Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Apple M1 halefinin yeni olası isimleri ortaya çıktı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apple M1 halefinin yeni olası isimleri ortaya çıktı!

Apple, 18 Ekim akşamında yayınlayacağı aktiflikte yeni kuşak MacBook Pro ailesini tanıtacak. Bu yeni kuşak ile ilgili bizi en çok heyecanlandıran hususlardan biri işlemcisi. Geçen yıldan beri birtakım Mac ve iPad eserlerinde gördüğümüz Apple M1 işlemcisi, yerini sonraki kuşağa bırakacak. Gelmekte olan jenerasyonun alabileceği iki isim daha ortaya çıktı.

Apple’ın yeni işlemcileri, M1 Pro ve M1 Max isimlerini alabilir

Yeni kuşağın tanıtılmasına 24 saatten az kalmışken şu an aklımızda iki isim var: M1X ve M2. Birden fazla analist, sonraki kuşağın Apple M1X ismini alacağını düşünse de M2 ismini de görebiliriz. Fakat son sızıntı, bunlardan farklı bir ismin geleceğini söylüyor. Bloomberg’den Mark Gurman’ın tezine nazaran bir Apple geliştiricisi ona uygulama loglarında Apple M1 Pro ve Max isimlerinin yer aldığını söylemiş.

Apple M1 halefinin yeni olası isimleri ortaya çıktı!

Tekrar de bu bilgiye Mark Gurman da bir mümkünlük gözüyle bakıyor. Şu ana kadar çıkan söylentilerde daima Apple M1X ismini duyduğumuz için bu olasılığa hala daha sıcak bakıyoruz. İsimlendirme ile ilgili kesin bilgiyi önümüzdeki 24 saat içerisinde alacağız.

Elbette yeni jenerasyon Apple Silicon işlemcinin tek yeniliği ismi olmayacak. İkinci kuşak ARM tabanlı Mac işlemcisinin evvelki nesile kıyasla değerli bir fark sunmasını bekliyoruz. ‘Yükseltmeye değer’ düzeylerdeki performans artışıyla birlikte yeni MacBook Pro ailesinden tasarım değişikliği de bekliyoruz.

APK indir  Modifiyeli Şahin apk indir apk mod indir 2022**

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları