Soul Knight 4.3.8 apk hileli mod indir oyna 2023**

TELEGRAM
4.4/5 Oylar: 1,537,508
Geliştirici
ChillyRoom
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Soul Knight, 4.3.8 ,apk hileli ,mod indir ,oyna 2023**,

Soul Knight,

oyuncuların birçok canavarın beklediği harabelere girip onları yok edeceği bir oyundur. Birçok farklı kata gidecek ve yeni güç kaynakları alacaksınız. Zamanla, kendinizi rahat hissettiğiniz bir dövüş stili bulacaksınız.

Soul Knight, 4.3.8 ,apk hileli ,mod indir ,oyna 2023**,

SİHİRLİ TAŞLARI BULMAK İÇİN YOLCULUK

Oyuncuların Soul Knight’ta yaşadıkları hikaye, tüm dünyayı ilgilendiren önemli bir rol oynayan kalıntılar etrafında dönüyor. Spesifik olarak, dünyanın dengesine karar verme gücüne sahip sihirli taşlardır. Ama bir gün kötü niyetli insanlar bu taşları bulup çaldılar. Bu taşlar ait oldukları yerde olmadığı için kaos oluşur. Bu nedenle, dünyanın sihirli taşları geri almak için zorlu savaşlara girecek bir kahramana ihtiyacı var.

Kahramanı 2 boyutlu bir bakış açısıyla kontrol edecek ve farklı harabelerin içine gireceksiniz. Elbette bu emanetler hiç de sandığınız kadar güvenli değil çünkü sizi bekleyen ve size saldıran farklı düşmanlar her zaman olacaktır. Aynı zamanda karşılaşacağınız sayı da tahmin edilemez olduğundan, sahip olduğunuz becerileri ve silahları bu düşmanlara saldırmak için kullanacaksınız. Ayrıca anıtın katlarından geçerken de özel destek alacaksınız.

Soul Knight

harabeleri keşfet ve düşmanlara saldır

Soul Knight’da harabeleri keşfetmeye başlarken oyuncular kırmızı ışıklı sütunlardan beliren bazı düşmanlar bulacaklar ve sürekli olarak size saldıracaklar. Aynı zamanda uygun bir saldırı pozisyonu bulmak için özgürce hareket edebileceksiniz ve oyunun başında donattığınız silah kötü bir tabanca ve oyuncunun enerjisinden hiçbir şey tüketmiyor. Zamanla farklı odalara gidecek ve beklenmedik ödülleri olan bazı sandıklar bulacaksınız.

Bu sandıklarla karşılaştığınızda pek çok farklı nedenden dolayı kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Tekrar tekrar vurulursanız veya birçok mana tüketen silah kullanırsanız, size sağlığı ve manayı geri kazandıracak öğeler verebilirler. Aynı zamanda bazuka gibi çok daha güçlü yıkıcı güce sahip silahlara ulaşmanız için de bir fırsattır. Her karakter yalnızca belirli sayıda silah tutabilir, bu yüzden çok fazla silah tutabileceğiniz zaman hangisini bırakacağınıza siz karar verirsiniz.

APK indir  Talking Tom Hero Dash 4.6.0.6062

Bu oyunu deneyimlediğinizde heyecan verici bir nokta, çok oyunculu modda diğer oyunculara katılacak ve önünüze gelen düşman dalgalarıyla karşılaşacaksınız. Birlikte seyahat ettiğiniz takım arkadaşı sayısı ile oyunda karşılaşabileceğinizden daha fazla düşman olacağını fark edeceksiniz. Başka bir deyişle, çok oyunculu bir odayı tamamlamak çok zamanınızı alacaktır, ancak arkadaşlarınızla stres atmanıza yardımcı olacaktır.

Soul Knight

GÜÇLÜ DÜŞMANLARLA KARŞILAŞIN

Soul Knight’da alışılagelmiş ve çok sayıda düşmanla karşılaşabileceğinizin yanı sıra, belirli odalarda karşılaşabileceğiniz patronları da kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Dev görünümü ve sağlık çubuğu sayesinde güçlü düşmanları tanıyacaksınız. Böylece ona saldırmak için kontrol becerilerinizi ve sahip olduğunuz silahları kullanacaksınız. Elbette, bu zorlu bir mücadele olacak ve bir sonraki kata çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Girdiğiniz anıtın haritasını ekranın sağ tarafında görebileceksiniz ve diğer karelerden daha parlak olan kare sizin durduğunuz yer. Aynı zamanda geçmeniz gereken birçok oda da bulabilirsiniz ve bunları da göz ardı etmemelisiniz çünkü açabileceğiniz sandıklar olacaktır. Ayrıca ulaşmanız gereken hedef, bir katın portalına ulaşarak bir sonraki kata geçmek ve akıllıca seçmeniz gereken destek gücünü elde etmektir.

Soul Knight

ÇEŞİTLİ KARAKTERLER VE SİLAHLAR

Soul Knight’ı deneyimlediğinizde, kilidini açıp sahip olabileceğiniz karakter ve silah sayısını kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Aynı zamanda her silahın boss ile savaşmada veya yeni odaya geçmek için her odada düşmanları hızlı bir şekilde öldürmede farklı özellikleri olacak.

Ayrıca satın alabileceğiniz farklı güçlere sahip karakterleri de kolayca bulabilir ve ne alacağınızı bilmiyorsanız birçok kaynaktan katman listelerine başvurabilirsiniz. Bu nedenle, tank olma eğiliminde olan veya patronla savaşmak için hayatta kalan bir karakter seçeceksiniz.

Soul Knight

RUINS’TA CANAVARLARA KARŞI YOLCULUK OYUNCULARI ÇEKİYOR ÇÜNKÜ

Tehlikeli canavarlarla dolu zeminlerde ilerleyen oyuncuları bir dizi yolculuk bekliyor.
Sandıklarda alabilecekleri ödül miktarı, güçlü yıkıcı silahlar da dahil olmak üzere tamamen beklenmedik.
Bu oyunu diğer oyuncularla çok oyunculu modda deneyimleyebilir ve kendinizi hazırlayabilirsiniz çünkü meydan okuma genellikle daha zor olacaktır.
Bir sonraki kata geçmek ve yeni güçler elde etmek istiyorsanız, patronu öldürmek her katta gereklidir.
Karakterlerin ve silahların sayısı çeşitlidir ve oyuncular bunların kilidini açıp oyun tarzlarını seçebilir.

APK indir  Free Fire MAX

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları