Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

Sony, PlayStation Plus kullanıcıları için Ekim ayında fiyatsız olarak sunacağı oyunları resmen açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Fransız ikinci el alışveriş sitesindeki bir kullanıcı tarafından sızdırılan tüm oyunlar Ekim ayı listesinde yer aldı.

PlayStation resmi blogundan yayınlanan listeye nazaran PS5 sahipleri için Hell Let Loose, PS4 kullanıcıları için ise Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 fiyatsız olarak dağıtılacak. Sony tarafından 5 Ekim tarihinde oyunculara ikram edilecek oyunlara bir arada göz atalım.

Mortal Kombat X (PS4)

PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

Warner Bros ve NetherRealm Studios iştirakinde geliştirilen ve senin 10. oyunu olma özelliğini taşıyan Mortal Kombat X, 2015 yılında piyasaya çıkmıştı. Kombat Pack ve sonrasında gelen birçok yeni dövüşçü ile desteklenen oyun, serinin bilindik kalitesinden izler taşıyor. Her karakter için iki farklı Fatality barındıran ve seriye X-Ray özelliğini getiren oyun, çeşidinin sevilen temsilcilerinden biri.

PGA Tour 2K21 (PS4)

PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

NBA 2K serisinin de imalcisi olan 2K Games tarafından geliştirilen PGA Tour 2K21 bir golf oyunu. 2020’nin son çeyreğinde piyasaya çıkan oyun, ayrıntılı meslek modu ve atmosferi tamamlayan hoş graifkleriyle dikkat çekiyor. Üretimi serinin öteki oyunlarından ayıran bir diğer öge da bünyesinde barındırdığı editör sayesinde kendi golf alanınızı tasarlayabiliyor olmanız.

Hell Let Loose

PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

Ekim ayı PlayStation Plus oyun listesinde PS5 sahiplerine sunulan tek oyun Hell Let Loose… 2019 yılında piyasaya çıkan ve 2. Dünya Savaşı bahisli bir FPS oyunu olan Hell Let Loose, devasa hatitalarda 50v50 maçlar yapmanıza imkan tanıyor. 14 farklı karakter ortasında seçim yapmanıza imkan tanıyan üretim, farklı silah, araç ve ekipman seçenekleriyle oyuncuları karşılıyor.

Pekala sizler Sony tarafından PlayStation Plus sahiplerine verilen oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyun listesi sizleri tatmin etti mi? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları