Ubisoft, iki değerli oyununu 2023 yılına erteledi!

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ubisoft, iki değerli oyununu 2023 yılına erteledi!

Geçtiğimiz günlerde Rocksmith+’ın ertelendiği haberine basına duyuran Fransız oyun şirketi Ubisoft, iki erteleme haberiyle daha gündemde. Şirket, yaptığı açıklamayla birlikte, Prince of Persia: Sands of Time Remake ve The Division Heartland oyunlarını 2023’e ertelediğini duyurdu.

Ubisoft iki yeni oyununu daha 2023’e erteledi

Geçtiğimiz günlerde merakla beklenen müzik oyunu Rocksmith+’ın erteleme haberiyle oyuncuları üzen şirket, iki farklı erteleme haberiyle gündemde. Buna nazaran Prince of Persia serisini tekrar başlatacak olan ve birinci oyunun yine yapılmış versiyonu olan Prince of Persia: Sands of The Time Remake ve The Division’ın öncesinde yaşananları anlatması beklenen The Division Heartland’ın piyasaya çıkma tarihi 2023 olarak değişti.

Her ne kadar erteleme haberleri oyuncular tarafından genelde öfke ve hayal kırıklığı ile karşılansa da, bilhassa Prince of Persia cephesinde durum bu türlü olmadı. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında duyurulan Prince of Persia: The Sands of Time Remake, hem oynanışı hem de hiç de yeni jenerasyon durmayan grafikleriyle büyük reaksiyon çekmişti.

Ubisoft, iki değerli oyununu 2023 yılına erteledi!

Oyuncular tarafından piyasaya çıkmaya hazır olmadığı düşünülen imal, böylelikle yaklaşık 1.5 yıllık bir geliştirme süreci daha kazanmış oldu. Gelen erteleme sonrası oyunun resmi Twitter hesabı aracılığı ile bir açıklama yayınlayan Ubisoft, üretimin hala geliştirilmekte olduğunu ve oyunculara sabırları için teşekkür ettiğini belirtti. Tweet’in altına yorum yapan oyuncular, erteleme haberini memnuniyetle karşıladı.

İşte şirket tarafından yapılan açıklama:

“Tüm Prince of Persia hayranlarına selamlar! Oyunun, sizlerin geri dönüşleri ve motivasyonu ile hala üretim evresinde olduğunu belirtmek için biraz vaktinizi almak istedik. Gelişmeler ile ilgili sizleri çok yakında bilgilendireceğiz. Bitmeyen dayanağınız ve sabrınız için sizlere teşekkür ediyoruz.”

APK indir  İşte PlayStation 5 Horizon Forbidden West

Pekala sizler Ubisoft tarafından ertelenen bu oyunlar ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce de oyunların ertelenmesi olumlu mu oldu? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları