsız parayla ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın ve size en uygun olan güzel şehirlerde ve rotalarda yarışmanın kilidini açın.

APK indir  dr driving 2 apk indir apk mod para hileli apk

Deneyimli bir sürücü olmak ve gerçek zamanlı arkadaşlarınızla rekabet etmek için, özelliği sınırsız ödüllerle açın ve size verilen günlük aktivitelere ve görevlere katılın. Lütfen hızlanmalarını, maksimum hızlarını, yol tutuşlarını ve frenlemelerini kontrol ederek en iyi ve güzel arabaları seçin.

Ayrıca sahip olduğunuz sınırsız parayla da yükseltme yapabilirsiniz, bu nedenle bu değiştirilmiş sürümün tüm olanaklarından yararlanın ve keyfini çıkarın.

Muhteşem 3d görsellerle destansı oyun

Kapsamlı performans ve ses ayrıntılarıyla grafikler, ultra HD 3d görsellerle çıldıracak. Şüphesiz araba simülatörü 2 mod apk, etkileyici arabalar ve garajlar altyapısı ile, piyasadaki en destansı ve en gerçekçi araba oyunlarından biri.

Oyun, arabaları ve garajları satın almaya ve yükseltmeye odaklanır. Araba satıcılarını haritada görün ve en yeni ve güzel süper arabanızı alın. Deneyiminiz için çok basit tasarlanmış bir araba simülatörü 2 mod apk oyunu: kapıları açın ve arabaya binin, kapıyı kapatın,

Gazı ayarlayın, viteslere basın ve yarışınıza başlayın. Ayar menüsü aracılığıyla yolculuk boyunca birden fazla değişiklik yapılabilir. Tek oyunculu modda veya gerçek zamanlı arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Car Simulator 2 MOD APK

Yüksek risk ve ödüller için gitme zamanı

Her yeni gün giriş yapar ve en son yenilenen mücadelelere girer, sadece sıkı çalışmayı ve birçok yarışı kazanın ve yol boyunca birçok mikro ve makro işlem özellikleri yükseltecektir. Uluslararası zorluklara girmek için eşyalarınızı yükseltin.

Yetenekli rakiplere karşı savaşmak için pratik yaparak becerilerinizi geliştirin. sadece harika arabalarla gidin ve rakiplerinize zor kazanılmış becerilerinizi gösterin ve elbette diğer insanların günlük aktivitelerini yaparken görebileceğiniz çok gerçekçi bir oyun.

diğer oyunlarda olduğu gibi gece gündüz değişiyor, burada korkunç şeyler yok, sadece meydan okumalar ve tamamlanması gereken görevler, bu yüzden her yaş grubuna uygun bir şekilde, en yeni kötüler ve silahlarla, listede sizi bekleyen çok daha fazla ödül var

Diğer oyuncularla Bağlantılar alın.

APK indir  Farming Simulator 22 APK Mod v1.1.1.0 sinirsiz para hileli 2022**

Gişe rekorları kıran, gerçekten arkadaşlarınızla bağlantı kurabileceğiniz ve onlarla oynayabileceğiniz bir oyun gibi. Yol boyunca arkadaşlarınızla görevleri ve görevleri tamamlayın, bu da iletişiminizi ve insan becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Rotada rastgele bulunan yabancılarla bağlantı kuracağınız ve sohbet edeceğiniz gibi, dünya çapındaki insanlarla arkadaş olun ve onlarla görevleri tamamlayın, onları düşmanınız veya arkadaşınız, ne isterseniz yapın ve onlarla mücadeleleri bitirmeye devam edin.

Her yaştan kız ve erkek çocuklarla her yerden bağlantı kurabilirsiniz. Bir oyun keşfedebileceğiniz çok daha fazla potansiyel ve olasılıklarla doludur. Sevdiklerinizle bağlantı kurun ve en iyi ilişkinizi kurun ve can sıkıntısından kurtulun; araba simülatörü 2’de kullanabildiğiniz kadar hayatın tadını çıkarın.

Sınırsız para ile tüm rotalara kendinizi alıştırın ve yol boyunca arkadaşlarınıza yardım edin; sadece en iyi sürücü olun ve görevleri tamamlarken ve görsellerin en iyisinin tadını çıkarırken müşterilerinize en iyi şekilde davranın.

Tüm işletim sistemlerinde desteklenir

Araba simülatörü 2 hileli apk Oppana oyunları tarafından yarım milyon olumlu yorum ve milyonlarca indirme ile geliştirilen ve oyunun güzel özellikleri herkesi en az bir kere denemeye teşvik ediyor. Oppana oyunlarının en son güncellemeleri ve sürümleriyle eğlenceli bir sürüş deneyimi, herkesin onu aramasını sağlar.

Virüsle uğraşmanıza gerek olmayan, en canlandırıcı ve denemeye değer zorlukları yaşarken aynı platformda sevdiklerinizle bağlantı kurmanıza gerek olmayan güvenli bir oyun. Bu çılgın oyuna gitmenizi ve en iyi oyun teknolojisini paylaşmanızı, can sıkıntısından kurtulmanızı ve maruz kalma olasılıklarının farkına varmanızı istiyoruz.

Car Simulator 2 MOD APK

final

Araba simülatörü 2 mod apk, araba simülasyonunun oyun çağında şu anda mevcut olan en iyi oyun. Araba simülatörü iki mod Apk size en gerçekçi görselleri 3d grafiklerle sunuyor. Sınırsız para, sınırsız benzin, lüks villalar ve garajlar gibi çok daha fazlası. Reklamsız ve para gerektirmeyen diğer faaliyetler; her şey ücretsiz. Aşağıda verdiğim linkten indirin.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Yeni 5 araba.
Yeni otomatik satıcı.
Yeni garaj.
Yol dışı konum.
Yeni yarışlar.
Çevrimiçi off-road Yarışları.
Oyun optimizasyonu.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları