Vivo V23e sızdırıldı! İşte özellikleri

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Vivo V23e sızdırıldı! İşte özellikleri

Akıllı telefon sevkiyat oranlarında dördüncü sırada yer alan Vivo, yeni bir akıllı telefon ile karşımızda. Buna nazaran Vivo V23e ilişkin birinci manzaralar Viettel Store isimli bir teknoloji mağazasında ortaya çıktı. Vietnam’da yer alan bu teknoloji mağazasında telefonun YouTube görüntüsü çekildiği ortaya çıktı. Fakat görüntü şimdi telefon tanıtılmadığı için çevrimdışı.

Vivo V23e özellikleri Vietnam’da ortaya çıktı

Çinli akıllı telefon firması bilhassa X70 serisinin fotoğraf yetenekleriyle son devirde dikkat çekti. Ortaya çıkan birinci bilgilere bakılırsa V23e su damlası çentikli bir ön dizayna sahip. Plastik çerçeve ve cam art panel ile gelen akıllı telefon, yuvarlatılmış Vivo tasarım çizgilerini taşıyor. Renk geçişli bir art cam panel ile gelen telefon bu manada 44W kablosuz şarj takviyesine de sahip. Akıllı telefonun bataryası ise 4030 mAh üzere orta seviye bir boyutta.

Vivo V23e özellikleri ortasında kamera donanımı dikkat cazibeli. Art tarafta 64 Megapiksel ana kamera, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 Megapiksel derinlik sensörü ile geliyor. Vivo V23e ön kamerada ise 50 Megapiksel üzere dikkat cazibeli bir seçim yapmış. Telefon depolama tarafında ise 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile geliyor. Vivo V23e bu 8 GB RAM için 4 GB sanal RAM takviyesine de sahip.

Ekran altı parmak izi ile gelen akıllı telefon, 3,5 mm jak girişi ise bulunmuyor. V23e Android 11 heyeti halde gelecek ve FunTouch 12 arayüz dayanağı ile gelecek.

V23e ve beklenen özellikleri

Vivo V23e ekran özellikleri ise şimdi ortaya çıkmadı. Lakin paylaşılan fotoğraflara bakılırsa 6 inç civarı bir ekran ile gelecek. Ekran paylaşılan manzaralarda pek parlak görünmüyor. Bu manada IPS panel ile karşı karşıya kalabiliriz. Lakin bu imgenin çekildiği yerle ilgisi olabilir.

APK indir  Garena Free Fire MAX apk indir 2021** 2.64.1

Telefonun işlemcisi ile ilgili de şimdi bir sızıntı ortaya çıkmış değil. Fakat uygun bir kamera ile gelecek telefonun Mediatek Dimensity 1200 ya da Snapdragon 780G üzere orta üst seviye işlemci donanımına sahip olma ihtimali var. Vivo V23e fiyatı hakkında da kıymetli bir argüman var. Buna nazaran telefon 440 dolar üzere bir fiyata sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları