Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hileli Mod Apk indir 2023** 0.0.0.83 – Google

0.0.0.83 - Google
  • Ödeme
Step into the exciting world of farming with Farming Simulator 20! Harvest many different crops, tend to your livestock of pigs, cows, and sheep, and now ride your own horses, letting you explore the vast land around your farm in a brand-new way. Sell your products in a dynamic market to earn money which you can invest in additional machinery and the expansion of your farm.
APK indir Son sürümTELEGRAM
3.8/5 Oylar: 41,183
Geliştirici
GIANTS Software
Güncellendi
Oct 18, 2022
Sürüm
0.0.0.83 - Google
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Farming ,Simulator ,20 0.0.0.83 ,Para Hileli, Mod Apk, indir 2023**,

“fs20 apk ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Farming Simulator 20’de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

fs20 apk çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
• Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin
• Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”

 

Farming Simulator 20 0.0.0.83 ile tanışın

fs20 apk Çiftlik oyunu, oyunculara rahatlama hissi verir. Oyun bizi çiftliğinizin yanında akan uçsuz bucaksız tarlalar, dağlar ve nehirlerle dolu huzurlu kırsala götürüyor. Bu, birçok insanın arzu ettiği hayattır. Şehir hayatının yorgunluğundan, yoğunluğundan geçici olarak uzaklaşıyoruz. Artık baskı yok, stres yok, para kazanma endişesi yok. Burada gerçek bir çiftçinin yaşamının ve sevincinin tadını çıkarırsınız. Bu yazı Farming Simulator 20 ile ilgili olduğu için fazla zamanınızı almıyor, Google Play’deki popüler çiftlik simülasyon oyununun incelemesine geçeceğiz.

APK indir  Tap Tap Fish AbyssRium (+VR) 1.68.0

fs20 apk , ABD ve Avrupa merkezli bir yayıncı olan Giant Software tarafından piyasaya sürüldü. Farming Simulator aynı zamanda piyasadaki en önemli çiftlik oyunu serisidir. Sadece Android için yayınlanmayan bu oyun, PC, konsol, Nintendo Switch gibi diğer platformlarda da birçok başarıya imza attı. İlk versiyonu 2008 yılında piyasaya sürüldükten sonra, oyun her zaman dünya çapındaki oyuncuların dikkatini çekmiştir. Giant, her yıl oyunculara birçok yeni özellik ve grafik ve oyun kalitesinde önemli bir yükseltme içeren yeni bir sürüm getiriyor.

grafik

Gerçekçi, ayrıntılı grafikler, kolayca tanıyabileceğiniz ilk farktır. Hay Day, Township gibi sıradan çiftlik oyunlarıyla karşılaştırıldığında Farming Simulator 20, çizgi film tarzı grafikler yerine gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş geniş bir gerçek dünyaya sahiptir. Manzara aynı zamanda Kuzey Amerika’daki tarlalardan esinlenerek size bir çiftçi olarak uygulamalı bir deneyim sunuyor. Kamyon sürmekten ve gezmekten keyif aldım. Oyunun dünyası çok büyük olmasına rağmen yine de oyun her detayıyla ilgileniliyor. Ağaçlar, arabalar, depolar, tarlalar gibi nesneler gerçeğe çok benzer.

Farming Simulator 20 0.0.0.83 ,Para Hileli, Mod Apk, indir 2023**,

Oynanış

Farming Simulator 20’nin basit bir konusu var, aslında çok önemli değil ve deneyiminizi etkilemiyor. Bu bölümde Kuzey Amerika’da bir çiftlikte çiftçi bir adam olarak oynayacaksınız. Ailesinden geniş bir toprak miras aldı. Çiftliğini yetiştirmek ve geliştirmek için baş karaktere katılacaksınız, onu Amerika’daki en büyük çiftliğe dönüştüreceksiniz.

Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hileli Mod Apk indir 2023** 0.0.0.83 - Google

Gerçek bir çiftçinin işini yapın. Yetiştirmek, ekmek, dikmek, ağaç dikmek, tarım ürünlerini kâr amacıyla satmak. Toprağınızı yenileyin, başlangıçta toprak kaliteniz kötü. Ardından pirinç, mısır, patates veya diğer birçok bitki yetiştirmek için tohum ekebilirsiniz. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla yeni mahsulün kilidi açılır. Mümkün olan en büyük miktarı elde etmek için tarlada çeşitli bitkiler yetiştirebilirsiniz. Bitkilerinizi sulayarak ve gübreleyerek bakımını yapmayı unutmayınız. Hava durumunu takip edin, her mevsim için doğru tohumu bulun. Bu oyunu oynadıktan sonra bir çiftçinin zorluğunu hissedeceksiniz. İyi bir hasat alabilmek için her gün çok çalıştılar ve havadaki değişiklikleri her zaman gözlemlediler.

APK indir  AMONG US MOD APK V2022.8.25 HİLELİ

Gerçek bir çiftçi ol

Oyun gerçek hayattaki çiftlik işlerinden esinlenmiştir, yani çalışmak için ellerinizi kullanmak yerine çeşitli kamyon ve traktörleri kullanabilirsiniz. İlk başta çiftliğiniz küçüktü ve fazla teknolojisi yoktu. Çok para kazanmak için çok çalışmanız, ardından çiftliğinizi genişletmeniz ve birçok yeni teknoloji satın almanız gerekiyor.

Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hileli Mod Apk indir 2023** 0.0.0.83 - Google

Çiftlik oyunlarının asıl amacı oyuncuları rahatlatmak olsa da, Farming Simulator 20’de hala düşündüren birçok şey var. Sadece ekim ve hasat değil, inek, koyun, ördek vb. çeşitli hayvanlar da yetiştirebilirsiniz. İnekler et, inek sütü gibi bazı ürünler getirecektir. Koyun da et ve kürk alabilir. Ayrıca çiftliğinizi hırsızlardan ve kurtlardan korumak için bir av köpeğine de sahip olabilirsiniz.

araçların kilidini aç

Bu kadar büyük bir çiftlikle her şeyi kendi başınıza yapamazsınız. Sadece elle yaparsanız, işinizi bitirmeniz bir ay kadar sürebilir. Bu akıllıca bir plan değil. Çiftliğe hitap edecek çok çeşitli araçların, makinelerin ve bazı teknolojilerin kilidini açmayı düşünebilirsiniz. Örneğin bir ekim makinesi ve bir hasat makinesi tüm tarlada hızlı ve basit bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Sen sadece içeride otur ve sür, o araba gerisini bitirmene yardım edecek.

Farming Simulator 20‘nin sürüş arayüzü, bazı otobüs simülasyon oyunlarına benzer şekilde oldukça basittir. Hasat etmeniz veya ekmeniz için bazı düğmeleri vardır. Ekranın solunda istediğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan küçük bir harita var.

Farming Simulator 20 0.0.0.83 Para Hileli Mod Apk indir 2023** 0.0.0.83 - Google

Bir araba satın almanın maliyeti ucuz değildir. Birkaç yüz bin dolara mal olan arabalar bile var. Ayrıca arabalar, belirli bir kullanım süresinden sonra bakımlarını yapmanızı gerektirir. Çok maliyetli. Tüm araçların kilidini açma özelliği ile MOD versiyonunu sizlere sunuyoruz. Ücretsiz olarak istediğiniz herhangi bir aracın kilidini açabilirsiniz.

APK indir  Clash Royale 50142000

kariyer 

Farming Simulator 20 size son derece ilginç modlar sunuyor. Kariyer modu, çiftliğinizi keşfetmek ve geliştirmek için özgür olduğunuz ana moddur. Ayrıca oyunda sizler için derinlemesine bir görev sistemi de bulunuyor. Çim biçme, hasat etme veya malları gerekli süre içinde teslim etme gibi bazı görevler. Görevi tamamlamak size oldukça fazla para ve kaynak sağlar. Görevi tamamladığınız süreye bağlı olarak ek bir miktar ile ödüllendirileceksiniz.

Farming Simulator 20’nin MOD APK sürümü
MOD özelliği

sınırsız para

Farming Simulator 20 0.0.0.83 ,Para Hileli, Mod Apk, indir 2023**,

fs20 apk, Google Play, App Store ve daha fazlasında 5,99 ABD dolarına satılmaktadır. Ancak yazımızın altındaki link üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Bir çiftlik işine sahip olmak birçok insan için bir hayaldir, ancak aynı zamanda zorludur. Oyun, akşamları veya hafta sonları gibi boş zamanlarınızda dinlenmeniz için uygundur. Kazanmak ya da kaybetmek yok, sadece rahatla. Gerçek bir çiftçi deneyimine sahip olmak için şimdi bu oyunu indirin.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

OZEL LINK ARKADASLAR 

 

Farming ,Simulator ,20 0.0.0.83 ,Para Hileli, Mod Apk, indir 2023**,

Yenilikler

Oyun kumandası bağlı olmasa bile oyunun oyun kumandası moduna geçtiği bazı cihazlarda sorun düzeltildi
Bağlı oyun kumandası kullanılmadığında oyunun oyun kumandası moduna geçmesiyle ilgili sorun düzeltildi
Tetikleyicilerin üzerinden geçerken yardım mesajı eklendi
Arcusin FSX 63.72 ile boşaltma balyaları düzeltildi
Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
0.0.0.90 - Google - 7.0 12/03/2024

Video

Görüntüler