Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

OPPO Reno 7 Pro hakkında yeni gelişme: Özellikler netleşiyor

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

OPPO Reno 7 Pro hakkında yeni gelişme: Özellikler netleşiyor

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden OPPO, taşınabilir pazarda pek çok modeliyle rekabet ediyor. Çinli firma bilindiği üzere giriş düzeyinde A serisi, orta segmentte ise Reno serisiyle karşımıza çıkıyor. İşte artık bunlardan Reno serisinin yeni üyesi hakkında kıymetli detaylar ortaya çıktı. Çin’in 3C sertifika sitesi, OPPO Reno 7 Pro‘nun süratli şarjını doğruladı.

Reno 6 Pro’nun halefi olması beklenen Reno 7 Pro, pek çok alanda revize edilecek ve yükseltmelere sahip olacak. Aygıtın teknik özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkarken, bugün ise en çok merak edilen süratli şarjı netleşti.

OPPO Reno 7 Pro, 65W süratli şarj ile gelecek

Çin’in 3C sertifika sitesi, yaklaşmakta olan OPPO Reno 7 Pro’nun birtakım detaylarını açıkladı. Buna nazaran OPPO’nun yeni Reno 7 Pro modeli, 65W süratli şarj ile desteklenecek. Sertifika sitesinde 65W süratli şarj, PFDMM00 model numarasıyla onaylanıyor. Bu, daha evvel muteber kaynaklardan Digital Chat Station tarafından da ortaya çıkarılmıştı. Artık ise sertifikayla birlikte aygıtın süratli şarjı tescillenmiş oldu.

OPPO Reno 7 Pro hakkında yeni gelişme: Özellikler netleşiyor

Öte yandan Reno 7 Pro’nun 4.500 mAh çift hücreli pil ile geleceği de yeniden söylentiler ortasında. Şirket, argümanlara nazaran Reno 6 Pro’daki pili Reno 7 Pro’da da devam ettirecek.

Kameralar açısından OPPO Reno 7 Pro’nun; 50 Megapiksel Sony IMX766 ana, 13 Megapiksel ultra geniş açı (2x telefoto ile) ve 3 Megapiksel makro lens ile donatılması bekleniyor. Ön kameranın çözünürlüğü hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Lakin yabancı kaynaklara nazaran bunun 32 Megapiksel olması bekleniyor.

Yonga seti konusunda da tartışmalar sürüyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı orta segmentte, bilhassa MediaTek’in yeni kuşak işlemcileri tercih ediliyor. Sağlam kaynaklarda, OPPO’nun yeni Reno 7 Pro modelinde MediaTek işlemciye yer verileceğini öne sürüyor. Raporlara nazaran Reno 7 Pro, gücünü MediaTek’in Dimensity 1200 yonga setinden alacak.

APK indir  OPPO ve Kodak’tan taşınabilir fotoğraf tutkunları için iş birliği!

Tasarım açısından da yeniden bir grup değişiklikler bekleniyor. OPPO’nun yeni Reno serisi, ultra dar çerçeveli düz ekranla gelecek. Selfie kamerası ise Infinity-O açıklığına sahip olan ekranın üzerine entegre edilecek. Şimdilik Reno 7 Pro hakkında sızdırılan ve onaylanan bilgiler bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları