Asphalt 8 Car Racing Game Apk mod indir 2023**

6.7.0d
Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8'de 300'den fazla lisanslı araba ve motosiklet, aksiyon dolu yarışlar, 75'ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı mod bulunur. Bu arcade araba yarışı oyunu, tekli ve çok oyunculu yarış modları sunar.
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 10,554,156
Geliştirici
Gameloft SE
Güncellendi
Nov 22, 2022
Sürüm
6.7.0d
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Asphalt 8, Car Racing, Game Apk, mod indir ,2023**,

Asphalt 8, çeşitli yaratıcı ve unutulmaz pistlerde yoğun yarışçı durumlarıyla dolu hızlı tempolu bir yarış oyunudur. Ayrıca, 3D grafikleri çarpıcı ve zengin ayrıntılara sahip olup, insanlara kendilerini birinci sınıf ve eğlenceli bir yarışa kaptırdıklarında en heyecan verici ve canlandırıcı hissi veriyor. Oyuncular ayrıca özel oyun içi oyun modları aracılığıyla arkadaşlarına katılabilir ve onlar için pek çok cömert ödül alabilir.

Asphalt 8, Car Racing, Game Apk, mod indir ,2023**,

YENİLİKÇİ FAKTÖRLERLE YOĞUN YARIŞ OYNANIŞI

Yarış türünün özü ve mükemmelliğin zirvesi, sonsuz olanaklar ve eğlence ile birlikte Asphalt 8’de toplanıyor. Bir yarış oyununun üstünlüğünü ve muhteşemliğini gösteren yarış temposu, görsel efektleri, araç özelleştirmesi ve kontrol mekaniği ile ünlüdür. Sadece bu da değil, her etkinlikte veya mücadelede tanıtılan birçok oyun modu, herkesin sonuna kadar eğlenmesi için oyunu yeni zirvelere taşıyacak.

Her şeyden önce oynanıştaki en etkileyici nokta, oyuncuların aşağıdan yukarıya giderek ünlü bireyler haline geldiği kariyer sistemini geliştirmek. Bu oyuna katılan herkes profesyonel olabilecek, ancak birçok zorluk veya iş onların mükemmel ve daha fazlasını gerçekleştirmesini gerektirecek. Ayrıca, tüm aktiviteler veya yarış modları gerçek oyunculara karşı olduğundan, her yarışın hızı ve eğlencesi umut vericidir.

Asphalt 8 – Car Racing Game

ÜSTÜN TASARIMLARA SAHİP MUHTEŞEM YARIŞ PİSTLERİ

Oyun ilgi çekici ve hızlı tempolu bir oynanışa sahip olsa da, insanlar sistemin yarış pistlerini ve dahili haritalarını seviyor. Çok az yarış oyununun oyuncuları tatmin edebileceği sayısız detay, yapı ve sonsuz kreasyonla mükemmel bir şekilde tasarlandılar. Bu nedenle, herkesin kazanmak için birçok seçeneği veya ayrı yolu olacak ki bu, her yarışın herkese getirdiği özlerden biridir.

Parkurlar boyunca birçok ek öğe de görünecek ve bu da hızlanmalarına veya diğer oyunculara göre biraz avantaj sağlamalarına yardımcı olacak. Hepsinden iyisi, ortam etkileşimlidir ve herkese tuzaklar oluşturmak veya diğer oyuncuları en kirli şekilde yavaşlatmak için birçok fikir verir. Pist tipine bağlı olarak, bunların oluşturulması, atari yarış türü için yeni olasılıklar ve konseptler sunuyor.

APK indir  VSCO: AI Photo & Video Editor

Asphalt 8 – Car Racing Game

YENİLİKÇİ KONTROL MEKANİZMASI

Asphalt 8’deki kontrol mekanizması, farklı oyuncu türlerine uyum sağlamak için birçok etkileyici değişikliğe sahiptir ve her yarışta yeteneklerini hızlı bir şekilde geliştirmelerine olanak tanır. Hepsinden önemlisi, herkese en iyi kontrol performansını sağlamak için otomatik ve manuelin mükemmel bir kombinasyonudur. Tabii ki, insanlar onu başlık, ok veya tekerlek kadar özgürce özelleştirebilir ve herhangi bir kontrolün, deneyimlerini çeşitlendirmek için bir cazibesi vardır.

GÜZEL VE ​​NEFES KESEN ARAÇ ÖZELLEŞTİRMELERİ

Oyundaki tüm yarış arabaları ünlü prototiplere dayandığından, araç özelleştirme en ilgi çekici ve teşvik edici içeriklerden biridir. Hepsi olağanüstü performansa sahiptir, modern özelliklerle doludur ve harici etkileşimle pek çok harika şey yapabilir. Görünümü değiştirmek veya arabayı tarzında daha belirgin hale getirmek için çıkartmalar eklemek dahil olmak üzere özelleştirme içeriği de çeşitlidir.

Her araç sadece görünüşünü değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için her birinin performans yükseltme sistemine sahip olacak. Bu, sanal kontrol ve daha fazlasıyla sürüş deneyimini kavrama veya geliştirme becerisini içerir. Oyuncular ayrıca çeşitli yarışlara katılmak ve topluluktaki diğer oyunculardan kazanmak için arabaları belirli bir seviyeye yükseltmek zorundadır.

Asphalt 8 – Car Racing Game

KOMİK ETKİNLİKLER VE ETKİNLİKLER

Asphalt 8, herkesin yüksek hızlı anların keyfini çıkarması için mükemmel ortamı yaratırken, oynanışı ve heyecanıyla en büyük MMO’lardan biri olmaya devam ediyor. Ayrıca, topluluktaki hareketlilik nedeniyle oyun, etkinlikler veya meydan okumalar dahil olmak üzere yeni içerikle düzenli olarak güncellenir. Etkinliklerin içeriğine bağlı olarak ödülleri, modern veya nadir arabalar da dahil olmak üzere çeşitlidir.

DİĞER OYUNCULARA GERÇEK ZAMANLI MEYDAN OKUYUN

Oyunun en güzel yanı sistemden özel ve ayrıcalıklı oyun modları ile diğer oyunculara meydan okumaktır. Burası ciddiyetin zirvesinin ortaya çıktığı yerdir ve oyuncular en kaotik veya gürültülü etkinliklerde arkadaşlarına veya yabancılara meydan okuyabilir. Bununla birlikte, iki taraf, yarış için mutlak bir denge oluşturmak için tamamen zorluklardan ödüllere karar verir.

APK indir  Asphalt 8 Hileli Apk Güncel 2021**

Asphalt 8 – Car Racing Game

Asfalt 8, tüm serinin 8. oyunudur, ancak tüm nesillerden yarış türünün tüm özünü ve büyüklüğünü bir araya getirir. Ayrıca, yaratıcı ve etkileşimli ortamlar da dahil olmak üzere herkesin deneyimini geliştirmek için dinamik ve gerçekçi bir 3D grafik motoru kullanır. Bunun da ötesinde, oyun aynı zamanda birçok ilginç etkinlik ve mücadele içeriyor ve bunların tümü, tüm sunucularda profesyonel yarışçılar için karmaşık içeriğe sahip.

Saf eğlence için sarhoş edici hızlı tempolu arcade yarış oyunu.
Birden fazla oyuncunun stili için derinlemesine özelleştirmelere sahip akıcı kontroller.
Sürükleyici sürüş deneyimleri sağlayan dinamik 3D grafikler.
Egzotik haritalarla dolu komik ve yaratıcı oyun modları.
Yarışları veya etkinlikleri değiş tokuş etmek için hareketli ve arkadaş canlısı çevrimiçi oyuncu toplulukları.
Asphalt 8: Airborne v6.7.0d MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) İndir

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
7.6.0i - 5.0 22/02/2024

Video

Görüntüler