Elon Musk’dan ironik Apple Bağdat Caddesi paylaşımı

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Elon Musk’dan ironik Apple Bağdat Caddesi paylaşımı

Bu ay teknoloji gündeminde bizi en çok heyecanlandıran haberlerden biri, Apple’ın yeni bir mağaza açacağı olmuştu. Bu mağazanın İstanbul’daki Bağdat caddesinde konumlanacak olması ve Avrupa’daki en büyük Apple mağazası unvanını taşıyacak olması heyecan vericiydi. Apple CEO’su Tim Cook’un paylaştığı tweete, Elon Musk’dan da cevap geldi.

Elon Musk, sizi Apple’ın yeni mağazasına davet ediyor

Apple’ın yeni fizikî mağazası, İstanbul’a en değerli teknoloji mağazalarında birini getiriyor. Apple CEO’su Tim Cook, öbür değerli mağaza açılışlarında da yaptığı üzere bir tweet paylaştı ve aşağıdaki sözleri kullandı:

Karşınızda İstanbul’daki hoş yeni mağazamız Apple Bağdat Caddesi. Bu canlı topluluğun bir kesimi olmaktan mutluyuz ve müşterileri bu süper yeni alanda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Apple CEO’su Tim Cook

Bu duyuru paylaşımına karşılık verenler ortasında Elon Musk da var. Lakin kendisi, Apple ile dalga geçerek Apple parlatma bezini görmeye gelebileceğinizi söylüyor.

Gelin, Apple Parlatma Bezi’ni görün.

Elon Musk

Musk’ın yanıtı, Apple Bağdat Caddesi şubesi için olmasa da yanıtını bu husus altından verdi. Bahsedilen parlatma bezi, bu hafta gerçekleşen Apple lansmanının akabinde Apple Store’da yerini almıştı. Stokları kısa müddette tükenen Apple parlatma bezi, Apple aygıtların ekranına ziyan vermeden ekrandaki lekeleri çıkarmanızı sağlıyor.

Apple Parlatma Bezi, 199 TL’den satışa çıkmıştı

Apple, Avrupa’daki en büyük mağazasını Bağdat caddesinde açıyor olsa da fiyatlar pek iç açıcı değil. Bu hafta satışa çıkan parlatma bezi, 199 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. İşin enteresan tarafı ise bu kolay eser, bu fiyat ile günler içinde tükendi.

Elon Musk’dan ironik Apple Bağdat Caddesi paylaşımı

Aygıtlarımızın ekranlarını temizlemeye çalışırken yanlış bezi kullanırsak ekrana ziyan verebiliriz. Bu noktada Apple’ın tasarladığı bir bezin olması, kullanıcıların lehine bir durum. Fakat parlatma bezinin, fiyatını ne kadar hak ettiği yorumu size kalmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları