PK XD: Eğlence, dost & oyunlar

1.42.2
PK XD Noel'e hoş geldiniz!
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.6/5 Oylar: 5,220,245
Geliştirici
Afterverse Games
Yayınlandığı tarih
12 Tem 2019
Güncellendi
16 Şub 2024
Boyut
159M
Sürüm
1.42.2
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PK XD Noel'e hoş geldiniz!
Yöneticinin kötülükle savaşmasına yardımcı olmak için Uğur Böceği'ni Noel havasına soktuk. Kötülerle savaşın ve Noel'i kurtarmak için portalı kapatmaya yardım edin. Hawk Moth, daha fazla çeşitlilik ve zorluk içeren bir labirentte Noel'i terörize etmeye geldi! Ama çevrede saklı hediyeler olduğunu duyduk! Glitch, Noel'in büyüsüne son vermeye çalışmak için Shadybug ve Claw Noir'ı getirdi. Bu güncellemede eğlenceyi sağlamak için size ihtiyacımız var. Güçlerinizi kullanarak Shadybug'a dönüşme fırsatını değerlendirin ve Noel'de ortalığı karıştırın!
İnanılmaz bir Noel deneyimi için buz parkını ziyaret etmeyi unutmayın. Rampa mücadelesi ve paten Mini Oyunu sizi bekliyor! Dahası, kendi oyuncaklarınızı yaratabileceğiniz bir Noel evi hayal edebiliyor musunuz? İşte bu doğru. Yeni Oyuncak Fabrikası Evini keşfedin!

Ayrıca anime evreninden ilham alan birçok deneyimin tadını çıkarın! Oyuna basın ve bolca eğlence ile oyunun tadını çıkarın! Avatarınızı her zaman istediğiniz gibi yapmak için paralarınızı kullanmayı unutmayın. İşte bu doğru! Burada paralarınızı değiştirebilir ve avatarınızı karakterinizin olması gerektiği gibi yapabilirsiniz! Şimdi oynayın! Burada karakterinin ve avatarının ihtiyacı olan her şeyi bulacaksın. Kendinizi asil hissetmenizi ve kraliyet ailesinden biri olmanızı sağlayacak pek çok kıyafet ve kostüm var. Arkadaşlarınızı oynamaya çağırmayı ve bu anime sezonunda avatarlarınızla çok eğlenmeyi unutmayın! Evden, sevimli kıyafetlerden ve dağınık saçlarla sonsuz rahatlıktan daha iyi bir yer yoktur, değil mi? Ama hepsi avatarınızın ve karakterinizin tarzını kaybetmeden. PK XD arkadaşlarınızla oynamak için mükemmel bir oyundur. Oyuna basın ve avatarınızı her zaman istediğiniz gibi yaratın ve oyunda inanılmaz deneyimler yaşayın.

Ve bununla da bitmiyor! Avatar mı duydum? İşte bu doğru! Avatarlar PK XD'ye geldi! Evinizde birlikte oynayabileceğiniz, hikayeler ve deneyimler yaratabileceğiniz karakterleriniz olsun! Artık onlarla istediğiniz zaman etkileşime geçebilirsiniz. PK XD'de eğlence ve yaratıcılık burada. Avatarların tadını çıkarın! Bu oyunda kendi deneyimlerinizi yaratabilir ve maceralara atılabilirsiniz! Oyuna basın ve PK XD dünyasını keşfedin! Kendi avatarınızı yaratın, arkadaşlarınızı çağırın ve eğlence garanti! Birçok zorlukla karşılaşabileceğiniz bir dünya. Hadi başlayalım! Hangi karakter olmak istiyorsunuz? Bir insan avatarı mı, bir zombi avatarı mı yoksa bir tek boynuzlu at avatarı mı? Eğlenceli kıyafetleri ve aksesuarları birleştirin, renkli saçlar, kanatlar, zırhlar, kılıçlar takın ve PK XD evrenini keşfedin. Ne istersen ol ve farklı mesleklere sahip ol: influencer avatarı, astronot avatarı, bilim adamı avatarı, şef avatarı ve çok daha fazlası. Oyuna basın ve eğlenmeye başlayın!

APK indir  Hitman sniper the shadows mod apk hileli indir ucretsiz free 2021**

Çılgın bir yarış mücadelesinde, pizza dağıtımında ve çok daha fazlasında eğlenin! PK XD Evrenimizde olmayan bir şey mi düşündünüz? PK XD Builder'da kendi deneyiminizi yaratabilirsiniz! Mini oyun, eğlence parkı, futbol sahası veya alışveriş merkezi? Burada sınır yok! Sadece keşfedin ve eğlence garanti!

Hiç 2 evcil hayvanı birleştirmeyi ve benzersiz bir sanal evcil hayvana sahip olmayı düşündünüz mü? PK XD Universe'de evcil hayvanınızla çok eğlenebilirsiniz! Evcil hayvanınızla ne kadar çok ilgilenirseniz, o kadar fantastik bir hayvana dönüşebilir!

PK XD Universe'de özel tarihler daha da güzel! Avatarınızın Cadılar Bayramı, Noel, Paskalya, Çocuk Bayramı, doğum günü partileri ve temalı oyun içi eşyalarla birçok özel etkinliği kutladığından emin olun!

Size ve ailenize şimdiye kadarki en iyi deneyimi sunmak için tüm önerilerinizi duymak istiyoruz!

Güncel kalmak için bizi takip edin: @pkxd.universe

Yenilikler

ŞİRİN İSTİLASI
Bu küçücük ve masmavi canlılar PK XD evrenine geldi!

XD YARIŞI
Bu pist, pilotlarımızın becerilerini test edecek. Mücadeleye hazır mısın?

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
Varies with device 159M 5.1 26/03/2024

Görüntüler