World Soccer Champs apk hile 2022 indir

5.0.2

Manage your team and try to lead them to sweet success on this fun and thrilling soccer game. Includes real football leagues from around the world, as well as loads of local clubs.
APK indirTELEGRAM
4.7/5 Oylar: 347,715
Geliştirici
Monkey I-Brow Studios
Güncellendi
18 Ocak 2022
Boyut
57M
Sürüm
5.0.2
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

World,Soccer, Champs, apk, hile, 2022, indir,

 

Bu eğlenceli ve heyecan verici futbol oyununda takımını yönet ve onları tatlı başarıya götürmeye çalış. Dünyanın dört bir yanından gerçek futbol liglerinin yanı sıra birçok yerel kulübü içerir.

Şık arayüz, sizi her maçın heyecan verici dramasına tamamen kaptıracak. Taraftarları etkileyin ve sezgisel kaydırma kontrollerini kullanarak zafere giden yolda pas verin, top sürün ve şut atın.

World,Soccer, Champs, apk, hile, 2022, indir, World,Soccer, Champs, apk, hile, 2022, indir, World,Soccer, Champs, apk, hile, 2022, indir, World,Soccer, Champs, apk, hile, 2022, indir,
Takımını yönet, gol at, kupalar kazan, kulüpleri değiştir ve zafere ulaş!

Bugün indirin ve ÜCRETSİZ oynayın!

ANA ÖZELLİKLER

• Yenilikçi oyun ve Akıllı rakipler.
• Dünyanın her yerinden 100’den fazla lig ve kupa.
• İndirilebilir veri paketi ile gerçek oyuncu adları.
• Kimin en üst sırada olduğunu görmek için Google Play başarıları ve lider tabloları.
• Oynaması basit, hakim olması zor.

ÖNEMLİ
* Bu oyunu oynamak ücretsizdir.
* Bu uygulama, oyun içeriğini ve reklamları indirmek için wifi veya mobil veri (varsa) kullanır. Cihazınızda mobil veri kullanımını Ayarlar/Mobil Veri içinden devre dışı bırakabilirsiniz.
* Bu uygulama üçüncü taraf reklamları içerir. İstenmeyen reklam satın alma ile devre dışı bırakılabilir.

SIMPLE AND ADDICTIVE MECHANISM

World Soccer Champs (MOD, Unlimited Money) ***Oyun, arcade kontrol mekanizmalarını uygulamıyor, ancak tüm takımı akıllı bir gösterge panosu aracılığıyla kontrol etmenize izin veriyor. Ayrıca, neredeyse tüm oyuncular esnektir ve AI tarafından desteklenir, bu da onları her komutta daha akıllı ve daha verimli hale getirir.

World Soccer Chaps ayrıca, tüm önemli içeriği ve işlevleri görüntüleyen, oyuncuların tüm takımı kolayca manipüle etmesine, hatta takımla gerçek zamanlı olarak etkileşime girmesine olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.

World Soccer Champs’ın kontrol mekanizması özeldir ve diğer simülasyon oyunlarından farklıdır. Ancak yine de tüm temel mekanikleri içerir ve oyuncuların benzersiz bir simüle edilmiş futbol deneyiminin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

APK indir  Selçuk Sports APK 2021 Android Bedava İndir apk 2022**

POTANSİYEL YATIRIM BUL

World Soccer Champs (MOD, Unlimited Money) ***

Sponsorluk tüm futbol takımları için çok önemlidir ve kulüplerin aktif kalabilmesi için finansman farklı kategorilere ayrılmıştır. Ekibinizin performansına bağlı olarak, finansman çeşitlilik gösterecek ve gelecekte daha büyük finansman kaynaklarını işe almanız sizin için daha kolay olacaktır.

Takımın geliri maçlara değil, sponsorluğa odaklanıyor. Sponsorlar, oyuncuların takımı geliştirmek için birçok çekici ödülle birlikte gelecekte daha yüksek başarılar elde etmelerini bile isteyecek.

FUTBOL TAKIMINIZI YÖNETİN VE GELİŞTİRİN

World Soccer Champs (MOD, Unlimited Money) ***Takım yönetimi süreci, oyuncuları işe alma, eğitim, yükseltme ve sürekli olarak etkili koçluk programları düzenleme gibi birçok bölümü içerir.

Oyuncular, oyunun büyük ödüllerine katılabilmek için her zaman en güçlü takıma sahip olmalı, hatta gelişmek için farklı fon kaynaklarını çekmelidir. Gelecekte oyuncular, rüya takımlarına katkıda bulunarak dünyanın ünlü ve tipik oyuncularını alma fırsatına sahip olacaklar.

World Soccer Champs’ta keşfedilecek ve deneyimlenecek çok şey var;

Bu oyun, içerik geliştirmek için basit grafikler ve oynanış kullanır. Bununla birlikte, futbolun tüm temel unsurlarından yine de dürüstçe bahsedilecektir – çoğunlukla oyunculara birçok duygu ve harika deneyimler getirmeyi vaat eder.

 

VISIT US: http://www.monkeyibrowstudios.com
LIKE US: facebook.com/worldsoccerchamps
https://www.instagram.com/worldsoccerchampsgame/
https://discord.gg/AE4r3CV

Yenilikler

National teams have finally arrived! Qualify and compete in the World Cup, Euro Cup, Copa America, Gold Cup, Asian Cup, Africa Cup of Nations and more...

- on version 5.0.2 - minor bug fixes

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları