Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Twitter’dan aramaları kolaylaştıracak yenilik!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Twitter’dan aramaları kolaylaştıracak yenilik!

Twitter, kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunmak için her geçen gün bir yenilik daha ekliyor. Bu sefer, uygulama içerisindeki spesifik bir kullanıcıdan olan tweet’leri bulmayı kolaylaştıracak bir bilhassa karşımıza çıkıyor. Konu bahis yenilik, şu anlık yalnızca iOS kullanıcılarda mevcut görünüyor. Geçen ay gelen ufak yenilikler ve bu hafta gelen Instagram takviyesinin akabinde Twitter, yeni işlevler getirmeye devam edeceğe benziyor.

Twitter’ın yeni özelliği nasıl kullanılıyor?

Toplumsal medya uzmanı Matt Navarra, muhakkak bir kullanıcının paylaştığı gönderileri görebilmeye yarayan özelliğin birinci sefer geçen ay az sayıda kullanıcıda görüldüğünü söyledi. Artık ise bahsi geçen işlev, tüm iOS kullanıcılarında kullanılır hale getirildi.

Twitter’dan aramaları kolaylaştıracak yenilik!

Kullanıcı profillerinde sağ üstteki üç noktalı menünün yanında beliren yeni buton, aslında yeni bir işlev sağlamıyor. Evvelden de aradığınız bir kişinin tweet’lerine ulaşmak için arama kısmına yazacağınız ”from: @shiftdeletenet iOS” üzere ”from: @kullaniciadi ” formatında bir arama aracılığı ile istediğiniz arama datalarına ulaşabiliyordunuz. Twitter, sadece iOS kullanıcıları için bunu tek adıma indirgeyecek bir buton getirdi.

Son vakitlerde gelen başka yenilikler

Twitter bu yeni butonla, geçtiğimiz aylarda yaptığı ufak değişikliklere bir yenisini eklemiş oldu. Platform geçen hafta, iOS kullanıcıları için dünya çapında Twitter‘daki fenomen kullanıcılar için Muhteşem Takip özelliğini kullanıma sundu. Bu işlevle, iOS kullanıcıları platformdaki içerik oluşturucuların paylaştığı ekstra içeriklere erişim için ödeme yapabilecekler.

Twitter’dan aramaları kolaylaştıracak yenilik!

Twitter ayrıyeten geçen ay, kullanıcıların imajlı sohbet odaları yerine sadece sesli bir sohbet odası oluşturmasına müsaade vermeye başladı. Kullanıcılar, artık bir sohbet odası oluşturduğunda, bunu sadece mikrofon ile yapabilecek ve kamera açmak zorunda kalmayacak.

Başka yeni işlevlere bakacak olursak, Twitter Blue aboneliklerini ve Topluluklar‘ı görebiliriz. Yakın vakte göz atarsak, geçtiğimiz günlerde platformun Instagram takviyesi getirdiğini biliyoruz. Artık uygulama içerisinde paylaşılan Instagram ilişkilerinde bir önizleme görüntülenecek.

APK indir  Toca Life World indir yukle ucretsiz apk 2021

Yakın vakitli bir rapora nazaran, Apple‘ın üzerinde çalıştığı uygulama zımnilik siyasetinin, yılın ikinci yarısında toplumsal medya şirketlerine yaklaşık 10 milyar dolara mal olacağını gösteriyor. Twitter‘ın gelecek yeni işlevler için yapabileceği harcamalar çok fazla olmayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları