LORDS MOBİLE MOD APK VİP HİLELİ 2022**

2.82

Gerçek bir SAVAŞA hazır mısın?
APK indirTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 7,654,604
Geliştirici
IGG.COM
Güncellendi
20 Mayıs 2022
Boyut
64M
Sürüm
2.82
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

LORDS MOBİLE ,MOD APK ,VİP, HİLELİ, 2022**,

Lords Mobile: Tower Defense, inşaattan yönetime, kule savunmadan birçok oynanışı birleştiren bir oyundur. Oyuncuların onu geliştirmenin yollarını bulacağı ve birçok farklı düşmanla yüzleşeceği bir krallığa sahip olacaksınız. Aynı zamanda, dövüş mekaniklerine de tamamen erişilebilir, bu nedenle kartların becerilerini birleştirmek ve birçok farklı seviyeyi aşmak için onları yükseltmek için zaman harcayacaksınız. Oyuncunun geçeceği uzun bir yolculuk olacak.LORDS MOBİLE ,MOD APK ,VİP, HİLELİ, 2022**,

KRALLIĞINI İNŞA ET

Lords Mobile’da oyuncular, kargaşa ve savaş dünyasında kendilerine bir krallığa sahip olacaklar. Aynı zamanda, ejderhalar gibi varlıklar da tamamen mevcuttur, bu nedenle kahramanların rolü vazgeçilmez bir şeydir. Erken oyunda savaştan sonra düşmanla savaşmak için rakibi inşa etmek için ilk adımları atacak ve sizden istenen krallık unsurlarını inşa etmenin yollarını bulacaksınız.

Bu oyunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, ekranın alt kısmında bir quest sistemi göreceksiniz ve oyun içinde elde etmeniz gereken gereksinimleri bileceksiniz. Bu gereksinimler oyunun birçok alanında ortaya çıkacağından, mekaniği öğrenenler için mükemmeldir. Özellikle, kapınızı yükseltmeniz veya belirli bir seviyeyi tamamlamanız gerekecek. Yani yükseltme tamamlandıktan sonra heyecan verici savaş sizi bekliyor.

Lords Mobile: Tower Defense

OYUNCULARDAN ÖNCE ÇEKİCİ KULE SAVUNMA OYUNU

Lords Mobile’da inşa etmenin yanı sıra deneyimlediğiniz ikinci oyun, düşmanlarla savaşlara katılmak. Elbette düşmanlarla savaşmak için belirli bir karakteri kontrol etmeyeceksiniz, üssünüzü korumak için birlikler çağıracaksınız. Oyun ekranı ikiye bölünecek ve sol taraf sizin üssünüz olacak. Oyuncunun iki üssünü ve düşmanı birbirine bağlayan yolun mavi bir yolu olacaktır. Bu yol gitgide uzayacak ve üzerinde tesisler inşa edebilir veya asker çağırabilirsiniz.

Lords Mobile: Tower Defense

Kendinize belirli sayıda kartınız olacak ve bunların yanında zamanla artacak olan enerji miktarı ile bir enerji bloğu olacak. Her kart belirli bir miktarda enerji tüketir, böylece minyonları çağırabilir veya kartın gücünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, mavi yolun ulaştığı konuma sürüklemeniz gerektiğinde kullanım basittir. Böylece, o yol oraya ulaşabilirse, minyonları düşman üssünün yakınında toplayabilirsiniz.Lords Mobile: Tower Defense

APK indir  Five Nights at Freddy's 2 Apk**

FARKLI KARTLARIN KİLİDİNİ AÇ

Lords Mobile’ın ilk seviyelerinde sadece iki temel kart kullanmayacaksınız, aynı zamanda birçok farklı türde kartın kilidini açacaksınız. Aynı zamanda, oyun ekranına katılmak için sadece belirli sayıda kart kullanıyorsunuz ve ödülleri birçok heyecan verici özelliğe sahip yeni kartlar olacak. Oyunda kullanabileceğiniz kartlar arasında birlikler, binalar, beceriler ve daha birçok unsur yer alıyor. Güçlerini artırmak için aynı türden kartları bulmanız gerekecek.

Oyuncuların keyif alacakları ancak çok fazla kaynak tüketecekleri değerli yollardan biri de sandık açmaktır. Sandıkların getirdiği ödüllere şaşıracaksınız ve aldığınız miktarı da göreceksiniz. Aynı zamanda, yükseltme bölümünde, kartın istatistiklerini iyileştirmek için aynı türden kaç karta ihtiyacınız olduğunu bileceksiniz. Dolayısıyla bu oyuncular için çok fazla zaman harcayacak unsurdur. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun.

Lords Mobile v2.82 MOD APK + OBB (Otomatik Savaş/VIP Kilitsiz) İndir

GERÇEK bir dövüşe hazır mısınız?

Gerçek İmparator düştü. Gerçek bir kahramana ihtiyacımız var, Krallıkları birleştirebilecek gerçek bir Lord. Cüceler ve deniz kızlarından kara elflere ve steampunk robotlara kadar çeşitli geçmişlerden kahramanları işe alın ve bu büyülü dünyada ordunuzu kurun! İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin!

[Oyun özellikleri]:

▶ ▶ Eserleri Toplayın!
Artifact Hall’daki antik Eserleri keşfedin. Gerçek güçlerini ortaya çıkarmak için onları yükseltin ve geliştirin!

▶ ▶ Vergeway’e girin!
Kule savunması gibi mi? O zaman Vergeway’i seveceksiniz! Kartları toplayın ve yükseltin, farklı aşamalarla başa çıkmak için karıştırın ve eşleştirin ve Verge’de gizlenen kötü düşmanları yenmek için beyninizi test edin!

▶ Kendi Krallığını Kur ◀◀
Binaları yükseltin, araştırma yapın, birliklerinizi eğitin, Kahramanlarınızı seviyelendirin ve Krallığınızı başarılı bir şekilde ilerletin!

▶ ▶ Birlik Oluşumlarını Kullanın
4 farklı birlik türü ve aralarından seçim yapabileceğiniz 6 farklı birlik oluşumu! Sıralamalarınızı planlayın, karşı sistemden yararlanın ve birliklerinizi doğru Kahramanlarla eşleştirin! Düşmanlarınızı yenmek için stratejinizi mükemmelleştirin!

APK indir  steel and flesh 2 apk indir apk mod 2022**

▶ ▶ Güçlü Kahramanlar Bekliyor
RPG tarzı bir kampanyada savaşmak için 5 Kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturun! Savaş generalleri olarak krallığınızı zafere götürmelerine izin verin!

▶ İttifaklar Oluşturun
Müttefiklerinizle birlikte savaşmak için bir loncaya katılın! Çeşitli heyecan verici olayları fethetmek için birlikte savaşa katılın: Lonca Savaşları, Krallık Versus Krallık savaşları, Kraliyet Savaşları, Harika Savaşlar, Karanlık Yuva İstilaları ve çok daha fazlası!

▶ ▶ Küresel Oyuncularla Çevrimiçi Çatışma ◀◀
Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla kavga edin ve yolunuza çıkanları alt edin! Tahtı ele geçirin ve her şeye hükmedin!

▶ Hareketli Savaşlar
Ordularınız güzel 3D grafiklerde çarpışırken savaşın heyecanını yaşayın! Kahramanlarınızın becerilerini açığa çıkarırken ve mistik güçlerinden yararlanırken izleyin!

===Information===
Official Facebook Page: https://www.facebook.com/LordsMobile
Instagram: https://www.instagram.com/lordsmobile
YouTube: https://www.youtube.com/LordsMobile
Discord: https://discord.com/invite/lordsmobile

Note: This game requires an internet connection to play.

Customer Service: help.lordsmobile.android@igg.com

[App Permission]
Devices running Lollipop (OS 5.1.1) or below can enable the following to save game data on external storage.
– WRITE_EXTERNAL_STORAGE

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

# Yeni [Eser Mücadelesi] etkinliği (Kilidi açmak için Kale Sv 6'ya ulaş ve Çarpışma 2'yi temizle)
- Şanlı Sandık açmak için Kraliyet Sikkesi kullan (özel Eserler içerir!). Açılan Şanlı Sandık sayısına göre ödül talep et ve diğer Krallıklardan oyuncularla savaş! En iyi 1.000 oyuncu Sıralama Ödülleri kazanacak!
# Hisar düzenlemeleri yapıldı (İmparatorluk Savaşı, Feodal Savaş ve Kupa Savaşı'nı etkiler)

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları