Mini Trucker Apk İndir Para Hileli Mod 2022**

1.7.4

Oyun bir 2D araba simülatörü veya kargo vagonudur.
APK indirTELEGRAM
4.1/5 Oylar: 22,628
Geliştirici
FKGames
Güncellendi
6 Oca 2022
Sürüm
1.7.4
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Mini Trucker ,Apk İndir, Para Hileli ,Mod 2022**,

Hiç eşya taşıma hissini yaşadınız mı? Mini Trucker’a gelirken birçok farklı araçla eşya transferini hissedeceksiniz. Her farklı araç, daha önce hiç kullanmamış olanlar için mükemmel bir deneyimdir. Zorlu görevlerin üstesinden gelmek ve eğlenceli eğlence zamanları geçirmek için bu oyuna gelin.

Mini Trucker – 2D offroad truck simulator

AĞIR EŞYA TAŞIMA İŞİ

Herkesin bildiği gibi, hiçbir şey kolay değildir ve nakliye de değildir. Mini Trucker ile eşya taşımak her zamankinden daha karmaşık; oyuncular kendilerine atanan malları birçok zorlu uzun mesafelere taşımak zorundadır. Oyunun gereksinimlerini karşılamak için birçok engebeli arazinin üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Bu zor bir iş olduğundan, oyuncuların işi iyi yapmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekir. Ayrıca eşyalarınız da çok ve hacimli olacak; yolun ortasında hasar vermemek için çok dikkatli olmalısınız. Kötü araziye sahip yerlerden geçmek zorunda kalmanız eşyalarınızı taşımanızı zorlaştıracaktır.

Mini Trucker – 2D offroad truck simulator

KENDİNİZE MÜCADELE ETMENİZ İÇİN BİRÇOK FARKLI YOL VAR

Mini Trucker’a gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz forkliftler, tanklar,… gibi birçok araç türü vardır. İşiniz en iyi aracı seçmek, uygun
Kolaylıkla taşıyabilmeniz için taşıdığınız eşyanın cinsine göre, her araç taşımak istediğiniz eşya cinsini taşıyamaz. Eşyalarınıza zarar verebileceğinden hangi aracı kullanmanız gerektiğini belirlerken dikkatli olun.

Ek olarak, taşıtları hareket ettirme konusunda uzman olmayabilirsiniz, bu yüzden bilmiyorsanız nakliye daha da zor olacaktır. malları korumak için dikkatli olmanız gerekir; sadece mallar ve sizin için doğru aracı seçin; bu kolay bir iş değil, bu yüzden oyuncu araçları kontrol etmekte gerçekten iyi olmalı.

Mini Trucker – 2D offroad truck simulator

OYUNUN ZORLUĞUNU ARTIRACAK BİRÇOK MAL VAR

Mini Trucker’da birçok farklı araç türünün yanı sıra katı, sıvı ve serbest eşya gibi birçok farklı kargo türü de bulunuyor. Göreviniz, çok uzun ve zorlu bir yolculuğa rağmen, orijinal şekline sadık kalmaktır. Oyuncuların gerçekleştirmesini gerektiren çok fazla gereksinim olduğunda bu oyunun zorluğu giderek artıyor, ancak ne kadar zorsa, insan fethini o kadar çok teşvik ediyor.

APK indir  Farming Simulator 16 Para Hileli Apk

Çeşitli mallara sahip olmak, rauntların zorluğunu artıracaktır, bu da oyuncuları zorlukları aşmaya çeken noktadır. Bu oyunun özelliği, günlük hayatta malların taşınması ile ilgili tüm olası durumları anlatmasıdır.

Mini Trucker – 2D offroad truck simulator

OYUNA UYGUN 2D TASARIM

Mini Trucker, beraberinde karmaşık bir zorluk ama basit bir grafik tasarımı getiriyor; bu ikisinin kombinasyonu oyunu uyumlu hale getirir. 2D tasarım, oyuna hafiflik, basitlik ve herkese yakınlık kazandırır. Ancak bu basitlik, bunun gibi simülasyon oyunları için çok uygundur, bu nedenle üretici bu oyun için 2D tasarım seçerken ustaca davrandı.

Bu sanal bir oyun ama bizi hayattaki asıl işe götürüyor. Eşya taşımacılığı herkesin hayatında bir kez geçmek zorunda kalacağı bir iştir; Bu, sizi bu işte eğitmek için bir kimyasaldır. Hayattaki külfetli gereksinimler ve pratiklik ile bu işi hevesle fethetmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca oyun, oyuncuların merakını harekete geçiren basit bir 2D tasarıma da sahip.

Mini Trucker – 2D offroad truck simulator

ANA ÖZELLİKLER

Oyun, oyuncuların pratik yapmanın yanı sıra eğlenebilmeleri için hayatta mal taşımanın pratik çalışmasını simüle eder.
Oyunda pek çok farklı ulaşım türü var, bu sayede şansınızı deneyebilirsiniz; işiniz, taşınması kolay araç tipini seçmektir.
Buna ek olarak, oyuncular katı veya sıvı gibi farklı türlere sahip birçok mal türünü taşımak zorunda kaldıklarında oyun daha zordur.
Oyuncular birçok engebeli arazinin üstesinden gelmek ve yine de mallarını güvende tutmak zorundadır, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir.
Oyunun zorluğu ile 2D grafik tasarımının sadeliğinin birleşimi, oyunun dengeli olmasını ve oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor.-

Mini Trucker v1.7.4 MOD APK (Sınırsız Para) İndir

Mini Trucker ,Apk İndir, Para Hileli ,Mod 2022**,

 

– bazı hatalar düzeltildi
– FPS sınırlayıcı eklendi

Önceki güncellemelerde:
– tankerler ve sıvı kargo eklendi
– yeni şirketler eklendi
– yeniden hesaplanan kargo fiyatları
– yeniden hesaplanan üretim parametreleri
– değişen kargo kütleleri
– onarım maliyeti artık arabanın maliyetine bağlı
– sürüş sırasında düşük vites aralığını devre dışı bırakmak artık zarar vermez, yalnızca açar
– ve diğer dahili iyileştirmeler ve düzeltmeler

APK indir  Vegas Crime Simulator apk indir free Ücretiz 2021**

Mini Trucker – 2D Offroad Kamyon Simülatörü MOD APK

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

 

mini trucker apk i̇ndir,
mini trucker apk i̇ndir android,
mini trucker apk i̇ndir apk,
mini trucker apk i̇ndir apkpure,
mini trucker apk i̇ndir araba,

Yenilikler

1.7.1-1.7.4:
- sabit hatalar
1.7:
- yeni bir kamyon eklendi
- 4 dingilli yarı römork için ilave kaldırılabilir akslar
- sürüş sırasında sabit kamera kontrolü
- Portekizce çeviri eklendi
- Google Play Oyunlar'a sabit bağlantı
- güncellenmiş oyun motoru ve bileşenleri
- birkaç küçük hata düzeltildi

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları