Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

OPPO ve Kodak’tan taşınabilir fotoğraf tutkunları için iş birliği!

TELEGRAM
5.0/5 Oylar: 1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

OPPO ve Kodak’tan taşınabilir fotoğraf tutkunları için iş birliği!

Son devirlerde teknoloji markalarının ortalarında kurmuş oldukları iş birlikleri sık sık gündeme geliyor. Yakın vakte kadar devam eden Huawei Leica ve OnePlus Hasselblad paydaşlığı bu durumun en yeterli örneklerinden kimileri. Kamera performansını artırmak ve tüketicileri çekmek için yapılan bu çalışmalar, bilhassa kullanıcıların ilgisini çekmenin en âlâ yollarından biri.

Artık ise misal bir çalışma OPPO ve Kodak‘tan geliyor. Gelen bilgilere nazaran Çinli teknoloji devi, gücünü deneyimli fotoğraf makinası üreticisiyle birleştiriyor.

Find X3 Pro özel seri fotoğrafları yayınlandı

OPPO, 16 Eylül tarihinde Çin‘de sürpriz bir lansman düzenlemeye hazırlanıyor. Kodak iş birliği ile özel bir telefon geliştiren şirket, bilhassa taşınabilir fotoğraf tutkunlarının ilgisini çekecek OPPO Find X3 Pro üzerinde çalışıyor. Teknik olarak özgününe epeyce benzemesi beklenen telefon, tasarım ve kamera tarafında birtakım farklara sahip olacak.

OPPO ve Kodak’tan taşınabilir fotoğraf tutkunları için iş birliği!

Yenilenen model bir öteki deyişle fotoğrafçı sürümü olarak da tabir edilebilir. telefonun dizaynında birtakım değişiklikler yapıldı. Aygıtın sırt kısmının yarısından fazlasını kaplayan deri dizaynın yanı sıra, üst tarafta cam dizaynın devam etmesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıyeten kutula

Aygıt hala sevilen özelliklerini koruyor

Yeni tasarlanan özel sürümde hala sevilen birtakım özelliklerin kullanılıyor olması dikkatlerden kaçmadı. Telefonda daha evvel de bulunan IP68 sertifikası varlığını devam ettiriyor. Ayrıyeten kutulama tarafında da değişiklik yapan OPPO, özel üretim Find X3 Pro için eski fotoğraf makinalarının kutularını andıran bir paket kullanıyor.

OPPO ve Kodak’tan taşınabilir fotoğraf tutkunları için iş birliği!

Özel sürüm Find X3 Pro ambalajının içerisinde kesin olmamakla birlikte çanta, şarj aygıtı, kulaklık ve kordon üzere aksesuarların olması bekleniyor. Kodak ile yapılan iş birliğinin akabinde ana kameranın 50 Megapiksel, ultra geniş açı kameranın 50 Megapiksel mikroskop lensin ise 3 Megapiksel olması bekleniyor.

APK indir  iPhone 13 Küçük tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Aygıtın ne vakit satışa sunulacağı, yapılan güncelleme sonrasında fiyatının ne olacağı şimdi bilinmiyor. Lakin bir kamera şirketi ile yapılan işbirliğinin telefonların geleceği için son derece kıymetli bir adım olduğu düşünülüyor. Siz Oppo ile Kodak ortasında yapılan iş birliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları