Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Uncharted serisinin kilit ismi, Marvel ile anlaştı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Uncharted serisinin kilit ismi, Marvel ile anlaştı!

Uncharted serisi ile oyun dünyasında değerli bir yere sahip olan Amy Hennig, yeni projesi için kolları sıvadı. Dünyaca ünlü oyun direktörü, ismi açıklanmayan imali ile tekrardan piyasada isminden kelam ettirmek istiyor. Skydance ile anlaşan Henning‘in yeni projesi, değerli bir külliyattan gelecek.

Ortaya çıkan birinci bilgilere nazaran Amy Hennig, Marvel ile işbirliği gerçekleştirecek. Başarılı isim, bahisle ilgili açıklamalarında, kıymetli ayrıntılara değindi.

Amy Henning ve Marvel birlikteliği

Skydance stüdyosu üzerinden yapılan açıklamada, yeni gelecek oyuna dair kimi ayrıntılar paylaşıldı. İmalden umutlu olduğunu aktaran Amy Hennig, şunları aktardı:

Birinci oyunumuz için Marvel‘den daha güzel bir ortak hayal edemezdim. Marvel Cihanı, taptığım ucuz macera cinsinin tüm aksiyonunu, gizemini ve heyecanını özetliyor. Ayrıyeten kendini eksiksiz bir biçimde etkileşimli bir tecrübeye borçlu. Marvel karakterlerini bu kadar sağlam kılan tüm insanlık, karmaşıklık ve mizahla özgün bir öykü anlatmak ve oyuncularımızın sevdikleri bu kahramanları somutlaştırmasını sağlamak bir onurdur.

Uncharted serisinin kilit ismi, Marvel ile anlaştı!

Bilhassa Uncharted serisi ile, oyun dünyasının kıymetli isimleri ortasına ismini yazdıran Amy Hennig, daha evvelden de Star Wars için dedikoduların merkezinde olmuştu. Daha sonradan iptal edilen proje, kozmosun takipçilerini üzmüştü. Lakin gelinen nokta Marvel ile anlaşan başarılı direktör, geek dünyasını yalnız bırakmamakta kararlı.

Şimdi ismi sanı aşikâr olmayan proje, kıssa odaklı yapısı ile dikkat çekecek. Amy Hennig ve Skydance, yepyeni bir senaryo üzerinde ağır gayret harcadıklarını belirttiler. Bununla birlikte oyun aksiyon macera kategorisinde oyuncuları karşılayacak. Anlatı odaklı üretim için kullanılan “gişe rekoru kıran” tanımlaması ise mümkün sinema kainatına bir sinyal olabilir. Şimdi bu hususta bir ayrıntı aşikâr olmazken, oyunun ne vakit çıkacağı da netlik kazanmadı.

Uncharted serisinin kilit ismi, Marvel ile anlaştı!

Oyun dünyasına yeni bir soluk getirme ihtimali bulunan Marvel oyunu, PlayStation özel olarak da çıkmayabilir. Çünkü Amy Hennig, Naughty Dog’tan ayrıldı ve Sony ile mecburî bir bağı bulunmuyor. Bakalım Marvel, oyununu hangi platformlarda sunacak, bekleyip göreceğiz.

APK indir  Konuşan Tom Altın Peşinde apk indir apk mod 2022**

Sizler bu gelişmeyi nasıl yorumluyorsunuz? Sizce Amy Hennig, Uncharted üzere bir efsaneyi Marvel ile gerçekleştirebilir mi? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

ETİKETLER

Hakkında bir yorum "Uncharted serisinin kilit ismi, Marvel ile anlaştı!"

  1. Geri bildirim: Talking Tom Hero Dash, - Run, Game, apk, indir, 2021, ucrets

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları