Adam Warlock, Guardians Of The Galaxy 3’e Geliyor!

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adam Warlock, Guardians Of The Galaxy 3'e Geliyor!

Marvel Sinematik Evreni her alanda büyümeye devam ediyor. Hem dünya üzerindeki kahramanlara yenileri ekleniyor hem de kozmik düzlemde yeni yeni büyük tehditler ortaya çıkıyor. Aslında ikinci Guardians of the Galaxy filminin jenerik sonrası sahnesinde Infinity Saga için Thanos‘a karşı Adam Warlock görmeyi bekliyorduk. Ancak MCU ilk büyük hikayesini Avengers ile sonlandırdı ve doğal olarak bazı isimleri yeni döneme bıraktı. Adam Warlock, nihayet MCU’ya geliyor. Guardians of the Galaxy 3’te koza açılıyor!

İlk olarak Deadline’ın verdiği haberle birlikte Will Poulter‘in Adam Warlock’u canlandıracağını öğrendik. Daha sonra James Gunn da sosyal medya üzerinden Will Poulter’in role geldiğini resmen doğruladı ve hazırlıkların birkaç hafta sonra başlayacağını duyurdu. Detroit ve Maze Runner: The Death Cure filmlerinden de hatırlayacağımız Poulter’in yeni filmdeki rolü ne kadar büyük olacak henüz bilmiyoruz ama Adam Warlock’un MCU’ya dahil olması bu film için olmasa bile ilerleyen dönemlerde büyük potansiyeller barındırıyor.

  • Guardians of the Galaxy 3, Nebula ve Gamora Üzerine Yoğunlaşacak

GotG 3 ile ilgili daha önce gelen bilgiler senaryonun Gamora ve Nebula üzerine yoğunlaşacağını işaret ediyordu. Zaten James Gunn da bu filmle birlikte en azından şimdilik hikayeyi sonlandırmak istiyor. Galaksinin Koruyucuları gitmeden önce son bir hediye olara MCU’ya Adam Warlock’u kazandıracak gibi gözüküyor. Gönül isterdi ki bir de Nova‘yı dünya gözüyle kozmik evrende görebilseydik ama bunun için de hala zamanımız var. Guardians of the Galaxy vol. 3, 5 Mayıs 2023‘te vizyona girecek.

Adam Warlock, Guardians Of The Galaxy 3'e Geliyor!

APK indir  Apex Legends'ın Yeni Fragmanında Ash'in Yeteneklerine Yakından Bakıyoruz

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları