Funimate pro MOD APK  indir ucretsiz 2022**

12.6

Funimate is the best video editing app you can find on mobile! Join millions of Funimate users who create advanced video edits easily. With Funimate, you’ll be able to create PRO edits very quickly with the help of unique and advanced editing features we have.
APK indirTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 1,090,373
Geliştirici
AVCR Inc.
Güncellendi
Jun 24, 2022
Sürüm
12.6
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Funimate pro ,MOD ,APK , indir, ucretsiz 2022**,

 

Funimate pro MOD APK  2022, hepsi bir arada bir video düzenleme çözümüdür ve videolar çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşılabilir – Funimate MOD kısa videolar oluşturmak için birinci sınıf ince ayarlar sağlar.

Bu yayında, size en yeni Funimate Pro’nun tüm premium özellikleri açık ve filigransız olarak doğrudan indirme bağlantısını vereceğim.

d

İçerik  gösterisiFunimate Pro MOD APK 2022 İndir

Daha kaliteli özelliklere sahip geçiş videoları yapmak her geçen gün zorlaşıyor ve bazen videoyu hayata geçiren üst düzey bir proje oluşturmak için birkaç araç gerekiyor.

Ama ya tüm bunlar için endişelenmemeni söylersem? Doğru! Telefonunuzdan videoları düzenleyebilirsiniz ve tek ihtiyacınız olan iyi bir uygulamadır. Bu uygulama, müşterilere olağanüstü özellikler sunan Funimate Pro’dan başkası değildir.

Funimate pro ,MOD ,APK , indir, ucretsiz 2022**,

Sürekli olarak harika bir düzeyde sürükleyici kısa hikaye videoları oluşturan arkadaşlarınız aracılığıyla bu uygulamayı zaman zaman duyabilirsiniz. Her neyse, buradaki nokta şu ki, yeni başlayan biri olsanız ve onları nasıl düzenleyeceğinizi bilmiyor olsanız bile bu çarpıcı videoları da oluşturabilirsiniz.

Funimate uygulaması, büyüleyici video düzenleme özellikleri ve başlı başına bir sosyal medya platformu sunar. Ayrıca kısa videolar yapmak için çeşitli püf noktaları ve püf noktaları öğrenebilirsiniz.

Ancak premium özellikler sınırlıdır ve yalnızca aylık yaklaşık 400 INR maliyeti olan aboneliği satın aldığınızda kullanılabilir. Ancak benzer işlevler sunan Funimate MOD APK’yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bakalım Funimate ile neler elde edeceksiniz.

Funimate MOD APK Hakkında

Funimate, yalnızca kısa bir video düzenleme yazılımı olarak değil, aynı zamanda geniş çapta halkla bağlantı kurmak için harika bir sosyal medya olarak çok yönlü bir uygulamadır. Ayrıca 2. sıradadır ve Video Düzenleme Editörlerinin ilk tercihidir.

APK indir  CapCut - Video Editor

Funimate, mobil cihazlarda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamasıdır! Kolayca gelişmiş video düzenlemeleri oluşturan milyonlarca Funimate kullanıcısına katılın. Funimate ile sahip olduğumuz benzersiz ve gelişmiş düzenleme özellikleri sayesinde çok hızlı bir şekilde PRO düzenlemeleri oluşturabileceksiniz.

Harika Hayran Düzenlemeleri oluşturun veya geçişler, özel animasyonlar, video ve metin efektleri ve filtreler gibi benzersiz video özellikleriyle serbest videolarınızı renklendirin. Yaratıcılığınızı sergilemek ve binlerce seçenekle öğe kitaplığımızdan arkadaşlarınızı şaşırtmak için videonuza çıkartmalar, arka planlar ve bindirmeler ekleyin.

Funimate üzerinde oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat, Musically üzerinde paylaşabilir, arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz! Funimate topluluğuna katılmak ve öne çıkma şansı yakalamak için Funimate’te paylaşım yapmayı da unutmayın!

Not: Funimate kullanıcıları, benzersiz Funimate video efektlerini kullanarak yaptıkları yaratıcı videolar sayesinde TikTok gibi sosyal medyada daha sık öne çıkıyor!

Uzman olmasanız bile, Funimate, yalnızca cep telefonunuzla gerçekten PRO görünen gelişmiş çok katmanlı düzenlemeler oluşturmanıza olanak tanır.

Funimate’te şunları bulabilirsiniz:

Etkileyenlere ve ünlülere takdirlerini ve sevgilerini göstermek için Fan Edit videoları;

Harika metin efektleri, AI efektleri ve video efektleriyle dudak senkronizasyonu, dans ve serbest stil videoları;

Kullanıcılarımızın en sevdikleri anime ve manga karakterleriyle yaptıkları harika anime düzenlemeleri;

Oyun becerilerinizi sergilemek için oyun düzenlemeleri;

Ve daha fazlası…

EN İYİ VİDEO DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

GEÇİŞLER:

Düzenlemeleriniz için tek bir dokunuşla ekleyebileceğiniz harika geçişler! Takipçilerinizi şaşırtmak için en iyi video geçişlerine sahibiz. Sadece resimlerinizi ve videolarınızı ekleyin ve sadece birkaç dokunuşla profesyonel görünümlü video geçişleriyle harika bir video oluşturun.

ELEMENT KÜTÜPHANESİ:

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce öğeye sahip öğe kitaplığımızdan bindirmeler, çıkartmalar ve arka planlar ile video düzenleme daha da eğlenceli. Ayrıca Funimate ile harika müzik videoları, dudak senkronizasyonu videoları veya ağır çekim videolar oluşturmak için yüzlerce emoji kullanabilir ve videolara metin ekleyebilirsiniz.

APK indir  The Batman'in Yeni Fragmanı Nihayet Yayınlandı!

ANAHTAR KARELER:

Videolarınızı benzersiz kılmak söz konusu olduğunda, efektlerimizle sınırlı değilsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflarla kendi efektlerinizi oluşturabilirsiniz. Ana kareleri kullanarak katmanlarınızı canlandırmak çok kolay! Yaratıcı becerilerinizi takipçilerinize göstermek için özel animasyonları keşfedin.

VİDEO MASKE VE AI ETKİLERİ:

Videolarınızın arka planını değiştirebilir ve videolarınıza sadece bir tıklamayla harika maske efektleri ekleyebilirsiniz! Bunu denemek için bir dans/serbest stil videosu ekleyin, AI Efektleri düğmesine dokunun ve istediğiniz efekti seçin. Bu kadar!

EFFECT MIX: Videolarınıza profesyonel bir dokunuş katmak için tonlarca farklı efekt! Funimate video düzenleyicide 100’den fazla gelişmiş video efektini deneyebilirsiniz.

GİRİŞ & OUTRO ETKİLERİ: Yazılarınız, resimleriniz ve videolarınız için seçebileceğiniz onlarca intro ve outro animasyonu.

METİN ETKİLERİ:

Neon ışıklar, renkler ve daha pek çok metin efektiyle videonuza müziğin sözlerini ekleyin. Onlarca farklı yazı tipi mevcut!

VİDEOLARA MÜZİK EKLEYİN:

En sevdiğiniz müziği ekleyin c’den videolara, yaratıcı efektlerle kısa müzik video klipleri yapmak için.

VİDEO BİRLEŞTİRME, KESME ve KESME:

Tüm harika özelliklerin yanı sıra, videoları kırpma, birleştirme, kesme, kırpma ve düzenleme gibi klasik video düzenleyici uygulaması özelliklerine de sahip olacaksınız. Funimate, ihtiyacınız olan tek video düzenleyicidir. Ayrıca sadece bir dokunuşla ters videolar ve ağır çekim videolar oluşturabilirsiniz!

FUNIMATE VİDEO DÜZENLEME TOPLULUĞUNUN BİR PARÇASI OLUN:

Haftalık görevler için videolar çekin, video efektlerini, sıcak müzikleri kullanarak yaratıcılığınızı gösterin ve Funimate’te hayran kitlenizi büyütmek için öne çıkın. Yaratıcılığınızı TikTok, Instagram, Youtube ve Musically’de paylaşın ve beğenilerinizi artırın: arkadaşlarınızı şaşırtmanın ve yeni takipçiler edinmenin en iyi yolu.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Görüntüler

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları