Bus Simulator Ultimate 2023 MOD APK SINIRSIZ PARA HİLELİ

TELEGRAM
4.2/5 Oylar: 2,101,709
Geliştirici
Zuuks Games
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Bus, Simulator, Ultimate, 2023 ,MOD APK, SINIRSIZ ,PARA, HİLELİ 🚌,

Önceden, sürücüleri düşünürken insanların aklına hemen Asphalt, CrashMetal veya Real Racing’deki ateşli yarışlar gelir. Peki, bir otobüs sürüş simülatörünün pazarda bir yeri olacak mı?

Zuuks Games’in Bus Simulator serisi dünya oyun pazarına yeni bir soluk getirdi ve kayda değer bir başarıya imza attı. Bus Simulator: Ultimate dahil olmak üzere oyun, Google Play’de 50 milyon indirmeye ulaştı.

Yollarda bir otobüs şoförüne dönüşen göreviniz, müşterileri otobüsünüzde “gittikleri yere” götürmek. Yolcuları alın, bırakın, markanın adını onaylayın ve 1 numaralı sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

En iyi sürücü ol

İyi bir sürücü olmak istemeden önce, nasıl sürüleceğini bilmeniz gerekir. Oyuncular, arabayı hareket ettirmek için makineyi eğin veya ekrandaki düğmeleri kullanarak iki sürüş yolundan birini seçebilecekler.Bus, Simulator, Ultimate, 2023 ,MOD APK, SINIRSIZ ,PARA, HİLELİ ,

Daha önce Asphalt oynadıysanız, arabanın yönünü değiştirmek için cihazı yanlara doğru eğerek garip olmayacaksınız. Ancak bu yöntemin kontrolü nispeten zordur çünkü uzun mesafeler kat edeceksiniz ve telefonu uzun süre elinizde tutmanız gerekirse yolculuğu sürdürmek için çok yorulacaksınız.

Bu nedenle, ikinci yolu deneyin, düğmelerle kontrol edin. Oyuncular, ekranın sol köşesinde, arabanın yönünü kontrol etmek için bir direksiyon simidi veya iki sol ve sağ düğme arasında seçim yapabilir.

Diğer köşe ise iki fren düğmesi, gaz pedalı ve vites koludur. Bunlar, gerçek hayattakilerle aynı işlevlere sahiptir ve oyuncuların aracın durumunu ve hızını ayarlamasına olanak tanır.

Hız, yakıt deposu gibi diğer parametreler ekranın alt köşesinde bulunur. Bus Simulator: Ultimate’da bu son derece önemlidir çünkü belirtilen hıza uymak ve yakıt tasarrufu yapmak sürüşün kalitesini ve güvenliğini belirler. Ayrıca Bus Simulator: Ultimate, oyuncuların durumlarda kullanması için yeterli bakış açısı da sağlıyor.

APK indir  Phone Case DIY

Sürüş için birinci ve üçüncü perspektife ek olarak, oyuncular park ederken veya yakındaki araçlara bakarken sol, sağ veya yukarıdan aşağıya perspektifleri kullanabilirler. Bu nedenle, oyuncular kör noktalardan, görüş eksikliğinden kaynaklanan kazalardan endişe etmeyeceklerdir.

Dünyanın en büyük otobüs markasını inşa etmek

Bus Simulator: Ultimate’ı başlatırken, bir oyuncunun yapması gereken ilk şey şirket adını kaydettirmektir. Bu orijinal şirket, sizin organizasyonunuz ve sizin tarafınızdan yönetiliyor. Öyle deyince ama sermaye miktarı çok değil, eleman alamayacaksın ve ilk birkaç gün her şeyi kendin yapabileceksin.

Bus Simulator Ultimate 2023 MOD APK SINIRSIZ PARA HİLELİ

Oyuncuların, otobüsünüzde satılan araçlar, ücretler, rotalar ve hatta yiyecekler için net stratejileri olması gerekecek. Seçeceğiniz araba koltuk sayısını, konforunu sağlamalı, fazla yakıt harcamamalı.

İlk seferde sadece ucuz eski arabaları kullanmaya öncelik verin, ancak çok paranız ve çok sayıda müşteriniz varsa, daha fazla koltuklu yeni bir otobüse geçebilirsiniz. Ücret de ılımlı bir seviyede tutulur, fiyat ve otobüsteki kişi sayısı dengelenir, böylece en büyük geliri elde edersiniz. Son ve en önemlisi gezi rotasıdır.

Oyuncular, orijinal rota dışındaki diğer rotalarda araç kullanabilmek için para harcamak zorunda kalacaklar. Gelişmiş ülkelerdeki müşterileri uzun mesafelere taşımak, büyük karlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

İşletmenizin büyüklüğü ve mali potansiyeli olduğunda, sizin için çalışacak başka sürücüler tutmayı düşünün. Daha fazla çalışan, daha hızlı şirket gelişimi anlamına gelir. Şimdi gerçek bir “patron” olma zamanı!

Müşteri Tanrı’dır

Gerçekten de Bus Simulator: Ultimate, müşterilerin incelemelerine odaklanıldığında oldukça gerçekçi bir oyun. Şirketinizin büyümesi büyük ölçüde müşteri incelemelerine bağlı olacaktır. Ne kadar rahat ve rahatsız hissettiklerini biliyorlar,

ve yolculuk bittiğinde sizi yargılayabilir. Yüksek reyting alırsanız, zamanla misafirleriniz artacak, ancak hizmetiniz iyi değilse tersine dönecektir.

Bus Simulator Ultimate 2023 MOD APK SINIRSIZ PARA HİLELİ

Metin mesajları yoluyla müşteri geri bildirimlerini her zaman izlemelisiniz. Klima sorunu, hoparlör sesi gibi şikayetlerini veya acıkma, tuvalete gitme gibi kişisel ihtiyaçlarını anında giderin, …

APK indir  Roblox 2.617.654

Aksi takdirde, hizmetinizden hayal kırıklığına uğrayacaklardır.

Bus Simulator: Ultimate’ın MOD APK versiyonu
MOD özelliği

sınırsız para

Not

Yasaklanmamak ve reklamlardan rahatsız olmamak için oyunu açmadan önce Wifi’yi kapatın.

Android için Bus Simulator: Ultimate MOD APK’u indirin

Genel olarak Bus Simulator: Ultimate, Android telefonlar için son derece gerçekçi bir otobüs simülasyon oyunudur. Hafta sonları dinlenecek bir oyun bulamazsanız, bunu indirin ve ücretsiz Avrupa turuna katılın.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları