Poppy Playtime Chapter 2 apk indir 2022**

1.2
  • Ödeme
---Tren istasyonu---
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.1/5 Oylar: 7,454
Geliştirici
MOB Games Studio
Güncellendi
Sep 6, 2022
Sürüm
1.2
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Poppy, Playtime Chapter 2 ,apk indir, 2022**,

Şu anda oynamak için pek çok korku oyunu bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Korku türünde hemen indirip keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda eğlenceli oyun var.

Bu oyunları seven biriyseniz, o zaman şimdi birçoğunu bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Poppy Playtime Chapter 2 gibi bir çok eğlenceli oyunu hemen oynayabileceğiniz gibi korku kategorisinde de bir çok oyun bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

 

Poppy, Playtime Chapter 2 ,apk indir, 2022**,

Bu oyun, birçok insanı büyüleyen popüler korku oyununun ikinci taksitidir. Burada Poppy olarak oynayacaksınız ve gerilebilir ellerinizi kullanarak yerden kaçmanız gerekecek.

Oyunda çeşitli yerlerden çıkmak için birçok bulmacayı çözmeniz gerekecek. Keyfini çıkarabileceğiniz yeni yerler, daha fazla ödül ve çok oyunculu mod var. Bu oyun, sayısız mücadeleden geçerken heyecan verici bir zaman geçirmenizi sağlar.

Popüler Korku Oyunu

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz pek çok oyunu hemen şimdi bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Korku oyunları oynamayı seven biriyseniz, şu anda pek çok eğlenceli oyun bulabilirsiniz.

Şu anda istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda eğlenceli oyun var. Bunlar sizi korkutacak ve aynı anda size meydan okuyacak oyunlardır. İlk bölümü sevdiyseniz, Poppy Playtime Chapter 2 ile çok eğleneceksiniz! Bu oyun masaya yeni zorluklar getiriyor.

poppy playtime chapter 2 apk download

Şu anda oynamak için pek çok oyunun tadını çıkarabilirsiniz, ancak bu farklı. Burada ilk oyunun kaldığı yerden devam edebileceğiniz gibi bugün de benzersiz bir korku oyunu ile eğlenebilirsiniz.

reklamcılık

Bugün fabrikada intikam dolu oyuncaklardan kurtulacağınız için eğlenebilirsiniz. Burada, gerilebilir ellerinizi bulmacaları çözmek, birçok yere gitmek ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Ayrıca elektrik devrelerini dolaşıp birçok alanda dolaşabilirsiniz.

Bu oyun, bugün yardım alabilmeniz için çok oyunculu bir mod sunar. Şimdi eğlenin ve tadını çıkarın!

APK indir  World Soccer Champs 9.1

Poppy Playtime Bölüm 2 Öne Çıkanlar

Korku oyunlarını seven biriyseniz Poppy Playtime Chapter 2’yi hemen deneyebilir ve yeni bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

poppy playtime chapter 2 apk free download

2. taksit – Sizi teste tabi tutacak pek çok inanılmaz korku oyunu var. Bugün, hepsi korkutucu ve teşvik edici olduğundan, oynayabileceğiniz pek çok korku oyunuyla eğlenebilirsiniz.

Bu oyunları oynamayı seven biriyseniz, şu anda oynamak ve eğlenmek için pek çok oyun bulabilirsiniz. Bugün yeni bir korku oyunu arıyorsanız, Poppy Playtime Chapter 2’yi hemen oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz! Bu, serinin şimdi tadını çıkarabileceğiniz 2. taksitidir.

Serinin ilk oyununu seven biriyseniz, bu sizi şaşırtacak! Burada, virajlarla dolu eğlenceli yeni bir maceranın tadını çıkarabileceksiniz.

Burada, belirli yerlere gitmek için ellerinizi kullanırken kötü oyuncaklarla dolu bir yerde hayatta kalmanız yardımcı olacaktır. Bulmacaları çözerken ve birçok şeyi yapmaktan keyif alırken burada eğlenecek çok eğlenceli şeyleriniz olacak. Bu, çok oyunculu modu olduğu için oynamak için mükemmel bir oyundur!

 

poppy playtime chapter 2 apk mob games

Yeni maceralar – İlk oyunda amacınız, fabrikadan çıkmanın bir yolunu bularak hayatta kalmaktı. Buradaki amaç aynı ama içinde olacağınız yeni yerler var.

Burada, gizemli yeni bir tesisi keşfederken birçok yeni macera yaşayacaksınız. Farklı alanlardan çıkmanızı sağlayacak çeşitli bulmacaları çözmek için beyninizi kullanmanız gerekecek. Bu oyun, etraftaki kötü oyuncaklardan kaçarken bulmacaları çözmen için sana meydan okuyor! Hayatta kalabilir misin?

Çok oyunculu oyun – Bu oyun, artık bir çok oyunculu moda sahip olduğu için ilkinden daha da heyecan verici. Artık eşinizle birlikte bulmacaları çözerek işleri daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Artık birlikte korkabilir, hatta tesisten çıkmak için birlikte çalışabilirsiniz. Bu oyunda sayısız mekandan geçerken ve birçok yapbozu çözerken eğlenebileceksiniz!

3D grafikler – Poppy Playtime Chapter 2’de, grafikler 3D olduğu için oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

APK indir  Car Simulator 2
poppy playtime chapter 2 apk

Hareket etmenizi ve birçok bulmacayı çözmenizi sağlayan oyun ile eğlenebilirsiniz. Bugüne kadarki en iddialı korku oyunu ile ücretsiz olarak eğlenin!

Poppy Playtime Chapter 2 APK Modunu İndir – En son sürüm

Şimdi Poppy Playtime Bölüm 2’nin keyfini çıkarın ve korku oyunlarını seviyorsanız gizemli tesisten çıkın!

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.4 - 8.0 31/08/2023

Video

Görüntüler