magic survival apk indir ücretsiz android Sınırsız Para, Kilitsiz 2022**

0.8574
Onlarca yıldır büyücü savaşı boyunca çok fazla ölüm büyüsü kötüye kullanıldı...
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 85,935
Geliştirici
LEME
Güncellendi
Oct 26, 2022
Sürüm
0.8574
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

magic survival, apk indir, ücretsiz, android ,Sınırsız, Para, Kilitsiz 2022**,

Magic Survival, oyunculara yeni bir tarz deneyimlerken türle ilgili büyüleyici keşifler sunmak için yeni bir konsept ve roguelike oyun tarzı kullanıyor. Varyasyonları da önemli ve genellikle rastgeledir, bu da her bir oyununu veya denemeyi zengin ve yeni fikirlerle dolu hale getirir. Sadece bu da değil, herkesin canlandırıcı ve heyecan verici bir şekilde savaşırken en heyecan verici deneyimi yaşaması için sayısız karmaşık dönüşüm eşliğinde oyun potansiyeli sonsuzdur.

Magic survival, apk indir ,ücretsiz, android 2022**,

MUHTEŞEM EĞLENCE İLE DOLU SONSUZ BİR OYUN

Magic Survival’ın oynanışı, oyunculara pislik veya benzeri şeylerle savaşırken canlandırıcı bir eğlence sunmak için sürekli tekrarlama ile neredeyse sonsuzdur. Mekanikler veya sistemler biraz sade olsa da, öğelerin çoğu derindir ve savaşta yeni potansiyellerin kilidini açmak için derinden genişletilebilir. Oyuncular tarafından sistemde veya oynanışta yapılan pek çok değişiklik, genel olarak, oyun kalitesi üzerinde etkili olacak ve onlara normalden daha fazla eğlence sunacaktır.

HER ŞEYLE SIVI ETKİLEŞİMİ İLE DÜZGÜN KONTROLLER

Oyunun doğası yüksek tempoludur, bu nedenle oyundaki kontrol mekanizması, hücum ederken profesyonel kaçışlar yapmaları için pürüzsüz ve duyarlıdır. Saldırı sistemi de otomatiktir ve her zaman oyuncu için en büyük tehlikeyi oluşturan veya sistemdeki özelleştirmelere dayalı olarak birden fazla hedef türüne öncelik verir. Bu nedenle, hayatta kalma unsuru önemlidir ve oyuncuların görevlere devam etmek veya savaşta daha karmaşık şeyleri tamamlamak için sayısız şeyden kaçınmaya öncelik vermesi gerekir.

DAHA FAZLA ŞAMPİYON VE GENİŞLEME İÇİN ÇEŞİTLİ KİRLERLE MÜCADELE

Magic Survival’da düşman çeşitliliği de eğlenceli bir mücadeledir. Yine de çeşitlilikleri basittir, karmaşık çoğalma ve diğer birçok dernek tarafından dengelenir. Görünüşleri, oyunculara her zaman düşmanları yok etmek için nasıl öncelik vereceklerini bilmelerini ve hatta kısa sürede her şeyi yok etmek için karşılık gelen stratejiler oluşturmalarını sağlayacaktır. Patronlar genellikle sürüngenlerden daha büyüktür, ancak saldırıları karmaşıktır ve dövüşü her zamankinden daha kaotik hale getirir.

APK indir  Minion Rush: Running Game 9.8.0f

Magic Survival

YENİ GÜÇLERİ YÜKSELTİN VEYA YENİ YETENEKLER ÖĞRENİN

Oyuncular uzun süre veya belirli düşmanlara karşı savaşmak istiyorsa, yeni beceriler öğrenmek veya yükseltmek çok önemlidir. Oyunla ilgili en güzel şey, insanların önceden belirlenmiş bir yöne bağlı kalmak yerine gerçek zamanlı olarak beceri değiştirme veya benzerlerini yapmalarına izin vermesidir. Bununla birlikte, tüm zorlukların mümkün olduğunca akıllıca üstesinden gelindiğinde oyuncunun eğlencesi karşılığında oyunu daha dengeli hale getiren birçok ceza yine de geçerli olacaktır.

SALDIRI GÜCÜNÜ YIKMAK İÇİN YENİ SİLAHLAR ALIN

Oyuncular, her pisliği fethederken yeni ve en komik dövüş yöntemlerini bulmak istiyorlarsa, Magic Survival’daki bir sonraki eklenti silahlardır. Çeşitleri, hızları, menzilleri ve hasarları farklı olduğu için oyuncunun dövüş stilini de etkiler. Oyuncular ayrıca modern ekipmanı yükseltebilir, daha fazla özellik ekleyebilir ve tüm düşmanları sorunsuz ve etkili bir şekilde yok etmek için büyük destek alabilir.

HAYATTA KALMAK İÇİN MÜKEMMEL BİR SİHİR YAPIN

Büyü, oyunculara her dövüşten veya en önemli andan en iyi şekilde yararlanmaları için birçok farklı şekil ve yolla gelecek. Sihir sayesinde yapılan küçük değişiklikler, tehlikeli anlardan kaçmalarına veya en az çabayla veya daha fazlasıyla çok sayıda düşmanı yok etmelerine yardımcı olacaktır. Büyülerin de yükseltme süreçleri olacak ve çoğu oyuncunun hayatta kalma veya zafere giden kan yolunu açması için kötü etkilere sahip olacak.

Magic Survival, oyuncuları teşvik etmek için sihir veya roguelike gibi kavramları kullanırken hızı yüksek olduğunda birçok yönden eğlence ve eğlence dolu bir oyundur. Küçük unsurlar veya ayrıntılar, çok fazla fark yaratmak ve hatta pisliklerle savaşmak veya hayat kurtarmak için yeni bir potansiyel vermek için birbirine sıkı sıkıya bağlıdır.

Magic Survival

BAZI ÖZELLİKLER

Sonsuz kapsamlı olanaklara sahip sarhoş edici roguelike oyun, sonsuz pislik ordularıyla savaşırken oyuncuların heyecanını artırır.
Birçok eylemi aynı anda gerçekleştirmek veya pisliklere karşı savaşırken oyuncuların etkinliğini artırmak için sezgisel etkileşimli yumuşak kontroller.
Saldırı modelini çeşitlendirmek için güçleri yükseltin ve yeni beceriler seçin veya seviyede daha iyi ilerleme elde etmek için pislikleri mutlak güçlerle dağıtın.
En yüksek verimlilikle pisliklere karşı savaşmak için çeşitli silahlar ve daha fazlasını donatın veya silahları yükseltme konusunda daha fazla deneyim kazanmak için kuşatmayı aşın.
Oyuncuların çabalarını en üst düzeye çıkarmak için ilgi çekici yöntemler ve sezgisel kontroller aracılığıyla düşmanlara yıkıcı darbeler indirmek için yeni büyüler ve büyüler öğrenin.
Magic Survival v0.85731 MOD APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) İndir

APK indir  Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar apk indir yukle hileli 2021**

 

Yenilikler

[0.8574 sürüm güncellemesi]

* Hazine sandığının yeri, ekrandan çıktığında görüntülenir.

[0.8573 sürüm güncellemesi]

* Bazı cihazlarda anormal puanların ödenmesi sorunu düzeltildi.

 

[0.8572 sürüm güncellemesi]

* Canavarların hareket hızı düşürüldü.

* Oyun sesinin yendiği olgusu düzeltildi.

* Oyun optimizasyonu çalışması yapılmıştır.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
0.918 - 5.1 24/01/2024

Video

Görüntüler