Alight Motion Pro MOD APK 3.6.0 pro apk indir

4.2
Animasyon, Video ve Fotoğraf Düzenlemesi, Görsel Efekt ve daha fazlasını yapın!
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 594,723
Geliştirici
alight motion
Güncellendi
10.06.2022
Boyut
75
Sürüm
4.2
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Alight, Motion ,Pro MOD ,APK 4.2 ,3.6.0 pro apk, indir,

 

Hareketin bir parçası olun! Alight Motion, akıllı telefonunuz için profesyonel kalitede animasyon, hareketli grafikler, görsel efektler, video düzenleme ve video kompozisyonu sunan ilk profesyonel grafik uygulamasıdır.

• Birden çok grafik, video ve ses katmanı
• Vektör ve bitmap desteği (telefonunuzdaki vektör grafiklerini düzenleyin!)
• Görsel efektler ve renk düzeltme
• Tüm ayarlarda kullanılabilen kare animasyonu
• Daha akıcı hareket için animasyon hareket hızı: Ön ayarlardan seçim yapın veya kendi zamanlama eğrilerinizi oluşturun
• Hız tabanlı hareket bulanıklığı
• MP4 video veya GIF animasyonlarını dışa aktarma
• Düz renk ve gradyan dolgu efektleri
• Kenarlık ve gölge efektleri
• Katman gruplama
• Gelecekteki projelerde yeniden kullanım için en sevdiğiniz öğeleri saklayın

 

Alight Motion Pro MOD APK 4.2 3.6.0 pro apk indir
Alight Motion Pro MOD APK 4.2 3.6.0 pro apk indir

Alight Motion’da temel özellikler ücretsizdir ama oluşturduğunuz videolara filigran eklenir. Filigranı kaldırmak ve premium özelliklere erişmek için uygulamada birkaç ücretli üyelik seçeneği vardır. Bunlardan bazıları siz iptal edene kadar otomatik olarak yenilenen abonelik seçenekleridir. Abonelikler Google tarafından işlenir ve Google Play Store uygulaması veya Google Play Store web sitesi aracılığıyla iptal edilebilir. Abonelikler hakkında daha fazla bilgiyi https://alightcreative.com/support adresinde bulabilirsiniz.

Alight Motion ,- Video, ve ,Animasyon, Düzenleyici,
Alight Motion ,- Video, ve ,Animasyon, Düzenleyici,

Bu yepyeni bir uygulamadır. Çok çeşitli telefonlarda düzgün çalışmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ama küçük bir ekibiz ve bazen hatalar yapabiliyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştıysanız veya geri bildirim ya da önerileriniz varsa lütfen support@alightcreative.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Alight Motion, android cihazlar için bir uygulama tasarlayan ilk animasyon düzenleme ve hareketli grafiktir. Yalnızca Adobe After Effects gibi yüksek teknolojili PC yazılımlarında bulunan tüm profesyonel araçları içerir. Bu uygulamanın yardımıyla kullanıcılar, akıllı telefonlarında kolayca animasyon ve canlı hareket efektleri oluşturabilirler. Ayrıca, yeni başlayan biriyseniz ve hareketli grafik tasarım yolculuğunuza yeni başlıyorsanız, Alight Motion sizin için en iyi seçenektir, çünkü bu uygulamayı kullanmanın yanı sıra videoları düzenlemek için geniş bir eğitim koleksiyonu içerir.

APK indir  Google Play Store'a Beklenen Tasarım Değişikliği Geliyor!

Bir içerik oluşturucu veya hatta normal bir video düzenleyici iseniz, bu uygulamayı kullanmanız gerekir, profesyonel araçlarının yardımıyla sizi gerçekten şaşırtacak. Size çok yardımcı olacak renk ayarlama araçları, olağanüstü filtreler, çeşitli masaüstü kalitesinde görsel efektler ve ana kare animasyonu içerir. Bununla birlikte, tüm profesyonel araçlardan ve olağanüstü kaynaklardan yararlanmak için Alight Motion, aylık 60,00 INR ve yıllık 360,00 INR tutarında ücretli bir abonelik başlattı.

Bu ücretli abonelik, temel olarak tüm ücretli araçlara ve kaynaklara erişmenizi sağlar. Ancak böyle bir uygulama için bu kadar para yatıramazsanız endişelenmeyin, çünkü bu makalede, size tüm bu ücretli özellikleri ücretsiz olarak sağlayacak olan Alight Motion’ın değiştirilmiş sürümünü sağlayacağız. Bu nedenle makalenin tamamını gözden geçirin, tüm bilgileri toplayın ve bu makalede verilen bağlantıdan Alight Motion Pro APK’sını indirin.

Alight Motion

Alight Motion, android cihazlar için ilk ve tek hareketli grafik tasarım ve animasyon uygulamasıdır. Çok basit bir arayüz ve düzen ile gelen ve Adobe After efektleriyle aynı özelliklerin çoğuna sahip olan harika bir düzenleme yazılımıdır. Ayrıca grafikler ve efektler gibi Adobe After efektlerinde bile bulamayacağınız muazzam ek kaynaklar içerir. Alight Motion yaklaşık iki yıl önce 5 Ağustos 2018’de piyasaya sürüldü ve bu iki yıl arasında 10.000.000’den fazla Play Store indirmesi ve milyonlarca aylık aktif kullanıcı topladı. Muazzam indirmelerin yanı sıra, Alight Motion ayrıca toplamda 4,2* Google Play Store derecelendirmesine denk gelen 100.000’den fazla olumlu yorum topladı.

Alight Motion, yalnızca iOS cihazlarının Video yıldızı uygulamasında alacağınız tüm profesyonel araçları içerdiğinden, araç kullanımı için aylık ödemeler gerektiren “androidin video yıldızı” olarak da bilinir. Alight Motion uygulaması, farklı özel araçlar içerir ve ayrıca basit düzenlerin yanı sıra zahmetsiz bir uygulama arayüzü ile geldiği için kullanımı son derece rahattır. Hareketli grafikler ve animasyon tasarımı alanında yeniyseniz, anlaşılması kolay öğreticilerle size yardımcı olacağından Alight Motion’da daha iyi bir uygulama bulamazsınız.

APK indir  Funimate Video Editor & Maker

Alight Motion, temel araçların kırpıcı, kırpıcı, müzik ekleyici ve daha birçok araçtan oluştuğu hem temel hem de profesyonel araçlara erişmenizi sağlar. Profesyonel araçlar açısından, Alight Motion size video karıştırıcı, görsel efekt karıştırıcı, ana kare animasyon aracı, parlaklık, kontrast, renk tonu ve diğer her şeyi ayarlamak için renk ayarlama araçları gibi gelişmiş yüksek teknoloji araçları sağlar. Ayrıca, Alight Motion uygulaması, tasarımcıların videolarında istedikleri her şeyi simüle etmelerini ve oluşturmalarını sağlayan vektör ve bitmap düzenlemeyi de destekler.

Alight Motion Pro MOD APK

Alight Motion PRO MOD APK

Alight Motion, ana kareleri, grafikleri, vektörleri, hareket efektlerini ve çoklu katmanları kullanır ve ayrıca sizi şaşırtacak çok çeşitli efektler içerir. Adobe After Effects uygulamasına aşinaysanız, mizanpajları ve arayüzü hakkında daha fazla düşünmeniz gerekmez. Son derece rahat bir kullanıcı arayüzü içerdiğinden After Effects ve Alight Motion’daki yerleşim düzenleri hemen hemen aynıdır. Alight Motion, muazzam profesyonel araçlarla birlikte gelen tam özellikli bir araçtır. Bununla birlikte, tüm profesyonel araçlarını ve olağanüstü etkilerini (kaynakları) deneyimlemek için, önce aylık 60,00 INR ve yıllık 360,00 INR tutarında Pro aboneliğine abone olmanız yeterlidir.

Bu nedenle, bazı para sorunlarınız varsa veya bir hareketli grafik uygulamasına bu kadar para harcamak istemiyorsanız endişelenmeyin. Bugünden itibaren Alight Motion – Alight Motion Son MOD APK’nın değiştirilmiş versiyonu ile karşınızdayız. Temel olarak, bu değiştirilmiş veya kırılmış uygulama, Alight Motion uygulamasında bulunan tüm premium kaynaklara ücretsiz erişim sağlamanın yanı sıra, profesyonel tasarım araçlarını tek bir rupi ödemeden de kullanabilirsiniz. Ek olarak, bu uygulamayı indirmek de aynı şekilde çok kolaydır, çünkü sadece bu makalede verilen bağlantıya tıklayarak bu uygulamayı Alight Motion Pro APK’sini indirebilirsiniz. O halde hemen bu uygulamayı indirin ve yaratıcılığa bir kapı açın.

APK indir  Suicide Squad: Kill The Justice League Hiakye Fragmanı Yayınlandı

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Alight Motion 3.9.0
• New Effects: Omino Diffusion+, Omino Glass, Dark Glow
• Bug Fixes

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
5.0.249.1002172 75 7.0 07/03/2024

Video

Görüntüler

ETİKETLER