inshot pro apk InShot Pro v1.753.1333 APK + MOD pro surum guncel 2021 **

Geliştirici
apk

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

inshot pro apk InShot Pro v1.753.1333 APK + MOD pro surum guncel 2021 **

InShot MOD APK

InShot MOD APK sürümü, kullanıcıların efektler ve medya ile 1080p’den 4K kaliteye kadar ürünler oluşturmasına yardımcı olan en iyi video düzenleyicilerden biridir.

Şu anda internette viral olmak oldukça basittir. Örneğin Tiktok’taki bir söz sayesinde birçok kişi tarafından tanınabilirsiniz. Bu nedenle,

video yapımı talebi giderek daha fazla insan tarafından değerleniyor. Video yapımcısı uygulamaları daha popüler hale geldi;

teknolojileri daha da ilerledi. Günler geçtikçe, birçok çevrimiçi indirme platformunda bu türden bir düzine yeni uygulama başlatıldı.

inshot-pro-mod-unlockedall-pack

Konuyla gerçekten ilgileniyorsanız, güvenilir bir uygulama bulabilirsiniz – InShot. Kullanıcılarının, video kalitesine derinden müdahale ederek, en güçlü efektlerle kolayca videolar oluşturmasına olanak tanır.

Sadece birkaç dokunuşla, bir profesyonelin yapabileceğine benzer bir videoya sahip olabilirsiniz. Genel olarak, gerçek içerik oluşturucular, videonun kendi başlarına bir marka farklılığı yaratmak için nasıl çalıştığını bilirler. Ve siz, bir amatör, bitirmek için şablonu uygulayın.

BASİT AMA VERİMLİ GÖREVLER

Telefonla veya amatörler tarafından manuel olarak çekilen videolar için küçük hatalar kaçınılmazdır. Temel olarak, düzenleme konusunda da uzman değilsiniz, bu nedenle bu hata affedilebilir. InShot, mükemmel çekimi oluşturmak için videolarınızla çalışmak için en iyi araçlarla birlikte gelir. Bundan sonra,

videoyu daha ilgi çekici hale getirmek için kesinlikle efektleri kullanmanız gerekecek; tabii ki, videonuz mükemmel bir şekilde oluşturulduktan sonra.

inshot-pro-mod-unlockedall-pack-1

Çok uzun

Çok uzun veya gereksiz ayrıntılara sahip videoları daha tutarlı hale getirmek için kırpabilir ve kesebilirsiniz. Bazen büyük bir konuya sahip bir video, birçok farklı küçük videodan oluşan bir koleksiyon olabilir. Birçok sahneyi, birçok karakteri, birçok arka planı sentezleyen bir video olacak.

APK indir  Apple Watch Series 7 işlemci ayrıntısı ile üzdü

Bunları video birleştirme aracıyla birleştirin. Ek olarak, videoları yayınlamak istediğiniz platformlara uyacak şekilde döndürebilir/çevirebilirsiniz.

SES KATKIDA BULUNAN ÖNEMLİ BİR PARÇA

Bugün videoların daha ilgi çekici olması için ses efektlerine ihtiyacı var. Tiktok videoları bile sistem tarafından beğenilmek için her zaman modaya uygun arka plan seslerine ihtiyaç duyar. Genel olarak, heyecan verici sesler muhtemelen izleyicilerin videonuza ilgi duymasının ana nedenidir.

Inshot, genel olarak video yapımı ve özellikle Vlog’lar için mükemmel ses efektleri sağlar. Belki bir Youtuber’sınız ve onlar sahip olduğunuz en etkili yardımcılardan biri olacaklardır. Hatta sahip olduğunuz herhangi bir klipten müzik bile çıkarabilirsiniz. Kendi videolarınız için değerli bir kaynak olacaklar.

inshot-pro-mod-unlockedall-pack-1-1

Ayrıca kaydedici özelliğini de desteklerler. Yani, o titreşimleri rahatça yapacaksın, sonra onları seslendireceksin. Bu tam olarak, profesyonel filmlerin multi-milyon dolarlık stereolara sahip stüdyolarda ele alınmasıyla aynıdır.

Akıllı telefonunuzun mikrofonuyla elde ettiğiniz ses kalitesi iyi olmasa da yine de en profesyonel aşamalardan biridir. Sokak yemeği yorumcularının görüşlerini düzenli olarak takip ederseniz, bu tekniği sıklıkla kullandıklarını göreceksiniz.

GEÇİŞ ETKİLERİ VİDEOYU DAHA DÜZGÜN YAPAR

Bir video bir sahnede uzun süre tutulamaz. Bu onu inanılmaz derecede sıkıcı hale getirecek. Bu nedenle geçişlere ihtiyacımız var ve geçiş efektleri en önemli şey.

Videonun tutarlılığının %80’ini belirler. İzleyicilerin izledikleri hikayenin yeni bir aşamaya girdiğini anlamaları için bir sinyale ihtiyaçları var.

inshot-pro-mod-unlockedall-pack-1-1-1

InShot, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok geçiş efektine sahiptir. Uygulamanın galerisinde her şeyi bulabilirsiniz. Devasa bir kapasite ile kullanıcılar, videolarını bir saniyede tamamen yönetebilirler. Fade in/out, Glitch, Light, Ghost, Slice…

birçok insanın sevdiği ve düzenli olarak kullandığı popüler efektlerdir. Videoları düzenleme konusunda iyi değilseniz, video tutarlılığı oluşturmak için bunları eşzamanlı olarak kullanın.

APK indir  Sinefy Apk Ücretsiz İndir Film ve Dizi İzleme 2022**

FİLTRELER VE ETKİLER VİDEONUZU MÜKEMMEL KILAR

Akıllı telefonla çekilen bir video, özel ekipmanla çekilenlerle aynı güzel efektleri pek elde edemez. Videoların rengi genellikle oldukça bulanıktır ve sahnenin gerçek duygusunu gösteremez. Ayrıca, artık kameramanın fikrini göstermiyor.

inshot-pro-mod-unlockedall-pack-1-1-1-1

Çalışmanızı daha duygusal hale getirmek için Inshot’ı kullanın. Farklı efektler uygulayarak videoya kendi stilini kazandıracaksınız. İzleyiciler, bu videoyu yayınladığınızdaki niyetleri de bir şekilde anlıyor. Ayrıca, komik filtreler de günümüzün sosyal ağ platformlarının kullanıcıları cezbetme şeklidir.

Kendinizi sevdiğiniz karakterlere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca uçma, lazer ateş etme, sesli sincap sahibi olma gibi birçok eğlenceli beceriye de sahip olabilirsiniz…

inshot pro ,apk, InShot Pro ,v1.753.1333 APK, + MOD, pro, surum, guncel ,2021 **,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları