Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Snapchat’ten sesli klipler için yeni bir atılım!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Snapchat’ten sesli klipler için yeni bir atılım!

Bir vakitlere damga vuran ve başka rakiplerine göz dağı veren Snapchat, son yıllarda hayli kayıplar verdi. Kullanıcı kitlesinde gerileme yaşayan platform, tıpkı vakitte maddi açıdan da olumsuz etkilendi. Fakat şirket yeniden de yeniliklerinden vazgeçmiyor.

Kullanıcılara çeşitli efektler ve özelleştirmeler sunan Snapchat, sesli klipler için yeni bir atılım yaptı. Şirket yakın vakitte; daha fazla sesli klipler için NBCUniversal ile iştirak kurduğunu duyurdu. İki şirket ortasındaki bu iştirak, kullanıcıların daha fazla sesli kliplere erişmesine imkan tanıyacak.

Snapchat, daha fazla sesli klip için NBCUniversal ile anlaştı

Bilindiği üzere toplumsal medya uygulamaları, kullanıcıların eşsiz seslere erişmesi için daima rekabet içerisindeler. Bu rekabette gerilemek istemeyen Snapchat ise, yeni bir atılımla NBCU ile iştirak kurdu. Daha fazla sesli klipler için kurulan bu paydaşlık sayesinde kullanıcılar, NBVCU’ın lisanslı TV gösterilerinden ses kliplerine erişim sağlayabilecek.

Snapchat’ten sesli klipler için yeni bir atılım!

Örneğin yeni mutabakatla birlikte Snapchat kullanıcıları; ”Saturday Night Live” ve ”The Office” üzere sinemalardan seçtikleri favori kliplerden faydalanabilecek. Kelam konusu klipleri Snap’lere eklerken, birebir vakitte bunu öteki kullanıcılarla paylaşabilir ya da Snapchat Spotligh’ta yayınlayabileceksiniz.

Öte yandan karşı taraftan sesli bir Snap aldığınızda, sesin geldiği sinema yahut TV dizisinin başlığını üst kaydırarak görüntüleyebileceksiniz. Üst kaydırma sürecinden sonra karşınıza ”Bu Sesi Çal” teması gelecek. Böylelikle karşı tarafın sizlere yollamış olduğu sesin hangi sinema, ya da hangi TV gösterisinden geldiğini görebileceğiniz bir web sayfasıyla karşı karşıya kalacaksınız.

Snapchat’in sunacağı ses kataloğunda şimdilik bu klipler yer alacak: ”The 40 Year Old Virgin,” Back to the Future,” “Billy Madison,” “Bridesmaids,” “Forgetting Sarah Marshall,” “Happy Gilmore,” “Scarface,” “Shrek,” “The Office,” “Parks and Recreation,” “Saturday Night Live,” “Law & Order,” “Brooklyn Nine-Nine,” “30 Rock,” “Friday Night Lights, “Saved by the Bell,” “Girls5eva,” ve “A.P.

APK indir  Google Pixel 6 serisi, can sıkan sıkıntılarla gündemde

Kullanıcılar, Universal paydaşlığı sonrasında üstteki üretimlere ilişkin kısımlardan ses kliplerini seçip paylaşabilecek. Kelam konusu güncelleme yakında hem iOS hem de Android kullanıcılarına sunulacak.

Not: Bu alanda güzel bir ilerleme kaydeden Snapchat’in; Warner Music Group, NMPA, Sony Music Publishing, Warner Chappell, Kobalt ve BMG üzere şirketlerle bağ olduğuna ve kullanıcılara geniş bir katalog sunduğunu da belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları