Koşuculara özel Huawei Watch GT Runner tanıtıldı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Koşuculara özel ,Huawei Watch GT Runner ,tanıtıldı!,

Koşuculara özel Huawei Watch GT Runner tanıtıldı!
Koşuculara özel Huawei Watch GT Runner tanıtıldı!

17 Kasım 2021 tarihinde düzenlediği Full Scenario Smart Life isimli aktiflikte yeni eserlerini tanıtan Çinli şirket Huawei, Watch GT serisinin sportmen ve koşuculara özel yeni versiyonunu kullanıcılara sundu. Huawei Watch GT Runner, su geçirmez özelliği ve güçlü yapısıyla dikkat çekiyor.

Huawei Watch GT Runner, yalnızca 38.5 gram yükünde

Huawei, bugün gerçekleştirdiği aktiflikle Watch GT serisine bir yenisini ekledi. İsminden de anlaşılabildiği üzere koşuculara özel olarak üretilen akıllı saat, 38.5 gramlık

hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Anti-bakteriyel bir kayış barındıran Watch GT Runner, bu sayede sportmenlerin idman yaparken ter ve leke sıkıntıları yaşamamasını sağlayacak.

Koşuculara özel ,Huawei Watch GT Runner ,tanıtıldı!,
Koşuculara özel ,Huawei Watch GT Runner ,tanıtıldı!,

Bununla birlikte GT Runner, evvelki sürümlere kıyasla %135 oranında artırılmış bir anten performansına sahip. Bu sayede sportmenlerin bilgileri daha süratli izlenebilecek ve data kaybının önüne geçilecek. Huawei’nin yeni işletim sistemi

HarmonyOS ile gelecek olan GT Runner; Kugou Music, Himalayas, AutoNavi Maps ve Air Travel üzere birçok uygulamayı destekleyecek.

Watch GT Runner teknik ayrıntıları

İşlemci: HarmonyOS
Ekran: 1.43 inç AMOLED ekran
Batarya: 7-14 gün ömürlü, kablosuz şarj özelliği
Tartı: 38.5 gram
Sensör: Nabız ölçer, ivme ölçer, jiroskop, HRM ve SP02

Watch GT Runner fiyatı

17 Kasım‘da Çin’de ön siparişleri başlayacak olan Huawei Watch GT Runner, 2188 Yuan (343 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 26 Kasım‘da Çin’deki kullanıcılarına teslim edilecek ve

19 Kasım‘da başka ülkelerde de satışa sürülecek olan akıllı saatin Türkiye’de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği şu an için meçhul.

Pekala sizler Huawei’nin yeni jenerasyon akıllı saati hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce aygıt ülkemizde de piyasaya sürülecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

APK indir  Apple Music’in daha ucuz modeli olan Voice Plan duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları