Şehir forklift kargo oyun apk indir 2022**

1.0
The real city forklift cargo loader delivery lift truck game is specially presented for those people who are interested in forklift games and excited about playing this warehouse forklift simulator 2022 game. Let's see and drive the brand of extreme forklift simulator game. We hope you must like and play this US forklift truck game loader because all facilities are available according to this loader game. So, we developed an awesome type of new forklift simulator Indonesia 2021 game. As you are well experienced and driving master of forklift cargo truck loading game.
APK indir Son sürümTELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Sector Seven
Güncellendi
November 29, 2021
Boyut
37M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şehir forklift, kargo, oyun, apk indir, 2022**,

Gerçek şehir forklift kargo yükleyici teslimat kaldırma kamyonu oyunu, forklift oyunlarıyla ilgilenen ve bu depo forklift simülatörü 2022 oyununu oynamaktan heyecan duyanlar için özel olarak sunulmaktadır.

Şehir forklift, kargo, oyun, apk indir, 2022**,

Aşırı forklift simülatör oyununun markasını görelim ve sürelim. Umarız bu ABD forklift oyunu yükleyicisini beğenir ve oynarsınız çünkü bu yükleyici oyununa göre tüm olanaklar mevcuttur.

Bu yüzden harika bir tür yeni forklift simülatörü Endonezya 2021 oyunu geliştirdik. Forklift kargo kamyonu yükleme oyununun deneyimli ve sürüş ustası olduğunuz için.

Fabrikalarda forklift kullanımı 🏭:
Hemen hemen tüm depolarda yükleme için en az bir forklift bulunur. Bu forklift makinesi şimdi büyük talep görüyor, depolarda ve fabrikalarda çok ihtiyaç duyuluyor.

Forklift, işi çok daha kolay ve hızlı hale getirir. Forklift ve kamyon sürüş simülatörü oyununda nakliye için bagaj forklifti ve kamyon lojistik simülatörüne devam edin. Depo forklift simülatörü 2021 oyunu, forklift araçlarının güncellenmiş bir versiyonuna sahiptir.

Ağır forklift taşıma oyununda bir kişi forklift simülatör aracını yasaya aykırı olarak park ederse, aracı bir polis forklifti tarafından kaldırılır. Forklift ve kamyon sürüş simülatöründe, şişe kasası, büyük karton, araba, otobüs, kamyon ve ağır makine türleri ve diğer yükleme malzemeleri gibi farklı türde ağır bagajları alacaksınız.

Forklift simülatörü, 2021’in en iyi asya çatal kaldırma oyunlarından biridir. yükleyici kaldırma aracı, bu çağın maceralı ve heyecan verici oyunlarıyla doludur.
Şimdi ne bekliyorsunuz beyler acele edin bu modrn forklift oyunlarını indirin ve sınırsız keyfini çıkarın.

ABD forklift lojistik simülatörü yükleyici oyununun sürüş deneyimi: aşırı en iyi oyunlar

Forklift simülatörü sürüş oyunu 2021’i deneyimlemediyseniz, bunun için endişelenmeyin, aşırı floater forklift simülatörü 2021 oyununu hızla indirin ve kurun. Süper forklift sürüş oyununu oynayacağınız zaman, bu 3d oyun forklift simülatörünün ücretsiz olduğunu hissedeceksiniz, çok kolay bir oyun.

APK indir  Paint by Number: Coloring Game

Kolayca uzman forklift sürücüsü olacaksınız ve daha sonra tehlikeli ve çılgın bir forklift sürüş oyunu oynamanın yanında en iyi deneyime sahip olacaksınız. forklift simülatörü, oyun severler için eğlence ve eğlence dolu.

Forklift oyunları makine oyununun ustası olduğunuzda, zorlu görevi kabul etmekten heyecan duyacaksınız. Yeni forklift simülatörü Endonezya 2021 oyunu, görev sırasında madeni para ve hediye sayısını toplayacaksınız.

Görev görevini tamamladıktan sonra, sürüş ve yükleme için yeni bir çeşit forklift satın alabileceksiniz. Hint forklift sürücüsü simülatör oyununda farklı türde zorlu görevler vardır: kamyon lojistik simülatörü.

Ağır forklift taşıma yükleyici oyunu nasıl oynanır: kamyon oyunları
Motoru çalıştırın, bagajın bulunduğu yere gidin, bagajın bulunduğu yerden alın ve ardından yükleme alanına bırakın. Forklift sürüş oyunları için farklı modlar vardır, bir mod sadece bagajı yükleyip sabit noktaya bırakacaksınız,

ikincisi, araçları polis forklift sürücüsü 2021 olarak alacaksınız. Kamera açılarının görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Dilek.
3d oyun forkliftinin özellikleri: avans forklift

muhteşem kamera görüntüleri
Manuel kaldırma düğmeleri ile heyecan verici 3d forklift modeli; yukarı & aşağı kaldırma düğmesi
Direksiyon, düğmeler ve kumanda ile yumuşak kontrol; forklift simülatöründe eğim
Harika küçük & ağır hizmet tipi forklift araçları veya kamyon lojistik simülatörü

Yenilikler

Game play more smooth.
Some bug fixes.
Size more reduced.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.1 37M 6.0 15/01/2024

Video

Görüntüler