Moto G51 5G tanıtım tarihi netleşiyor! İşte tüm bildiklerimiz

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Moto G51 5G tanıtım tarihi netleşiyor! İşte tüm bildiklerimiz

Bir müddettir orta segmente yeni aygıtlar kazandırmak için çalışmalar yapan Motorola, tekraren kere gündeme gelen Moto G51 5G modelini önümüzdeki haftalarda tanıtacak. Daha öncesinde çeşitli sertifikasyonlar alan ve performans testlerinde uzunluk gösteren telefon, 5G dayanağıyla de dikkat çekecek. Pekala yeni Moto G51 5G’nin hangi özelliklerini biliyoruz?

Geçtiğimiz Mart ayında Moto G50 5G modelini duyuran Motorola, 2022 yılına kalmadan Moto G51 5G‘yi tanıtmak istiyor. Birçok sefer gündeme gelen ve artık ziyadesiyle netleşen telefon ile ilgili tüm bildiklerimizi bu içerikte sizlere aktardık. İşte Motorola’nın 5G takviyeli yeni cihazı!

Motorola, Moto G51 modelini Kasım’da duyurabilir

Bir müddettir geliştirilme evresinde olan Moto G51 5G, yakın vakitte resmiyet kazanacak. Ortaya çıkan bilgilere nazaran Kasım ayında bu telefonu tanıtmak isteyen Motorola; işlemci, kamera ve ekran tarafında çeşitli düzenlemeler yapacak. Bu model, bir evvelki modele nazaran daha argümanlı olacak.

Moto G51 5G tanıtım tarihi netleşiyor! İşte tüm bildiklerimiz

Geekbench bilgilerine nazaran 8nm üretim sürecinden geçen sekiz çekirdekli Snapdragon 750G’den güç alacak olan Motorola Moto G51 5G; 4GB RAM ve Android 11 ile kutudan çıkacak. “Cyprus 5G” kod ismiyle birlikte gelen telefonun model numarası ise XT21711 olacak.

FHD+ çözünürlükte bir ekranın yanı 120Hz tarama suratına sahip bir ekranı beraberinde getirmesi beklenen Motorola Moto G51, art tarafta 50 Megapiksel çözünürlükte ana kamerayla dikkat çekecek. Ayrıyeten aygıtta 8 Megapiksel + 2 Megapiksel çözünürlükte iki art kamera daha bulunacak. Son olarak ön tarafta yer alan kamera 13 Megapiksel çözünürlükte çekimler gerçekleştirebilecek.

Moto G51 5G tanıtım tarihi netleşiyor! İşte tüm bildiklerimiz

Pekala sizce Motorola tekrar ülkemize gelse başarılı olur mu? Bu model Türkiye’de satışa sunulsa tercih edilir mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz…

APK indir  Soul Knight (Mod Menu)

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları