Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

The Game Awards 2021’in düzenleneceği tarih açıklandı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Game Awards 2021’in düzenleneceği tarih açıklandı!

Her yıl oyun dünyasının en güzellerinin seçildiği ve son iki yılda pandemi dolayısı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilen The Game Awards, bu sene yine fizikî bir aktiflik olarak gerçekleştirilecek.

Tertibinin yaratıcısı ve sunucusu Geoff Keighley, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile The Game Awards 2021’in 9 Aralık 2021 tarihinde düzenleneceğini belirtti.

The Game Awards, bu yıl Los Angeles’ta yapılacak

Geçtiğimiz yıl The Last of Us Part II’nin 11 mükafattan, Yılın En Uygun Oyunu ve En Uygun Performans da dahil olmak üzere yedisini alarak tertibe adeta ambargo koymasının akabinde, bu yılın kazananları da merakla bekleniyor olacak.

Keighley’in açıklamasına nazaran; The Game Awards 2021, pandemi kısıtlamalarının esnetilmesiyle birlikte tekrar fizikî olarak gerçekleştirilecek. 9 Aralık 2021‘de yapılacak olan aktiflik, Amerika’nın Los Angeles kentinde yer alan Microsoft Theater’da gerçekleştirilecek.

The Game Awards 2021’in düzenleneceği tarih açıklandı!

The Last of Us Part II’nin damga vurduğu geçtiğimiz yılın etkinliğinde; En Düzgün Sanat Direktörlüğü mükafatı Ghosts of Tsushima‘ya, En Düzgün Devam Eden Oyun mükafatı No Man’s Sky‘a, En Yeterli Bağımsız Oyun mükafatı ise Hades‘e gitmişti. Steam ve Twitch dünyasında büyük infial yaratan Among Us ve Fall Guys: Ultimate Knockout tertipte ödül alan başka imaller olarak dikkat çekmişti.

Tertibin yaratıcısı Geoff Keighley, bir The Game Awards klasiği halini alan The Game Awards Orkestra‘nın da yine sahnede olacağını ve Lorne Balfe şefliğinde özel bir konser gerçekleştireceğinin altını çizdi.

9 Kasım’da gerçekleştirilecek olan aktiflikte mükafata aday olan oyunlar ve üretimciler, önümüzdeki haftalarda The Game Awards’ın resmi Twitter hesabı aracılığıyla duyurulacak.

Pekala sizler gerçekleşecek olan aktiflikle ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

APK indir  Sony, Demon’s Souls’un yapımcısını resmen satın aldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları