Galaxy Watch 4’e hata güncellemesi geldi!

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Galaxy Watch 4’e hata güncellemesi geldi!

Galaxy Watch 4, Wear OS dayanağıyla bu yılın başlarında piyasaya çıktı. O vakitten bugüne kadar birkaç adet güncelleme aldı. Şu anda ise aygıt CUJ2 kod ismine sahip güncellemeye sahip oluyor. Genel olarak kusur düzeltmelerine odaklanan güncelleme pek bir yenilik vadetmiyor.

Galaxy Watch 4, Amerika Birleşik Devletleri dahil olmak üzere birkaç pazara geldi. Samsung aygıtla alakalı bir değişiklik günlüğü yayınladı. Bakıldığında günlüğün çok kısa bir husustan oluştuğunu görebiliyoruz. Şirket not olarak ‘geliştirilmiş sistem kararlılığı ve güvenilirliği‘ açısından aygıtı geliştirdiklerini belirtti.

Galaxy Watch 4 bünyesine gelen son güncelleme ufak çaplı

Samsung bu güncellemede büyük bir değişiklik yapmadıklarını açıkça tabir etti. Bu noktada güncellemeyi uyguladıktan sonra saatte farklılık gösterecek bir durum da bulunmuyor. Yani göze çarpan görsel farklılıklar yer almıyor. Samsung’un pek bir bilgi vermemesi hangi iyileştirmeleri getirdiği konusunda kullanıcıların aklında soru işareti yaratıyor.

Galaxy Watch 4’e hata güncellemesi geldi!

Galaxy Watch 4‘e gelen CUJ2 güncellemesinden evvel Eylül ayının son birkaç gününde kullanıma sunulan R870XXU1CUID güncellemesi yayınlandı. Bundan bir hafta sonra yeni bir güncellemenin daha gelmesi aslında pek kıymetli olmadığını gösteriyordu. Bu da şirketin birtakım küçük yanlışları düzelttiği manasına geliyor.

Sizler Galaxy Watch 4′ün hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

APK indir  Cowboy Bebop - İnceleme

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları