Grand Theft Auto San Andreas apk indir para hileli 2022**

2.00
  • Ödeme
Beş yıl önce Carl Johnson, Los Santos, San Andreas'ın zorlu hayatını geride bıraktı. Şehir çeteler, uyuşturucu ve yolsuzluk yükü altında. Film yıldızları ve milyonerler, satıcılardan ve çete üyelerinden kaçınmak için ellerinden geleni yaparlar.
APK indir Son sürümTELEGRAM
2.7/5 Oylar: 750,496
Geliştirici
Rockstar Games
Güncellendi
13 apr. 2019
Sürüm
2.00
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Grand, Theft Auto ,San Andreas, apk indir ,para hileli 2022**,

Grand Theft Auto: San Andreas’ta birçok aksiyon-macera sahnesi olan Carl Johnson adlı bir suçluyu oynayacaksınız. Rockstar Games oyunu yayınlıyor ve bu Grand Theft Auto serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuların istedikleri gibi keşfedebilecekleri ve oyundaki diğer birçok karakterle etkileşime girebilecekleri geniş bir dünya bağlamında. Oyunda arsayı fethetmek için birçok ilginç şey sizi bekliyor, boş zamanınızda eğlenmeniz için hızlı bir şekilde benzersiz bir oyuna sahip olun.

Grand Theft Auto: San Andreas

ESKİ BİR SUÇUN GERÇEK OLAYINA DAYALI HİKAYE

Memleketinize serbest bırakıldıktan sonra, bir yeraltı savaşının içindesiniz. Çeteler ve suçlular dünyasında, yolsuzluk güçleriyle ve diğer birçok çatışmacı güçle karşılaşacaksınız. Savaşınız, şehirler, önemli noktalar ve Los Angeles’taki isyanların gerçek olayları gibi oyuna getirilen gerçek yaşam unsurları da dahil olmak üzere ABD’nin San Andreas eyaletinde gerçekleşecek.

Birçok yeni mekanikle rol yapma, oyuncuların önceki kurulumlardan daha fazla etkinliğe katılmasını sağlar. Oyun, oyuncuya yeraltı dünyasında tehlikeli unsurlardan oluşan bir ortam sağlamak için tasarlanmış, esas olarak 3. şahıs atış ve yarış oyunlarında geliştirilmiştir. Hatta oyuncuların deneyimlemesi için çeşitli aktiviteler sunan Grand Theft Auto: San Andreas’ta yüzebilir ve tırmanabilirsiniz.

Grand Theft Auto: San Andreas

SİZE BİRÇOK YENİ ARAÇ VERİN

Sadece çok sayıda insanla atış yapmak ve yarışmakla kalmayıp, araba, otobüs, helikopter gibi birçok farklı türdeki kara ve hava aracını da dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Oyuncular, belirli görevleri tamamlamanın yanı sıra, kendileri için nasıl oynayacaklarını seçmekte de özgürdürler. Canınız sıkıldığında ya da kavga etmek istemiyorsanız, çevredeki manzarayı görmek için şehri de dolaşabilirsiniz.

Lütfen çevrenizdekilerle agresif bir şekilde kendinize bir anlaşmazlık kargaşası yaşatın. Sadece bu değil, aynı zamanda daha fazla kar elde etmek için tehlike seviyenizi artırmak için polis gücünün dikkatini çekmek için başkalarını öldürebilir veya kamu mallarını yok edebilirsiniz. Göreve bağlı olarak, suç seviyesini artırmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Taksi şoförü olmak veya hırsızlık yapmak gibi yan görevler bazen basittir, size daha fazla gelir sağlar.

APK indir  Farming Simulator 20 Apk Android full apk indir 2022**

Grand Theft Auto: San Andreas

DENEYİM YAPMANIZ İÇİN BİRÇOK AKTİVİTE

Suç patronlarının dünyasında kaybolmuş gibi hissetmenizi sağlayacak bir sürü mini oyun. Yaşadığınız şehirde basketbol, ​​bilardo gibi her türlü sporu yapabilir veya bahis, at yarışı gibi kumar oyunlarını oynayabilir ve kendinize para kazanabilirsiniz. Ayrıca şehir manzarasını yukarıdan hayranlıkla izlemek için yüksek dağa tırmanabilir ve paraşütle atlayabilirsiniz. Ayrıca yemek yiyerek ve egzersiz yaparak karakterinizin görünüşünü ve niteliklerini değiştirebilirsiniz. Oyuncular ayrıca paralarını dövme yapmak, yemek yemek, kumar oynamak için kullanabilir, hatta çok fazla kaybederlerse borca ​​girebilirsiniz.

Alacaklı saldırısı, kazandığınız para miktarı sadece negatif bir kırmızı sayı ise gerçekleşir, bu nedenle varlıklarınızı da negatif tutmanız gerekir. Grand Theft Auto: San Andreas gelişmelerinde daha derine indikçe daha fazla karakter yavaş yavaş ortaya çıkacak, sizi yeni ilişkilere açacak ve daha fazla yeni çeteyle yüzleşecek.

Grand Theft Auto: San Andreas

DİĞER BİRÇOK ŞİDDET SUÇLUSU İLE İLETİŞİME GEÇİN

Bir katliama neden olmak istiyorsanız, bunu birlikte yapmak için başka bir oyuncuyla bir takım oluşturabilirsiniz. Kendi topraklarında yürürken en az 3 düşman üyesini öldürürseniz çatışma çıkar. Birçok yönden 3 saldırı dalgası var ve saldırılardan sağ çıkarsanız düşmanın topraklarına sahip olacaksınız. Başkalarının bölgesini ele geçirirseniz, çok para kazanırsınız.

Bölgenizi iyi koruyun çünkü bölgenizi kaybederseniz savaşma yeteneğinizi kaybedersiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda para kazanmak için değerli eşyalarınızı almak için geceleri büyük evlere de girebilirsiniz. Oyun, karakterinizin görsel grafiklerini, yüksek çözünürlüklü grafikleri ve gerçekçi modelleri ayarlamanıza izin veren 3D grafiklere sahiptir.

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas, etkileyici hikayesi ve oynanışıyla seviliyor. Karanlık dünyanın hayatındaki her oyunu deneyimlemek için bir suçlunun rolünü deneyimleyin. Oyunda yer alan pek çok şiddet içeren aksiyon sahnesi, oyunu ilk kez deneyimlediğinizde zevk almanıza yardımcı olacaktır. Yeraltı dünyasında kendi maceranıza sahip olun, böylece boş zamanlarınızda kendinizi eğlendirebilirsiniz.

APK indir  special forces group 2 apk indir para hileli

GTA: San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para, Hile, Menü Cleo) İndir

Beş yıl önce Carl Johnson, Los Santos, San Andreas’ın zorlu hayatını geride bıraktı. Şehir çeteler, uyuşturucu ve yolsuzluk yükü altında. Film yıldızları ve milyonerler, satıcılardan ve çete üyelerinden kaçınmak için ellerinden geleni yaparlar.

90’ların başı ve Carl’ın tekrar eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürülmüş, ailesi dağılmış ve çocukluk arkadaşlarının başı belaya girme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Döndüğünde, bir grup yozlaşmış polis tarafından cinayetle suçlanır. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları ele geçirmek için tüm San Andreas eyaletini dolaşmalıdır.

Rockstar Games, en büyük sürümünü, San Andreas ve en büyük üç Los Santos, San Fierro ve Las Venturas şehrini içeren devasa bir açık dünyaya sahip mobil cihazlara getiriyor. Gelişmiş görsel efektlere sahip oyun, 70 saatten fazla eğlence için iyidir.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın Özellikleri:
• Gelişmiş renkler, karakterler ve ışıklandırma ile özellikle mobil cihazlar için yeniden düzenlenmiş yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club üyelerinin oyunu tüm mobil cihazlarında oynayabilmeleri için bulut depolama desteği.
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çift analog joystick kontrolü.
• Üç farklı kontrol şeması ve bağlamsal seçeneklere sahip özelleştirilebilir bir kontrol, böylece düğmeler yalnızca ihtiyacınız olduğunda gösterilir.
• MoGa Kablosuz Oyun Kontrol Cihazları ve belirli Bluetooth ve USB oyun kumandaları ile uyumludur.
• Sürükleyici Daldırma Dokunsal Titreşim geri bildirimi içerir
• Yeni grafik ayarlarıyla oyun deneyiminizi geliştirin

Şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

Grand Theft Auto: San Andreas’ı yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz. Oyunu oynamaya başladığınızda diğer programları kapatın.

Desteklenen cihazlar ve uyumluluk hakkında bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:
http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile-Support

APK indir  Grand Theft Auto: San Andreas

War Drum Studios tarafından geliştirilen mobil versiyon
www.wardrumstudios.com

Daha fazla bilgi:
www.rockstargames.com

Videolar:
www.youtube.com/rockstargames

Sosyal medya:
www.facebook.com/rockstargames
www.twitter.com/rockstargames

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Not: Mevcut oyununuzu yüklemek istiyorsanız, 'Devam Et' seçeneğini seçmeyin, oyunu manuel kaydetme dosyasından yükleyin. Güncellemeden sonra bunu yalnızca bir kez yapmanız gerekir. Ardından tekrar 'Devam Et' seçeneğini kullanın.

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.11.32 - 9 29/06/2023

Video

Görüntüler

ETİKETLER