brawl stars hile apk indir hileli 2022**

45.225
Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.2/5 Oylar: 22,283,814
Geliştirici
Supercell
Güncellendi
15 Eyl 2022
Sürüm
45.225
Gereksinimler
4.3
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Brawl Stars, Hileli, APK  ,indir, hileli 2022**,

Agresif yönünüzü ortaya çıkarmak ister misiniz? Bu devasa kavga dövüş oyununda sonuna kadar takım tabanlı bir dövüşe katılmak için Brawl Stars mod APK’sını indirin. Kilidi açılacak tonlarca dövüşçüyle, bu destansı oyunu arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla çevrimiçi oynamayı seveceksiniz.

Brawl Stars Mod APK 45.225 Unlimited Everything, Gems amp Money

Kim en az bir kez büyük bir halk yumruğunu deneyimlemek istemez ki? Brawl Stars’da aksiyonu sokaklara çıkar ve arkadaşlarınızla takım oluşturarak rakiplerinizi alt edin. 3V3 dövüşler oynayın veya daha da fazla aksiyon almak için devasa Battle Royale moduna dalın.

Her biri kendi benzersiz silahlarına ve imza hareketlerine sahip, kilidini açmanız gereken bir sürü kavgacı var. Çeşitli oyun modlarında sizi saatlerce eğlendirecekler.

Şimdi içinizdeki karanlık tarafı açığa çıkarın ve bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunu mobil cihazlar için indirin.

Gece boyunca kavga

Kavga etmek ve dövüşte değerinizi kanıtlamak istiyorsanız, bu sizin için en iyi oyundur. Brawl Stars apk şu anda mobil cihazlarda en bağımlılık yapan ve eksiksiz dövüş oyunlarından biridir. Benzersiz imza hareketlerinin miktarı, farklı karakter yelpazesi ve farklı oyun modlarının çeşitliliği, size unutulmaz bir oyun deneyimi sunmak için bir araya gelecek.

Brawl Stars Mod APK

Çeşitli oyun modları: Toplamda oynanacak beş oyun modu ve özel etkinlikler vardır. Rakip takımdan daha fazla jeton toplamanız ve tutmanız gereken basit 3V3 oyun modları vardır ve yıldızları tutmanız ve düşman takım tarafından yakalanmamanız gereken ödül oyunları vardır. Bunun yanı sıra, tek veya ikili modda düşmanlarla karşılaşabileceğiniz soygun görevleri ve bir battle royale oyun modu da var.

Oyun modlarının çeşitliliği, bu oyundan asla sıkılmamanızı sağlar. Hepsinde ustalaşmak çok fazla pratik gerektirir. Gerekenlere sahip olacak mısın?

APK indir  Brawl Stars

Büyük kavgacı koleksiyonu: Oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, sürekli olarak destansı özel yeteneklere sahip yeni ve geliştirilmiş kavgacıların kilidini açabilmenizdir. İlerledikçe, karakterleriniz için de yeni hareketlerin ve görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Her şeyi sürekli geliştirmek için yeni içerik bırakan düzenli güncellemeler vardır, bu nedenle asla durgun bir noktaya gelmeyeceksiniz.

Brawl Stars Mod APK

Çeşitli oyun modları: Toplamda oynanacak beş oyun modu ve özel etkinlikler vardır. Rakip takımdan daha fazla jeton toplamanız ve tutmanız gereken basit 3V3 oyun modları ve yıldızları tutmanız ve düşman takımlar tarafından alınmamanız gereken oyunları vardır. Bunun üzerine, tek veya ikili modda düşmanlarla yaşanabilecek soygun oyunu turu ve bir battle royale var.

Oyun modlarının çeşitliliği, bu oyundan asla sıkılmamanızı sağlar. Hepsinde ustalaşmak çok fazla pratikte. Gerekenlere sahip olacak mısın?

Büyük kavgacı koleksiyonları: Oyunla ilgili en iyi eğitim biri, sürekli olarak destansı özel yeteneklere sahip yeni ve gelişmiş kavgacıların günümüzde açabilmenizdir. İlerledikçe, yeni hareketlerin görünümleri ve bunların için de açabilirsiniz. Her gün ilerlemek için yeni içerik yapılacaklar güncellemeleri gelecek.

Brawl Stars Mod APK

Brawl Stars Hileli APK Sınırsız Her Şey (Para ve Mücevher)

Oyunu biraz daha avantajlı oynamak ister misiniz? Brawl Stars apk’nın tam deneyimini elde etmek için Sınırsız Para, Mücevher, Bilet modunu indirin ve oyunun başından itibaren her şeyi satın alma ve kilidini açma bonusu ekleyin.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

 

Yenilikler

45. GÜNCELLEME: ROBOT FABRİKASI!
Eylül/Ekim 2022

∙ Yeni kromatik savaşçı: Bronson (Yüksek Hasar)
∙ Yeni süper ender savaşçı: Gus (Destek) - Eylül sonunda geliyor!
∙ Yeni PvE (oyuncu bilgisayara karşı) modu: Son Savunma - 8-BIT’e düşmanlar dalga dalga saldırıyor, onu korumak bize düşüyor!
∙ Daha uzun kupa sezonları, daha düşük eşya fiyatları, kostümler ve daha fazlası!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
54.298 - 7.0 21/03/2024
54.298 - 7.0 21/03/2024

Video

Görüntüler