Google, ücretli üyeliklerini tek çatıda topluyor!

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google, ücretli üyeliklerini tek çatıda topluyor!

Google son yıllarda fiyatlı üyelik seçeneklerini oldukça artırdı. Evvelce G Suite dışında bir fiyatlı servis görmezken, son iki yılda pek çok aboneliğin geldiğini gördük. YouTube Premium ve Google One üzere tüm fiyatlı üyelikler artık Pixel Pass çatısı altında birleşiyor. Bu abonelik sistemi şu an sadece Google Pixel telefonlar için mevcut.

Pixel Pass, Pixel telefonlara tüm abonelikleri getirecek

Pixel telefonunuz için bu üyeliği satın alırsanız tüm fiyatlı servislerle birlikte 200 GB boyutunda Google One alanına da sahip oluyorsunuz. Pixel Pass Bundle ile sahip olamadığınız tek ayrıcalık Google Fi, 5 dolar daha ödeyerek ona da sahip olabiliyorsunuz. Google Fi hariç tüm Pass içeriğinin fiyatı ise Pixel 6 için 45 dolar, Pixel 6 Pro için ise 55 dolar.

Google, ücretli üyeliklerini tek çatıda topluyor!

Fiyatlı üyeliklere ek olarak aygıtınız için 1 yıl daha garanti daha tanımlanıyor. Yani bu fiyata dahil olarak aygıtınıza ek garanti de almış oluyorsunuz. Bu da Pixel 6 Pro için oluşan 10 dolarlık fiyat farkını açıklıyor.

Pixel 6 serisi Türkiye’de satılmayacağından, bu servisin Türkiye’ye gelişi hakkında varsayım bile yapamıyoruz. Yeniden de Google sonraki yıllarda, Pixel Pass’ten başka olarak tüm aboneliklerin olduğu bir bundle satabilir.

Sizce Pixel Pass mantıklı bir sistem mi? Türkiye’de olsa alır mıydınız?

APK indir  farming simulator 22 android hileli apk indir 2022**

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları