Konuşan Tom Altın Peşinde apk indir apk mod 2022**

5.6.0.780
Benim Konuşan Tom'um 1 ve 2, Benim Konuşan Angela'm, Konışan Tom Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcısı Outfit7'dan Konuşan Tom'un başrolde olduğu yüksek tempolu bir koşu oyunu geliyor!
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 5,121,504
Geliştirici
Outfit7 Limited
Güncellendi
17 Aralık 2021
Boyut
112M
Sürüm
5.6.0.780
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Konuşan Tom Altın Peşinde, apk indir ,apk mod 2022**,

Benim Konuşan Tom’um 1 ve 2, Benim Konuşan Angela’m, Konışan Tom Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcısı Outfit7’dan Konuşan Tom’un başrolde olduğu yüksek tempolu bir koşu oyunu geliyor!

Konuşan Tom Altın Peşinde, apk indir ,apk mod 2022**,
Konuşan Tom Altın Peşinde, apk indir ,apk mod 2022**,

Konuşan Tom Altın Peşinde, seni Rakoonları yakalamak üzere bir yarışa çıkarıyor. Rakoonlar da mı kim? Gündüz gözüyle soygun yapmayı kendilerine görev edinmiş bir grup sinir bozucu eşkıya rakun! Eğlence dolu bir kovalamacada sokaklarda koşmaya, ilerlemeye ve yarışmaya hazır ol.

★ ROY RAKOON’U YAKALA 😲🐾💰
Roy Rakoon çalıntı altınlarla kaçıyor! O, Rakoonların adamı ve tüm dünyadaki BÜTÜN altınları çalmaya çalışıyorlar. Roy’u yakalayıp kamyonetini saf dışı bırakmak ve altınları geri almak sana ve Tom’a kaldı.

★ NEFES KESİCİ BİR KOVALAMACAYA KATIL 🎽🐱🚘
Roy’un ardından koşturup yoldaki arabaları, kamyonları ve bariyerleri geçerken sokaklarda koş, zıpla ve yarış. Tom’la birlikte çıktığın bu destansı kovalamacada otoyollarda, hava yollarında ve tünellerde koşarken engellere ve akan trafiğe de dikkat et.

★ MÜTHİŞ GÜÇLENDİRİCİLERİ KAP ⚡🚀✨
Etkili güçlendiricilerle tempoyu arttır. Hızını yükseltmek, kendini toparlamak ve kasalarını altınla doldurmak için yıldırımları, kaskları ve mıknatısları kullan! Koşarken süpersonik hızlarda sokaklarda sörf yap ve gökyüzünde süzül.

★ HEYECAN VERİCİ DÜNYALARI KEŞFET 🌎🌴⛰️
Bu sıradan bir koşu pisti değil. Alt geçitlere, kayıp şehirlere, şeker diyarlarına, okyanusun dibine ve hatta uzaya çıkan gizli tünellerde koştururken sonsuz eğlencenin tadını çıkar. Koşarken keşfetmeni bekleyen bir sürü yeni dünya var.

★ KAZANMAK İÇİN KENDİNE MEYDAN OKU 🥇🎮🏆
Yarışlara katıl ve diğer oyuncularla yarışırken eğlen. Sıralamada birinciliği alıp bir numaralı koşucu olmak için bitiş çizgisine kadar yarış. Süpersonik yıldırım hızında koşarsan bunu başarabilirsin!

APK indir  Mini Football - Mobile Soccer 2.6.0

★ EN SEVDİĞİN KARAKTERLERLE OYNA 🐱💖🐶
Bu yolda tek arkadaşın Tom değil. İlerledikçe Konuşan Angela’nın, Konuşan Hank’in, Konuşan Benn’in ve Konuşan Ginger’ın kilidini aç. Hepsi de Rakoonları durdurmak için destansı bir kovalamacanın içinde ve yol boyunca bol bol eğlenmeyi planlıyorlar!

Benim Konuşan Tom’um 2, Benim Konuşan Angela’m, Konışan Tom Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi Konuşan Tom oyunlarından hoşlananlar ve koşu oyunları ile yarış oyunlarının heyecanını yaşamayı sevenler bu oyuna da bayılacak. Konuşan Tom Altın Peşinde’yi ücretsiz indir!

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;

– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir)

ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.
Dijital rıza yaşının altındaki kullanıcılar için etikette açıklanan verilerin tümünü işlemediğimizi lütfen unutma. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bak.

 

Çevrimiçi arkadaşlarla yarışın

Bu uygulama PRIVO tarafından onaylanmıştır. Güvenli liman PRIVO (Privacy Vaults Çevrimiçi) mührü, Outfit7 yayıncılarının çocukların kişisel bilgilerini korumak için Çocukların Çevrimiçi Gizliliği Yasası uyumlu gizlilik ayarlarını kullandıklarını göstermektedir. Konuşan Tom uygulamaları, çocukların kendi kişisel bilgilerini ifşa etmelerine izin vermez. Talking Tom Gold Run uygulaması, sosyal ağlarda arkadaşlarla rekabet etme ve bağlantı kurma imkanlarını ve oyun alımlarını tamamlama fırsatını ( yetişkin faturasının izniyle) sunuyor. Gerçek para kullanarak uygulama alımlarına bir alternatif olarak, oyun alanında altın tuğlalar gibi ödülleri toplayarak tüm fonksiyonlara erişilebilir. Outfit7’nin içeriğe dayalı ve ürün reklamcılığının ürün yerleştirmesi ve Outfit 7’nin oyuna gömülü diğer karakterlerine entegre bağlantıları vardır. Ayrıca, müşterileri diğer Outfit7 oyunlarına ve çevrimiçi ürünlere yönlendirecek bağlantılar da yerleştirilmiştir.

APK indir  Honor, Google Mobil Hizmetleri’ne sahip ilk telefonunu açıkladı!

Eğlenceli ve altın bir araya geliyor

Oyuncular soyguncuların peşinden altın külçe toparlayıp konuşan bir kedinin hayallerini kurmaları için peşine düştükten sonra sonsuz eğlenceler sürecek! Farklı koşu teknikleriyle garip yeni dünyaların kilidini açabilir ve sonsuz parasal ve parasal olmayan ödüller kazanabilirsiniz.

AVANTAJLAR

  • Konuşan Tom, Konuşan Hank, Konuşan Zencefil ve Konuşan Ben gibi eski favoriler

  • Dünyalar arasında çeşitli farklılıklar

  • Zenginlik toplama, bir zeka oyunu unsurları var

 

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı için gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri Desteği: support@outfit7.com

Yenilikler

NE ŞANSLISIN!
Antik Çin'in güzelliğini tecrübe et, General Tom ve Şanslı Angela'nın kilidini açmak için kırmızı zarfları topla.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
7.1.0.4754 112M 5.0 05/03/2024

Video

Görüntüler