Call Of Duty Mobile Apk 2021**

1.0.26
Cep telefonları için özel olarak tasarlanan resmî CALL OF DUTY® oyunu. Efsanevi çok oyunculu haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5'e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Activision'ın ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE oyununda hepsi var.
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 13,976,376
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Güncellendi
4 Ağustos 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
1.0.26
Gereksinimler
4.3 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Call Of Duty Mobile Apk 2021**

Call Of Duty Mobile Apk 2021

 

Cep telefonları için özel olarak tasarlanan resmî Call Of Duty Mobile Apk 2021 oyunu. Efsanevi çok oyunculu haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5’e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Activision’ın ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE oyununda hepsi var.

MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNABİLİR

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

Call Of Duty Mobile Apk 2021

ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının ilk kez ücretsiz kullanıma açılacak olan efsanevi çok oyunculu haritalarında oyna. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte sen de eğlenceye katıl!

 

call of duty mobile hile 2021

 

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

call of duty mobile hile 2021 oynarken karşına kilidini açıp kazanabileceğin bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet, skor serisi ve teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları çıkacak. Tüm bu teçhizatı Battle Royale’de ve Takım Ölüm Maçı, Cephe Hattı, Herkese Açık, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Zorlu Nokta ve çok daha fazlası gibi nefes kesen çok oyunculu PvP modlarında savaşırken yanında getir.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralama Modunda en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesen ve ücretsiz çok oyunculu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

APK indir  Xiaomi telefonlarda tek tıkla performans moduna geçme

 

call of duty mobile cp hilesi

 

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda call of duty mobile cp hilesi sana kendini sürekli yenileyen, karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

En iyilerle rekabet etmek için gereken becerilere sen de sahip misin? CALL OF DUTY®: MOBILE’ı şimdi indir!
_________________________________________________________
NOT: Oyun sırasında karşılaştığın ve oyunu geliştirmemize yardım edecek geri bildirimlerini memnuniyetle bekliyoruz. Geri bildirim göndermek için oyun açıkken Ayarlar > Geri Bildirim > Bize Ulaşın bölümüne gidebilirsin.

Güncellemelere abone ol! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame
_________________________________________________________
Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekir.

Bu uygulamada arkadaşlarınla bağlantı kurup birlikte oynamanı sağlayan sosyal özellikler olduğunu ve oyunda heyecan verici etkinlikler ya da yeni içerikler olduğunda seni haberdar etmek için bildirim gönderileceğini lütfen unutma. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağını kendin seçebilirsin.

© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc’nin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari isimler ilgili sahiplerine aittir. Bu Uygulamayı indirdiğinde, yüklediğinde veya kullandığında Activision tarafından zaman zaman güncellenebilecek olan Activision’un gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursun. Activision’un gizlilik politikası için http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html sayfasını, Activision’un kullanım koşulları için ise https://www.activision.com/legal/terms-of-use sayfasını ziyaret edebilirsin.

Yenilikler

Call of Duty: Mobile 6. Sezon: Hesaplaşma! Dört gözle beklenen Yaşayan Ölüler Kuşatması modunda taretler yardımıyla zombileri geldikleri yere gönder! Rosa - İkili Ajan ve güçlü MX9 ile birlikte 50 Kademelik Savaş Bileti ödüllerinin sahibi ol. Yeni Slums haritasına göz at! World Championship 2021 4. Aşama - Bölge Playoff'larında rekabet kızışıyor!

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.0.43 Cihaza göre değişir 5.0 13/04/2024

Video

Görüntüler