Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Steam’de büyük indirim: İşte uygun fiyata alabileceğiniz oyunlar!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Steam’de büyük indirim: İşte uygun fiyata alabileceğiniz oyunlar!

Geçtiğimiz ay içerisinde Steam tarafından duyurulan ve bu yıl üçüncü sefer düzenlenen Next Fest kapsamında yüzlerce demo oyuncuların beğenisine sunuldu.

Next Fest kapsamında birçok kaliteli indie oyun indirime girerken, ünlü üretimciler da bu haftaya özel fırsatlarla oyuncuların karşısına çıkıyor. Warner Bros, PlayStation Studios ve Merge Games üzere oyun stüdyoları, bu haftaya özel yüzde 90’a varan indirimler sunuyor. İndirime giren oyunlardan bir kısmına bir arada göz atıyoruz.

HITMAN 2 – Gold Edition

Hitman serisinin episodik yapıya geçmesi sonrası ikinci dönemi olan Hitman 2, oyuna dair bütün genişleme paketleri ve oyun içi envanterleri de barındıran Gold Edition versiyonu ile büyük bir indirimde. Olağan fiyatı 144 TL olan oyun, an prestijiyle yüzde 85 indirimle 21.60 TL fiyatla satın alınabiliyor.

Batman: Arkham Collection

Rocksteady Studios’un üretimini üstlenmesiyle adeta küllerinden doğan yeni kuşak Batman oyunları için de kusursuz bir indirim mevcut. Serinin şu ana dek piyasaya sürülen bütün oyunlarını ve ek paketlerini içeren; Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, Batman: Arkham City – Game of the Year Edition, Batman: Arkham Knight, Batman: Arkham Knight Season Pass’tan oluşan paket yüzde 80 indirimle 102 TL’den 20.40 TL‘ye düşmüş durumda.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition

Sony markasının konsoluna has en güçlü üretimlerinden olan Horizon: Zero Dawn, geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla PC oyuncularıyla buluşmuştu. Birinci devirde önemli optimizasyon meseleleriyle boğuşan imal, sonrasında gelen yamalarla birlikte kendini bulmuştu. Steam’in bu hafta gerçekleştirdiği indirimle birlikte, olağan fiyatı 275 TL olan oyunu, yüzde 40 indirimle 165 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Mortal Kombat 11: Ultimate Edition

Mortal Kombat serisinin 11. oyunu da Steam tarafından özel bir indirimle oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyuna 8 yeni karakter ekleyen Kombat Pack 1-2’yi de içeren, buna ek olarak 7 saatlik yeni bir kıssa modu sunan Aftermath ek paketini de barındıran Ultimate sürümü yüzde 65 indirimle 102 TL‘den 35.70 TL‘ye düşmüş durumda.

APK indir  Age of Empires 4 açık gerilim testi bu hafta sonu başlıyor

No Man’s Sky

Piyasaya çıktığı günlerde oyuncular tarafından yerin tabanına gömülen, buna rağmen geçen süreçte adeta küllerinden doğan No Man’s Sky için yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Steam’de aldığı geri dönüşler tabanı görmüşken şu an epey olumlu yorumlar alan üretim, yüzde 50 indirimle 105 TL’ye satın alınabiliyor.

Pekala sizler Steam’de indirime giren oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları