Twitter, Spaces özelliğini geliştirmeye devam ediyor!

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Twitter, Spaces özelliğini geliştirmeye devam ediyor!

Twitter bu yıl üzerinde çalıştığı Spaces, Muhteşem Follow ve Blue aboneliğiyle göz önüne geldi. Artık şirket, web’de yeni bir Spaces sekmesi eklemenin yanı sıra kullanıcıların bir bültene abone olma seçeneği üzerinde de çalışıyor.

Twitter bünyesine eklenecek yeni özellikler uygulamanın yeni seçeneklerini ifşa etmesiyle tanınan Nima Owji‘den geldi. Spaces bu yılın başlarında birinci olarak taşınabilir uygulamaya gelmişti. Bunun akabinde da web sürümüne bir genişletme yaşadı. Bunun üzerine de şirket Spaces’i geliştirme sürecine devam ediyor.

Twitter, Spaces odalarını keşfetmeyi kolaylaştırıyor

Nima Owji tarafından gelen bilgilere nazaran Twitter‘ın web sitesinde ilerleyen vakitlerde kullanıcıların önüne bir Spaces sekmesi çıkacak. Bu seçenek şu an birtakım Twitter kullanıcıları ile test halinde. Özellik hasebiyle canlı ve planlı Spaces odalarını keşfetmek daha kolay bir hale geliyor. Bu durum da kullanıcıların artık toplumsal ağda bunları arayabileceğini öne sürüyor.

Twitter, Spaces özelliğini geliştirmeye devam ediyor!

Daha fazla kullanıcı canlı odalara erişim sağlayabilecek

Twitter şu anlık sadece takip ettiğiniz canlı odaları öne çıkarıyor. Bu durumda öteki insanların oluşturduğu Spaces odalarını keşfetmek biraz karmaşık bir hal alıyor. Bu değişikliklerle daha fazla kullanıcının beğendiği canlı odalara erişim sağlanabilmesi planlar dahilinde yer alıyor.

Nima Owji kendi notunda Twitter‘ın kullanıcıların direkt uygulamadan haber bültenlerine abone olmasına imkan tanıyan bir seçenek üzerinde çalıştığını da belirtti. Şu anda ise bir bültene abone olmanın tek yolu, kullanıcının e-postasına gelen linkten geçiyor. İleride bu durum değişecek üzere duruyor. Ayrıyeten toplumsal ağın bültenlerinin, bu yılın başlarında satın aldığı Revue tarafından sağlandığını da belirtelim.

APK indir  Instagram’a erişim sorunları yaşanıyor!

Sizler Twitter Spaces hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları