Notice: amp_is_available fonksiyonu hatalı çağırıldı. `amp_is_available()` (or `amp_is_request()`, formerly `is_amp_endpoint()`) was called too early and so it will not work properly. WordPress is currently doing the `init` hook. Calling this function before the `wp` action means it will not have access to `WP_Query` and the queried object to determine if it is an AMP response, thus neither the `amp_skip_post()` filter nor the AMP enabled toggle will be considered. It appears the plugin with slug `jetpack` is responsible; please contact the author. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 2.0.0 sürümünde eklendi.) in /home2/serd7175/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Rolls-Royce Black Badge Ghost tanıtıldı! İşte fiyatı | Apk İndir, Oyun, Game , Android , IOS , MAC ,WINDOWS, Teknoloji haberleri . APK Full İndir,
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Rolls-Royce Black Badge Ghost tanıtıldı! İşte fiyatı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rolls-Royce Black Badge Ghost tanıtıldı! İşte fiyatı

2016 yılında Wriath ve ve Ghost modellerini piyasaya süren Rolls-Royce, 2017 yılında Dawn modeliyle karşımıza çıktı. Şirket, bugün Rolls-Royce Black Badge Ghost modelini tanıttı.

Dünyanın önde gelen araba üreticilerinden olan Rolls-Royce, 2019 yılında tanıttığı Cullinan modeliyle lüks araba piyasasında isminden kelam ettirmeyi başardı. Bugün tanıtılan 2022 Black Badge Ghost modeliyle lüks algısına yeni bir bakış açısı getiren şirket, teknolojiyi lüks araba severler ile buluşturuyor.

Rolls-Royce Black Badge Ghost özellikleri ve fiyatı

Şimdiye kadarki en saf ve teknolojik olarak en gelişmiş Black Badge motorlu otomobil, Black Badge Ghost olarak karşımıza çıktı. Lüks araba üreticisinin en yeterli eserlerinden biri olan olan Black Badge, sonsuzluğu temsil eden matematik sembolü ile karşımıza çıkıyor.

Rolls-Royce Black Badge Ghost tanıtıldı! İşte fiyatı

Müşterilerine 44.000 farklı renk seçeneği sunan Rolls-Royce, istek üzerine eşsiz renk tonları da oluşturabiliyor. Araba sanayisinin en koyu siyahını oluşturmak için 45 kg boya kullandıklarını belirten şirket, tüm sürecin alanında en tecrübeli ustalar tarafından gerçekleştirildiğinin altını çizdi. 3 ile 5 saat ortasında süren boyama süreci, kusursuz bir sonuç ile şoförlerin karşısına çıkıyor.

Rolls-Royce Black Badge Ghost tanıtıldı! İşte fiyatı

Ghost modelinde bulunan çift turbo beslemeli 6.75 Litre V12 motorun gelişmiş versiyonu ile karşımıza çıkan model, 8 ileri otomatik şanzımana sahip. 592 beygir ve 900nm tork üretebilen motor, beklentileri ziyadesiyle karşılıyor.

Ödüllü Düzlemsel Süspansiyon sistemine sahip olan model, dört çeker (AWD) sistem ile donatıldı. Eşsiz mühendislik mükemmellerinden biri olarak tanımlanan Black Badge, viraj performansı konusunda epey tezli.

Rolls-Royce Black Badge Ghost modeli, 332.500 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürüldü.

Rolls Royce Black Badge Ghost teknik özellikleri

Motor tipi V12, biturbo, DI, DOHC, 48 valf
Motor hacmi 6.75 Litre (402 ci / 6592 cc)
Güç 592 beygir
Tork 900nm tork
Şanzıman 8 ileri otomatik ZF şanzıman
APK indir  Swamp Attack indir yukle ucretsiz free 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları