Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu

TELEGRAM
5.0/5 Oylar: 1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Türkiye’nin ilk dijital Autoshow etkinliği olma özelliğine sahip Autoshow 2021 Mobility Fuarı için geri sayım başladı. 14-26 Eylül tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşmesi beklenen etkinlikte 35 markanın 250’nin üzerinde modeli otomobil tutkunları için vitrine çıkmaya hazırlanıyor.

Şüphesiz bu şirketlerin başında Almanya merkezli Mercedes-Benz geliyor. Etkinliğin son gününe kadar dijital standında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek şirket, bünyesinde barındırdığı 4 markasıyla toplamda 10 farklı modelini görücüye çıkaracak.

Mercedes-Benz, Autoshow Mobility’de 4 farklı markasıyla sahne alacak

Etkinliğe damga vurması beklenen şirket; Mercedes-Benz çatısı altında sunulan 4 farklı markanın (Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Mercedes-EQ, Mercedes-Maybach) standlarında birçok yeni model ilk kez otomobil ve teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.

Mercedes-EQ markasının standında, bu markanın farklı segmentlerdeki 3 farklı modeli olan; EQC, EQA ve EQS yer alırken, performansı lüksle buluşturan Mercedes-AMG markasının standında önümüzdeki aylarda satışa sunulacak, yenilenen Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé modeli bulunuyor.

Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu
Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu
Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu

Mercedes-Benz markasının altında Yeni C-Serisi başta olmak üzere Yeni CLS, GLB ve G-Serisi yer alırken, nihai lüksü temsil eden Mercedes-Maybach markasının standında, Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi ziyaretçilerini bekliyor.

Mercedes-Benz markasının standındaki öne çıkan modeli; Yeni C-Serisi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da çok önemli yere sahip olan ve tamamen yenilenen Yeni C-Serisi de ilk kez Autoshow 2021’de Türk otomobil tutkunlarıyla buluşuyor.

Otomobil dünyasının merakla beklenen etkinliği Autoshow 2021 Mobility, yarından itibaren tüm ziyaretçilere açılacak. Tamamen dijital ve ücretsiz olması beklenen etkinlikte otomotiv tutkunları inanılmaz bir deneyim yaşayacak.

APK indir  iPhone 13 Küçük tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları