Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

600 TL pahasındaki oyunlar Prime Gaming’de fiyatsız oluyor

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

600 TL pahasındaki oyunlar Prime Gaming’de fiyatsız oluyor

Amazon Prime Gaming, Prime aboneleri için sunulan bir yan servis. Daha çok Twitch tarafı ile entegre çalışan bu platform, aylık olarak sizlere muhakkak ikramlar veriyor. Bilhassa oyun içi eşyalar abonelerin ilgisini çekiyor. Bu ikramlar içerisinde oyunlar da yer alıyor.

Amazon Prime Gaming Kasım ayında ortalama 600 TL bedelinde oyun veriyor

Amazon Prime Gaming’in Ekim ayındaki oyunları büyük ilgi toplamıştı. Ghostrunner ve Star Wars Squadron üzere yeni imaller aboneleri şaşırtmayı başardı. Kasım ayında vereceği oyunlar ise epey hoş. Birtakım oyunlar düşük bütçeli olsa da verdiği büyük imaller heyecanlandırmaya yetiyor.

Amazon Prime Gaming, bazen oyunun platform anahtarını verebiliyor. Bu durumda oyunu verilen anahtarı istenilen platformda etkinleştirmeniz gerekiyor (Steam, Epic Games, Origin, Ubisoft Connect ve GoG gibi). Bazen de direkt olarak Amazon Prime Gaming Launcher’ı üzerinden verilen oyunlara erişebiliyorsunuz. Şimdi, vereceği oyunları hangi platformlar için sunacağı muhakkak değil.

600 TL pahasındaki oyunlar Prime Gaming’de fiyatsız oluyor

Amazon Prime Gaming’in Kasım ayında vereceği oyunlar şu formda:

  • Rogue Heroes
  • Liberated
  • Puzzle Agent 2
  • Demon Hunter 2: New Chapter
  • BAFL – Brakes Are For Losers
  • Secret Files: Sam Peters
  • Rise of the Tomb Raider
  • Dragon Age: Inquisition
  • Control: Ultimate Edition

Epic Games daha evvel Control‘ü fiyatsız vermişti ama Amazon Prime Gaming oyunun Ultimate sürümünü verecek. Ayrıyeten Rise of the Tomb Raider üzere hoş bir aksiyon macera oyunu verecek olması hayli güzel. Dragon Age: Inquisition ise bir Rol Yapma Oyunu. Lovecraft temalı Control ise epey hoş bir imal. Sizi kozmik endişenin içerisine sürükleyen oyunun Ultimate sürümü tüm DLC paketleri ile birlikte geliyor.

Amazon Prime Gaming’in Kasım ayında vereceği oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları