Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

PS Plus Kasım 2021 Oyunları Açıklandı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PS Plus Kasım 2021 Oyunları Açıklandı

Sony’nin PS Plus abonelerine aylık olarak sunduğu fiyatsız oyunlar olağanda Çarşamba akşamları açıklanırdı, fakat bu sefer 1 gün gecikmeli geldi. Dün akşam yapılan açıklamayla Kasım 2021 oyunlarını öğrenmiş olduk; önümüzdeki ay PS Plus abonelerini Knockout City, First Class Trouble ve Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning bekliyor. Daha evvel açıklandığı üzere, bunlara 3 tane de VR oyunu, The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners ve Until You Fall eşlik edecek.

EA’in yakar top oyunu Knockout City çıkışında ilgi çekmeyi başarmıştı, lakin takip eden periyotta bu ilgiyi ne kadar canlı tutabildiğini bilemiyorum. İşte tam olarak bu noktada oyunun abonelik sistemleriyle fiyatsız olarak verilmesi ve böylelikle oyuncu topluluğunu canlı tutması üzere bir formül giriyor, PS Plus da Kasım ayında bu türlü bir rol üstlenmeye hazırlanıyor. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için değerlendirebileceğiniz oyunlardan.

Önümüzdeki ayın 2. oyunu da yeniden çok oyunculu kategorisinden geliyor. Among Us’ın arkasına aldığı rüzgarı gördükten sonra, Fortnite bile “Impostor” modu getirmişken, biz de geri durmayalım diyen Invisible Walls ve Versus Evil kendi Among Us’larını yapmışlar, First Class Trouble ile çıkıyorlar karşımıza. Bu sefer de 6 oyuncu bir gemiye biniyorlar. Bunlardan 4’ü (Residents) geminin saldırgan yapay zekasını devre dışı bırakmaya çalışırken öteki 2 oyuncu (Personoids) da onlara mani olmaya çalışıyor.

  • Kingdoms of Amalur Re-Reckoning – İnceleme

Ayın 3. oyunu ise Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Yepyeni oyunu da bu yenilenmiş halini de es geçtiyseniz bugüne kadar, artık bir mazeretiniz kalmıyor; siz de el mahkûm yüzlerce saatinizi Amalur’da tüketeceksiniz 🙂 Bence ayın en hoş tercihi bu olmuş.

Kasım ayı oyunlarını 2 Kasım tarihinden itibaren fiyatsız olarak oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Aralık’ta hangi oyunlarla çıkacaklar karşımıza bakalım.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları