Polonya’da Yeni Porsche Macan 2022 test sürüşü!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

 

Polonya’da Yeni ,Porsche, Macan, 2022, test sürüşü!,

Porsche, tabiatı gereği pek uygun fiyatlı arabalarla karşımıza çıkmasa da kendi segmentinde ucuz sayılabilecek bir arabasını piyasaya sürdü. Şimdi taze olan Porsche Yeni Macan 2022 için siftah gerçekleşti. Porsche Türkiye’nin daveti üzerine Hakkı Alkan, bu aracı Polonya’da denedi.

Yeni Porsche Macan 2022 test sürüşü

Porsche, kendi segmentinde uygun fiyatlı olan bu yeni aracına pek fazla kişiyi yaklaştırmıyor. Yeni Macan şimdi satışa çıkmadığı için sırf özel daveti olan bireyler bu aracı deneyimleme talihine sahip olabiliyor. Hakkı Alkan ve Hırant Kasapoğlu, bu görüntüde Porsche’nin yeni arabasını Polonya’da test ettiler.

Porsche Macan, 2022 yılında tasarım manasında radikal değişiklikler getirmiyor. Dalda ‘makyaj’ olarak da bilinen ufak dokunuşlar, 2022 modelde kelam konusu. Değişiklikler ufak olsa da 2022 yılında beklenen tecrübeye uygun bir iş çıkarılmış. Aşağıdaki görselden geçen yılki modele nazaran nelerin değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Polonya’da Yeni ,Porsche, Macan, 2022, test sürüşü!,
Polonya’da Yeni ,Porsche, Macan, 2022, test sürüşü!,

Bu test sürüşü görüntüsünde aracın sürüş performansının yanı sıra, iç tasarım ayrıntılarını da yakından görebiliyorsunuz. Araçtaki en etkileyici özelliklerden biri, sürüş seçeneklerinin tecrübeye düzgün formda tesir ediyor olması. Performans ile rutin kullanım seçenekleri ortasında tercihinizi yaparak aracın hangi frekansta bir sürüş sunacağını ayarlayabiliyorsunuz.

Sizler yeni Macan 2022 hakkında ne düşünüyorsunuz? Aracın en çok hangi özelliği hoşunuza gitti?

APK indir  Süper otomobil üreticisi, çip krizinde rekor kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları