Farming Simulator 20 fs 22 hile apk indir 2021

0.0.0.77 - Google
  • Ödeme
100'den fazla otantik tarım aracını ve aleti sürün ve kullanın!
APK indirTELEGRAM
3.8/5 Oylar: 33,337
Geliştirici
farming simulator 20 fiyat
Güncellendi
16.07.2021
Boyut
648M
Sürüm
0.0.0.77 - Google
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Farming Simulator 20 fs 22 hile apk indir 2021

Farming Simulator 22 Apk, Android, full, apk indir ,2021**,

BU OYUN HAKKINDA Yeni Tarım Simülatörü geliyor! linkler guncellendi  Farming Simulator 22 Apk Android full apk indir 2021** indir Modern bir çiftçi rolünü üstlenin ve çiftliğinizi üç farklı Amerikan ve Avrupa ortamında yaratıcı bir şekilde inşa edin. Farming Simulator 22, şimdi heyecan verici mevsimsel döngülerle birlikte tarım, hayvancılık ve ormancılığa odaklanan çok çeşitli çiftçilik operasyonları sunuyor!
Farming Simulator 22 Apk, Android, full, apk indir ,2021**,
Farming Simulator 22 Apk, Android, full, apk indir ,2021**,
John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra ve çok daha fazlası gibi 100’den fazla gerçek tarım markasına ait 400’den fazla makine ve alet buğday, mısır, patates ve pamuk gibi mahsulleri ekmek ve hasat etmek için dahil edilmiştir. Yeni makine kategorileri ve ekinler, deneyime yeni oyun mekaniği katacak. Hatta çiftliğinizi çok oyunculu modda ortaklaşa çalıştırın ve oyunu topluluk tarafından oluşturulan çok sayıda ücretsiz değişiklikle genişletin. Farming Simulator 22, her zamankinden daha fazla oyuncu özgürlüğü sunuyor ve başarılı bir çiftçi olmanız için sizi zorluyor – bu yüzden çiftçiliğe başlayın ve güzel zamanların büyümesine izin verin! SİSTEM GEREKSİNİMLERİ pencereler Mac OS X MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows 10 Home (x64) İşlemci: Intel Core i5-3330 veya AMD FX-8320 veya daha iyisi Bellek: 8GB RAM
APK indir  Infinite Flight - Uçuş Simulatörü INFİNİTE FLİGHT SİMULATOR V21.04 MOD APK – TÜM UÇAKLAR AÇIK apk indir 2021
Grafikler: GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R7 265 veya daha iyisi (min 2GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 35 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: Ses kartı Ek Notlar: Bu sistem gereksinimleri, olası tüm sistem yapılandırmalarını kapsayamaz, bu nedenle bazı durumlarda işlevselliği önleyen veya etkileyen sorunlar ortaya çıkabilir. ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: Windows 10 Home (x64) İşlemci: Intel Core i5-5675C veya AMD Ryzen 5 1600 veya daha iyisi Bellek: 8GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 570 veya daha iyisi (min 6GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 35 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: Ses kartı Ek Notlar: Bu sistem gereksinimleri, olası tüm sistem yapılandırmalarını kapsayamaz, bu nedenle bazı durumlarda işlevselliği önleyen veya etkileyen sorunlar ortaya çıkabilir.
yedek-farmingusa

LINK GUNCELLENDI

Farming Simulator 20 ile heyecan verici çiftçilik dünyasına adım atın! Birçok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve şimdi kendi atlarınıza binerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişlemesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın. Farming Simulator 20’de sektördeki lider markalardan aslına uygun olarak yeniden oluşturulmuş 100’den fazla araç ve aletin kontrolünü elinize alırsınız. Mobil platformlarda ilk kez buna dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahildir. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve çok daha fazlası gibi diğer ünlü tarım markalarını sürün.
APK indir  earn to die 2 apk indir hileli apk indir 2022**
Farming Simulator 20, çiftliğinizi geliştirip genişletmeniz için yeni bir Kuzey Amerika ortamı sunuyor. Yeni makineler ve pamuk ve yulaf ekinleri dahil olmak üzere birçok heyecan verici tarım faaliyetinin keyfini çıkarın. Farming Simulator 20’nin özellikleri şunları içerir: En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın Farklı mahsulleri ekin ve hasat edin: buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk Süt ve yün üretmek ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin Çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfetmek için atlara iyi bakın ve onlara binin Yeni 3D grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika ortamı hakkında daha da fazla ayrıntı gösteriyor Kokpit görünümü, araçlarınızı eskisinden daha gerçekçi bir şekilde sürmenizi sağlar YENİLİKLER Bourgault FMS CD872-8 ekme makinesi eklendi Bourgault SPS360-50 kültivatör eklendi Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler Hatta çiftliğinizi çok oyunculu modda ortaklaşa çalıştırın ve oyunu topluluk tarafından oluşturulan çok sayıda ücretsiz değişiklikle genişletin. Farming Simulator 22, her zamankinden daha fazla oyuncu özgürlüğü sunuyor ve başarılı bir çiftçi olmanız için sizi zorluyor – bu yüzden çiftçiliğe başlayın ve güzel zamanların büyümesine izin verin! Spel apk Download apk indir 

Computer & GSM

news  Her dilden Her telden  Spel apk Download

Yenilikler

Added Bourgault FMS CD872-8 seeder
Added Bourgault SPS360-50 cultivator
Various bug fixes and improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları